Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijet do cvijeta,Korjenkova hacijenda
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijet do cvijeta,Korjenkova hacijenda

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 197198199200201 203>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2015 u 10:50




Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2015 u 10:53

Nešto iz bijelog vrta....



Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2015 u 10:56
Vrt krug






Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2015 u 10:57




Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2015 u 11:01
Panoramik....

Nova parcela-vrt, počela sam ju rihtat, dovršit ću u proljeće sa sijanjem trave, rub zidića mislim saditi ružice pokrivačice (pola je već gotovo)



Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2015 u 11:07


Miscanthus sinensis Cosmopolitan



Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2015 u 11:15
Pokrivačica The Fairy



Pozdrav od Beti, Mili se nije htjela slikati, uvijek je zaokupljena pticama, skakavcima, raznim bubama...uvijek akcija Wink


smile113
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
arčik View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Rujan 2014
Lokacija: Brzi Brod
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arčik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2015 u 12:38


predivno...često dođem u šetnju, ali se nisam javljala...mesto je savršeno za život...oduševljena sam kamenim zidovima...da li ih sami zidate...

"Budi hrabra, a ostalo će doći samo."
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2015 u 17:30
Zid kao stvoren da se sa njega spuštaju slapovi ruža. Predivna ideja i jedva ju čekam vidjeti. Tongue Asteri, trave, sedumi, ... ne znam što mi je ljepše. Thumbs Up
"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
AdrijanaM View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2014
Lokacija: Čakovec
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje AdrijanaM Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2015 u 20:19
Nešto predivno . Kamen i cvijeće . Divno je prošetati tvojim vrtom . Sve pohvale.
Na vrh
kamenjarka1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2015
Lokacija: Drinovci BiH
Status: Offline
Bodovi: 1656
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjarka1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2015 u 08:44
e draga moja korijenko tvoje imanje me zaista svaki put ostavi bez daha ne bez riječi jer to mi se rijetko dešava inače puno pričam  tako bar kažu pa evo par rečenica
Ovo bi bilo moje mjesto za odmor one dvi pomoćne kućice napravi za goste malu sobicu i kupatilo i tvoja okućnica bi za mene bio hotel sa 5 zvjezdica zalivala bi ti cvijeće malo nešto šišnula ljuljala se na ljuljački hranila dušu još samo nabavi ležaljku da je mogu nosat iz jednog hlada u drugi ispred grota ispod drveća neznam koji posa radiš ali ovo bi za me bio turizam eto da ne dužim ti samo napiši privatnom porukom pošto nije ta tema koliko bi bio apartman nadam se da nikomu neće zasmetati moja poruka jer je tema vrt i cvjeće ali tvoj vrt nemogu ga nazvat vrt nego tvoje imanje u meni izazivaju takve misli  i želje da se tu odmaram i divim tomu što ste ti i tvoja obitelj stvorili vjerovatno kroz barem dvi generacije imate veliki pozdrav od mene i veliko bravo
Na vrh
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2015 u 09:35
Draga kaj više reći o tvom imanju,odmor za dušu i tijelo, prekrasno, satima bi mogla gledati tvoj vrt uživati  svim osjetilima.
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2015 u 12:23
Originalno poslano od člana arčik arčik napisao:



predivno...često dođem u šetnju, ali se nisam javljala...mesto je savršeno za život...oduševljena sam kamenim zidovima...da li ih sami zidate...


Hvala za posjetu, to je novi zid od proljetos, zidali su ga naš prijatelj zidar i MM, zadovoljna sam jer sam baš thjela da nisu pravilno obrađene bunje nego slaganje prirodnog kamena. U sredini je prirodna grota i moralo se je sve uklopit...
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2015 u 12:24
Originalno poslano od člana rajski vrtovi rajski vrtovi napisao:

Zid kao stvoren da se sa njega spuštaju slapovi ruža. Predivna ideja i jedva ju čekam vidjeti. Tongue Asteri, trave, sedumi, ... ne znam što mi je ljepše. Thumbs Up

To sam i ja tako zamislila.....sad čekam da u centre dobiju Bonicu i onda krećem u akciju Big smile
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2015 u 12:25
Originalno poslano od člana AdrijanaM AdrijanaM napisao:

Nešto predivno . Kamen i cvijeće . Divno je prošetati tvojim vrtom . Sve pohvale.

Hvala Adrijana, dobro mi došla Big smile
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2015 u 12:31
Originalno poslano od člana kamenjarka1 kamenjarka1 napisao:

e draga moja korijenko tvoje imanje me zaista svaki put ostavi bez daha ne bez riječi jer to mi se rijetko dešava inače puno pričam  tako bar kažu pa evo par rečenica
Ovo bi bilo moje mjesto za odmor one dvi pomoćne kućice napravi za goste malu sobicu i kupatilo i tvoja okućnica bi za mene bio hotel sa 5 zvjezdica zalivala bi ti cvijeće malo nešto šišnula ljuljala se na ljuljački hranila dušu još samo nabavi ležaljku da je mogu nosat iz jednog hlada u drugi ispred grota ispod drveća neznam koji posa radiš ali ovo bi za me bio turizam eto da ne dužim ti samo napiši privatnom porukom pošto nije ta tema koliko bi bio apartman nadam se da nikomu neće zasmetati moja poruka jer je tema vrt i cvjeće ali tvoj vrt nemogu ga nazvat vrt nego tvoje imanje u meni izazivaju takve misli  i želje da se tu odmaram i divim tomu što ste ti i tvoja obitelj stvorili vjerovatno kroz barem dvi generacije imate veliki pozdrav od mene i veliko bravo

Kamenjarka, nisi jedina koja mi to predlaže..... i stvarno sve je više-manje sređeno, ima struja i voda ali nema odvod (kanalizacija) i nema gdje to napraviti. Nisam nikad u tom smjeru razmišljala (iznamljivanje). Najviše volim vrtna druženja sa prijateljima, naravno tu su i cvjetni prijatelji.
Ležaljke su spremne....a ti kad se odlučiš otkačit od svega i bit par dana na miru znaš gdje si dobrodošla...Hug 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2015 u 12:33
Originalno poslano od člana catalpa catalpa napisao:

Draga kaj više reći o tvom imanju,odmor za dušu i tijelo, prekrasno, satima bi mogla gledati tvoj vrt uživati  svim osjetilima.

Hvala Catalpa nadam se da ćeš jednom i uživo prošetati po haciendi, naše zagorke su sve već bile Hug
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2015 u 21:20
Korijenko draga vrlo rado, možda će biti prilike i vremena, znači ležaljki ima dosta.smile78 
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2015 u 00:12
Draga Korijencice , kad god dodjem na tvoje stranice i divim se ljepoti koju one zrace ,
sjetim se onog prekrasnog dana provedenog kod vas na onoj nezaboravnoj kavici !
                                                                                                                                               Rosen bilder
Volim ljude koji su kroz slucaj usli u moj zivot i odlucili u njemu ostati !
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2015 u 06:48
Krug u prekrasnom jesenjem izdanju, izvrsna slika
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 197198199200201 203>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 1,781 sekundi.