Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijet do cvijeta,Korjenkova hacijenda
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijet do cvijeta,Korjenkova hacijenda

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 195196197198199 203>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2015 u 20:09
Prelijepo si nas provela kroz svoj vrt u svibnju. Znam da ima još, stoga očekujem nastavak Heart
Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2015 u 20:41

Još uvijek mi je u predivnom sjećanju majsko druženje na tvojoj hacijendi. Prekrasno ko uvijek.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2015 u 20:46
Najljepši mjesec u prekrasnom vrtu a cornus nemam riječi, molim te gdje si ga kupila ako smijem ovdje to pitati već dugo ga tražim   
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2015 u 20:48
divno izdanje hacijende, baš rajski svibanj
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2015 u 21:10
Ovo je stvarno doživljaj za oko, srce i dušu! Toliko ljepote, urednosti, sklada ... Zbilja imaš u čemu uživati! A i mi s tobom! Hug
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2015 u 22:56
Došla sam vidjeti Pedra, a kad tamo smile227 koje raskošno susjedstvo oko njega.. smile120
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2015 u 23:08

  Tvoja hacijenda je carobna svibanjska bajka !
                                                                                         smiley7207.gif
Na vrh
kamenjarka1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2015
Lokacija: Drinovci BiH
Status: Offline
Bodovi: 1656
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje kamenjarka1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2015 u 06:18
e ženo draga pa ostavi me bez riječi ali ipak moram nešto napisati .Toliko prostranstvo toliko lipote na koju god stranu da pogledaš tolika urednost toliki sklad  tvoje grote i prvi put vidim oni grm sa kockastim cvijetićima predivan je vidim ljuljaćku i garnituru za sjedenje ali mislim da ti rjetko sijediš da sjediš nebi to bilo tako lipo svaka čast vridna ženo tebi i tvom mužu na tolikom imanju ako nemaš vrtlara mora i on davat svoj doprinos još jednom bravo
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2015 u 08:36
toliko ljepote na jednom mjestu,zavidim vam dole u primorju na kamenu koji je fenomenalan...moja tiha patnja i misljenje kako dovuci kamion kamena me proganja...prekrasna okucnica nebi bila tako krasna da nije cvijeca...da nije sve uredno podsisano i na svom mjestu....pravi uzitak je bio prosetati se tvojom ljepotom...smile91
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2015 u 09:27
ostala sam bez teksta,a to nije baš često.sve je lijepo,ali oduševila me ona prekrasna heucera s bijelim cvjetovima.
ovo sam naprosto morala ponoviti.znaš li možda ima li koji rasadnik na prodaju

-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2015 u 13:15
Originalno poslano od člana kamenjarka1 kamenjarka1 napisao:

e ženo draga pa ostavi me bez riječi ali ipak moram nešto napisati .Toliko prostranstvo toliko lipote na koju god stranu da pogledaš tolika urednost toliki sklad  tvoje grote i prvi put vidim oni grm sa kockastim cvijetićima predivan je vidim ljuljaćku i garnituru za sjedenje ali mislim da ti rjetko sijediš da sjediš nebi to bilo tako lipo svaka čast vridna ženo tebi i tvom mužu na tolikom imanju ako nemaš vrtlara mora i on davat svoj doprinos još jednom bravo
potpisujem kamenjarku I prijavljujem setnjicu I uzivanje u tvom svibanjskom, rajskom prostranom, raskosnom rajuHug
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2015 u 13:28
Prošetala i uživala.....smile55
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2015 u 20:35
Korjenko draga uživala sam šetati tvojim botaničkim vrtom, ne mogu lako izdvojiti što mi je najdraže ali se ipak odlućujem na one predivne zvončiće i ovo bilo cvice kako si rekla da mu je ime heucera za mene neviđeni oblik cvita. Znam da je tu uloženo puno truda, ljubavi i mani mani ali se stvarno isplatilo. Svaka ti čast. smile57smile141
Bolje može onaj tko hoće nego onaj tko može
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2015 u 21:30
Prekrasna hacijenda u proljetnom izdanjuClapClap
Imam privilegiju da sam je mogla obići u živo, zaista je čarobnosmile141
sutra je novi dan
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2015 u 21:45
Svaki kutak hacijende je prelijep i bilo bi nepravedno bilo što izdvojiti.
Drago mi je što smo kroz lijepe slike mogli vidjeti tvoje carstvo bujnih i neobičnih biljaka.
...jer u njegovu svijetu nije bilo ničega što bi postojalo u prirodi
a da nije djelom Božjeg bića - i obrnuto.
Sarah Dunant
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2015 u 22:34
Nekoliko puta sam šetala a nisam ostavljala trag, od lijepog nisam znala što napisati.
Perunike, crveni biserak, raznobojni "jastučci", mlječika i dr. !!!!!!!!!smile181
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2015 u 18:39
Pravi raj!Prekrasno cvijeće,sve tip-top,
travica uredno pokošena
i krasne grote 
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2015 u 20:14
Originalno poslano od člana lilie lilie napisao:

Nekoliko puta sam šetala a nisam ostavljala trag, od lijepog nisam znala što napisati.
Perunike, crveni biserak, raznobojni "jastučci", mlječika i dr. !!!!!!!!!smile181
evo vidiš K orjenko ovako  i  jaSmilesmile92
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2015 u 14:42
Ponovno prošetala, sve ti je prekrasno! Špalir perunika me toliko oduševio da ću pokušati u svom vrtu oformiti sličnu gredicu. Moram priznati da ih još nisam vidjela u toj formi tj. u nizu, uglavnom su grmovi. Čak sam mislila da se međusobno križaju ako su u blizini npr. bijela i plava. Kako su mi sve lijepe ova tvoja ideja je idealna a opet na relativno malom prostoru imaš svu raskoš vrsta. Prelijepo!
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2015 u 20:23
Dobar večer , dugo me nije bilo, zadnje slike su iz maja mjeseca....prije jesenskih stavit ću par ljetnih slika Wink










Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 195196197198199 203>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,359 sekundi.