Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 194195196197198 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 20:14
evo Lantane opet sa prekrasnim slikama
Hvala ti i ovim putem na biljkama. stvarno si si dala oduška i natrpala svega i svačega. još kad bih znao imena svima, gdje bi mi bio kraj hehehe. no, naučit ću ja kad tad.
HVALA
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 21:03
Cvijeće, okućnica-predivno!
Na jagode sam baš zavidna, mogu misliti kako su samo ukusne...smile50
p.s.nisam zaboravila na obećano poslati...nema me baš na forumu...dosta mi je "gužva" u životu...ali nisam zaboravila...Wink
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 21:24
Ove slike od prije i sad uvijek volim gledati, dočaravaju koliko čovjek ako je spreman, voljan i ima ljubavi može napraviti u relativno malo vremena! Zapanjile su me masline, ajme prekrasne su! Ono polje brnistre iza tvoje kuće nisam uspjela prije čini mi se ni komentirati, ali negdje mora mirisati...
A sad pitanje Wink, zapazila sam da 2006. na terasi nema drvenih greda ali sad ih ima, ne vidim ništa preko njih, da li imaju još nekakvu "dužnost" osim da izgledaju efektno kako izgledaju jer meni su ovako na slikama prekrasne???
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 22:37
Lantana - prekrasno! Volim usporedne slike: prije i poslije... tako se najbolje vidi koliko biljke oplemene prostor i okoliš.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 23:01
Forzicija ti si moj stalni gost i hvala ti.

Mimar plahte su one na gumicu da ne moram peglati Wink, sve po špagi zategnuto. LOL

Sara već sam ubola dva lista koji su otpali, pa ćemo vidjeti. Ovi lavori su baš najbolji za kaktuse i sukulente jer ne trebaju veliku dubinu zemlje.

Proljeće darago mi je da ti je ugodno kod mene, a još kad bi mogla stvarno doći.   Smile

Mira vidiš da ipak treba vremena, meni se isto činilo da nikad neće narasti, a tu na ovom dijelu jako puše bura i teško se biljke prime, ove masline je bura nakrivila prema jugu, iako smo ih vezali, ali uzalud.

Mini Embarrassed

Štefice, nemoj da moramo popa zvati LOL

Bromelija Wink

Mari, brnistre imam iza kuće i na zapadnoj strani, prizor je stvarno lijep, a i miriši jako...

Stefi tu je najveći problem bio da se trava primi, ruže su rasle i posadili smo dosta ukrasnih grmova, a masline ove godine prvi put cvjetaju i bit će plodova.

Mali kaktus smile71

Hoya, idu dani, cvijeće i grmovi i drveće rastu, tako valjda mora biti.

Triša ti si ovdje sigurno prvak u širenju pozitivnih vibracija, hvala ti...

Gio i ja se nadam smile71

Medvjede samo ti posadi, a već ćeš imena naučiti Wink

Željka jagode su ove godine dobre jer puno pada kiša, inače su jako sitne, ali slatke, za ono nije žurba Wink

Ivna oko moje sokolovo, kako ti sve primjetiš, grede smo stavili naknadno i uloga im je da štite od sunca i to tako da bijelu tendu provučem kroz svaku drugu gredu i tako ne lupa kad je vjetar i stoji čvrsto. Stavit ću je ovih dana, ja sam to vidjela u jednom časopisu i odmah mi se svidjela ideja. Na onu zapadnu stranu sam posadila pravu lozu da se popne i napravi hlad.

Cimi hvala na posjeti i ja vidim napredak tek kad pogledam neke stare slike.

Evo Ivna na ovoj slici se vidi







život je more
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 23:53
Znala sam, jednostavno sam znala da postoji neka kvaka smile199!
Izgleda famozno!!!
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2010 u 06:16
Tvoja kuća je kao dvorac iznad mora ograđen cvijećem..
Razmišljam o tvom potpisu i nehotice ga proširujem Embarrassed

"Život je more, pučina crna,
 po kojoj tonu  mnogi što brode.
  Nije mi srce plašljiva srna,
 ja se ne bojim velike vode.


 Lome me vali, nose me struje:
 oseka sreće, a tuge plima.
 Šiba me nebo bičem oluje,
 al' još se ne dam i još me ima.."

jer ima te, sad već i širom lijepe naše Smile LOL

Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2010 u 10:26
ma baš je sve cakano Big%20smile...vidim da nas dve sve simultano radimo i ja sam postavila nove slike i preuredila web stranicu LOL nego reci ona tenda na terasi koja ide preko drvenih greda jel ti ništa ne vibrira od vjetra jer ja imam isto te grede ali sam se bojala vjetra pa je tu trstika ali ona mnogo prlja terasu a i ovo mi se čini ljepše,kako je jel navaljuju gosti kad vide nove slike budu morali čekati u redu Wink
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2010 u 15:04
Ivna ja sam jako zadovoljna, jer je lijepo vidjeti, a štiti od sunca i kiše.Wink

Misty - moj potpis je iz ove pjesme, hvala ti, život je stvarno more...Embarrassed

Duda ja sam na najdonjoj terasi prvu godinu imala trstiku, pa ništa od nje, mrvi se, propušta kišu, ovu tendu samo treba dobro nategnuti kad se provuče i dobro stoji, kad je orkanski vjetar malo se čuje, ali da je obična tenda odnjelo bi je. Nisam još stigla promjeniti slike, a mislim da nas ni slike neće baš spasiti, ako se gosti ne odluče zadnji čas kao lani. LOL


život je more
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2010 u 15:32

Sukulenti i kaktusi u cvatu su prekrasni, meni naročito onaj koji kao da ima krunu, sa 20-tak rascvjetanih cvjetova i još mnoštvom pupova Wink. Buritov crveni rođak je lijep sam po sebi, a još i cvijeta, super... jesam ja krivo skužila ili je za njega Džomba napisala da je Sedum rubrotinctum. Onaj lavor je za 10, volim kada takvi stari predmeti dobiju neku novu svrhu i ulogu......smile141.Dobro cure vele, slike za usporedbu prije i sada, baš zorno pokazuju veliki napredak...... prije je bila lijepa kuća na moru, a sada je dvorac u cvijeću, užitak za sva čula...

I ja bih kao nijemci, sjedila na terasi i uživala, gledala, mirisala, disala punim plućima......
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2010 u 22:55
nema me baš i jedva stignem malo pogledati, otvorili sagenciju, pospremili apartmane (još samooo jedan) i umorna sam kao pas.

Kat.rea hvala ti, evo kad si spomenula Njemce večeras su došli na večeru i donjeli slike i to moga vrta, pa evo kako su ga oni vidjeli

Njihova terasa, tu sjede cijeli dan
















...bili su i na imanju moga brata, u daljini se vidi brnistra koju je brat tamanio godinama, ali nje se teško rješiti





život je more
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2010 u 22:58
Sva sreća da sjedim dok gledam tvoje dvorište!!! Zavidim tim tvojim Njemcima
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2010 u 23:00
AAAAAJJJOOOJJJ zove me ova ljepota  k sebi.
Hvala ti  Lantana na ovim prelijepim slikama smile72
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2010 u 23:12
E sad možda se netko pita tko nije u ovom filmu kao mi forumaši na cif-u , što bi ovim Nijemcima pa dolaze na more u petom mjesecu a ne kad je sezona kupanja odnosno ljeto, e pa pametni su ovi, dolaze zato da mogu uživati u svemu ovome Approve ! Joooj tako im zavidim smile90!
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2010 u 16:05
Mogu slikati Nijemci, Talijani, Francuzi, Eskimi .... kad je nešto lijepo onda je lijepo, a cvijeće govori sve jezike
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2010 u 18:13
Potpisujem OTOK!
Tvoj vrt na svim jezicima pjeva istu pjesmu!
Zaista i ja pomalo zavidim Nijemcima!Embarrassed
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2010 u 20:25
Tvoji gosti su znali uživatismile71
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2010 u 22:16
I meni treba takva terapija smile94
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2010 u 22:28
svi cemo mi kod tebe na terapiju
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2010 u 23:00
Ma ni oni nisu ravni kakvo ja mišljenej imam ........joj cd više puta gledam i samo pomislim bože hoću li ikad doć do tebe i malo s e rastužim samo ti se može pozavidjeti smile79
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 194195196197198 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,500 sekundi.