Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - marinnera- radovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


marinnera- radovi

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
marinnera View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 10 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 55
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marinnera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2009 u 13:11
anđelka, nisan ništa krivo shvatila, naprotiv jako mi je drago da se primjećuje preciznost. salvetu kad ljepim , onda idem skroz mekanim pinelom odsredineprema van, a za veće motive prvo namažem jednu stranu podloge ljepilom, prislonim salvetu, zatim isti postupak na drugoj strani, i na kraju spužvastim valjkom pređem preko motiva pa tek onda nanosim lak ljepilo...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
marinnera View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 10 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 55
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marinnera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2009 u 13:14
mare fala! a tacna mi je jako draga, kad san je radila imala san dosta vrimena, pa sam eto i to kamenje  naslikala i mjehuriće ribicama....jedino mi je žao što nisam mlao ribice osjenčila da ne izgledaju kao naljepnice al eto i ovako je super
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2009 u 13:16
jako lijepi radovi smile141
Na vrh
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2009 u 19:16
Hvala na pojašnjenju, nisam znala da granitne boje budu tako prozirne.
odlično si to uradila, moram probati.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2009 u 09:47
Kao prvo dobro nam došla smile73
A što se tiče radova...pa svi su mi lijepi vidi se da uživaš u tome što radiš.
Za mrvicu su mi one kutijice nekako prirasle srcu, u svakom slučaju smile141
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2009 u 17:35
Dobro dosla Marinnera...Smile
Da je stolic moj ja ga bas i ne bih pokazivala javno... bojala bih se da nekome ne bi palo na pamet da mi ga ukrade... prekrasan je.
Nego, nisam bas prepoznala sto je na one dvije slike poslije njega... jesu li to kutije ili sto?
U svakom slucaju su krasne obje... ali ona druga mi je citi mrak... je li to salveta ili papir?
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
marinnera View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 10 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 55
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marinnera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2009 u 21:16
večer lluvia, fala na komplimentima, ma baš sam nešta razmišljala  da maknem sliku stolića, šta je sigurno je sigurno, ili kupit alarm za doma...:)

e a one dvije slikice......to su ti drvene pločice, na njima isprbavam kojekakve tehnike i tome slično.......a ona druga ti je rižin papir ....kupovni... jako mi se taj sviđa.....
Na vrh
marinnera View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 10 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 55
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marinnera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2009 u 21:18
proljeće, baš ti hvala..... naravno da uživam.... obožavam .. ne znan koju riječ upotrijebit za to opisat, to mi je bijeg iz stvarnost u svijet mašte!!
Na vrh
marinnera View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 10 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 55
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marinnera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2009 u 21:20
Originalno poslano od člana ElzaBuba ElzaBuba napisao:

Hvala na pojašnjenju, nisam znala da granitne boje budu tako prozirne.
odlično si to uradila, moram probati.


elza nisam ni ja to znala, nego ostalo malo na tanjuriću kad sam to isprobavala  i onda skužila da super ako se još i boja neka doda
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2009 u 22:49
super radovi!smile55 
a ja danas u dućanu gledala te granitne boje pa ih nisam kupila jer nisam uopće imala neku predodžbu u glavi kako bi to izgledalo na nekom radu. sad kad vidim tvoj rad.. super je!
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2010 u 17:13
Ja sam nova na forumu, razgledam, tanjuri su ti prekrasni, motiv rozica obozavam, vidi se da si umjetnica, bravo Clap
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2010 u 17:19
jako ljepi radovi!ClapClap
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2010 u 21:40
DOBRO NAM DOŠLA!Radovi su ti jako lijepi,svaki na svoj način ali mi se najviše sviđa ona čaša,stvarno je posebna!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.