Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ručni radovi i Izrada nakita
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - more - moji radovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


more - moji radovi

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
Korisnik
Poruka
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2009 u 12:22
Ma jednostavno predobro, drago More...tople boje i drvo uvijek su dobitna kombinacija... smile141
 
...a kakve asocijacije kod naše Izzy, da nije ... u prijevodu PreMalo Slatkoga.....smile96
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2009 u 12:23
Ma joooook, to je prošlo! Nego ti mene stalno nešto na hranu asocira, pa ja sam Slavonka ljudi! Mea culpa... smile41
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2009 u 14:27

Krasno, krasno!

ANĐELKA
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2009 u 15:09
drage moje hvala vam! ma meni je drvo drago. tek sam počela sa narukvicama, učim se, drži me drvo faza. al budem probala i sa drugim stvarima.
izzy, tvoje asocijacije volim čitat. samo ti piši. najbolja mi je bila darth vader LOL što se žice tiče, sa tim sam se naradila ko pripravnica u zubotehničkom laboratoriju. pravile se parcijalne proteze, aparatići za ispravljanje zuba za djecu. nabola bi se, dobila žulje po prstima, bilo je i beštimanja al bilo je zanimljivo, bio je to izazov za mene i s vrimenom sam uvatila ruku, naučila se što i kako. onda duuuuugo vrimena nisam ništa sa žicom radila sve do nedavno. opet beštimanje, nažuljala prste, al ne dam se Tongue
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2009 u 15:24

danas "palo" generalno čišćenje sobe. konačno! iz ormara izvukla fasciklu koju duuuuuuuugo nisam gledala i našla svoja 2 crteža iz 2001 god.  Smile crtano običnom olovkom, a i malo se prstima poslužila. uostalom možete na slici vidit moje otiske prstiju LOL 

 
 
 

Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2009 u 19:28
Hmmmm, jako lijepo, drago More... zašto ne nastaviš, odlično ti je išlo smile55
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2009 u 07:39
Da bar i ja znam crtati! Jako lijepi radovi. Bravo!
ANĐELKA
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2009 u 11:12

@ primavera, anđelka, hvala Smile

to sam nacrtala zahvaljujući mužu od moje rodice. točno se sićam da smo bili dan prije kod njih i da mi je pokazivao svoje radove po kući. slikao je na zidu katedralu sv.duje, djevicu mariju. imao je jednu sliku masline. ja sva zadivljena, onako buljila u radove. kad sam ga pitala kako je katedralu tako uspio naslikat na zidu, on mi odgovorio: "jednostavno! samo nađeš sliku katedrale, podiliš na kvadrante, isto tako na zidu nacrtaš kockice i počneš malo pomalo." da daaaaaaaa! moš mislit da bi ja tako nešto mogla Big%20smile 
u svakom slučaju, jedva sam čekala jutro da trknem u knjižaru i kupim papira za crtanje jer me uvatila inspiracija. kupila, došla doma, sjela za stol i "model" mi je bio buket umjetnog cvijeća koji je tada bio na mom stolu.
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2009 u 10:06
e, moje svestrano more...volim te što si takva... i što imaš radova iz svih područja kojima možeš i sebe i nas razveseliti...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2009 u 10:48
@ mnataša, hvala!
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2009 u 10:56
vidim da još nitko na ovom forumu nije pokušao (a možda i je ali nitko nije stavio slike na forumu) napraviti bilježnicu ili nešto slično. ima već neko vrime da sam u jednoj knjižari naletila na hobby papir ili kreativ karton kako se to zove. našla neki tutorial na netu i tek sinoć me uhvatila volja da napravim jednu bilježnicu. brzinski rađeno, nije baš uredno (na slikama se to baš i ne vidi jel Smile) al bude drugi put lipše. dakle, 38 stranica ima, i sami vidite koje boje je bilježnica. nemam što posebno pisat. ako hoćete, mogu stavit tutorial kako se to radi. sad da čujem vaše mišljenje, komentare.
 
 
 
 
 
 


Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2009 u 11:12
odlična ideja Clap kako si to radila?
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2009 u 11:17
@ iris, radila sam otprilike po tutorialu koji sam našla na you tube. snalazila se sa onim što imam doma: kreativ karton koji sam kupila u knjižari, papiri za printanje, igla, konac, pattex ljepilo... možeš pogledati video koji sam ja gledala:
 
 
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2009 u 12:29
...odlično si to napravila drago More, sad si otvorila Pandorinu kutiju i kad te potpuno obuzme bit će i scrap-bookinga i svakakvih divota...
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2009 u 13:55
preljepo krenula si inspirirana nakitom a gle sad ClapClapClapClap samo tako nastaviWinkWink
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2009 u 08:48
Novi rad! Odlično si to složila! smile55
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2009 u 17:49
Jako interesantna ideja! Bravo! Super si to izvela! Nisam ni znala da postoji tako nešto
ANĐELKA
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2009 u 18:06
nakit ti je odličan! bravooo smile141
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2009 u 11:44
vi me zbilja znate razveselit sa svojim komentarima i hvala vam svima na tome Smile
jučer sam napravila novu bilježnicu, fotografirala toliko puta jučer i nikako da fotografije lipo ispadnu. danas sam opet pokušala fotografirat. mrvicu je bolje al opet... nisam zadovoljna. a ništa sad. stavit ću slike kakve jesu.
bilježnica ima 8 stranica. papir nije onaj običan neg je malo deblji. više za crtanje. taj papir sam dobila prije ne znam koliko god. i zbilja je dugo stajao na polici. sad sam konačno nešto od toga napravila. tamno-zelena boja. na slici se baš i ne vidi, jel. mislila sam se da li nalijepit neke trakice, al na kraju sam se odlučila za salveticu.
 
 
 
 
 
 
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2009 u 13:17
Ocjena.....čista petica!
ANĐELKA
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,148 sekundi.