Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - I ja darujem
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


I ja darujem

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2008 u 12:02
Prepelice, sad sam se sjetila divljeg luka... baš ću u berbu ovaj tjedan! Wink

Inače dobrodošao u naše rascvjetano društvo!!! Clap

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Branka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Branka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2008 u 21:04
prepelici želim ugodno druženje na ovom prekrasnom forumu. njemu osobno pozdrav iz moščenice  , koliko  vidim  kako reče teak , širimo se širimo   sad nas je već . ako prolaziš za petrinju navrati . evo ja sam ti kod križnog drveta - na glavnoj cesti . nemoš promašit .. a tea je malo dalje . ali svi smo tu u blizini . sve sam ti rekla . izvoli .pozdrav smile115 ,   
Na vrh
prepelica View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 12 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prepelica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2008 u 12:14
Hvala na dobrodošlici, vidimo se uskoro, a moje je imanje u Jazveniku i stvarno želim od njega napraviti mali botanički vrt prvenstveno s domaćim vrstama, a i drugima koje uspijem nabaviti.
(Ovo vrtlarstvo je zarazno)
Pozdrav, Ive
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2008 u 22:07
Originalno poslano od člana prepelica prepelica napisao:


... ali znaš li ti da je čubar odavno poznat kao afrodizijak, pa i njegovo latinsko ime Satureja potiče od onih zločestih malih šumskih bića - satira - koji su, kako legende kažu, mamili i napadali  nimfe...
pa ako budeš mužu čubrom začinjavala jelo - budi na oprezu.
Ive


Hvala na upozorenju!!!  Budem pazila na dozu smile156  i na to da onda budem ja jedina nimfa koju može napasti!

Na vrh
Dalmax22 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 665
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dalmax22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2008 u 22:43
cubar ni ne znam sta je
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2008 u 21:34
Začinska biljka koja se preporuča sijati uz mahunarke jer tjera crne ušiWink
Na vrh
Hele View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 684
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Hele Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2008 u 01:53
 čubar je začin , inače najbolji za fažol / grah protiv vjetrova. Inače nije među jeftinijima ni dostupnijima.
DON´T WISH FOR IT,
WORK FOR IT.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.