Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 193194195196197 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 22:47
Originalno poslano od člana ivna ivna napisao:

Ja u potpunosti razumijem te tvoje Nijemce LOL, ja bih ti kampirala u vrtu, što će mi soba pokraj ovolikog dvorišnog komfora Smile...Ali daj mi molim te reci, znaš li kakav je onaj ljepotan na drugoj slici??? Ostavi me bez teksta draga moja smile39 !!!


Taj lijepi sukulent sa šarama je echeveria nodulosa, a i cvijet mu je jako lijep.
Ima slika pod sukulenti, echeveria
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
radosnica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 183
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje radosnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 22:54
Znam da ću uvijek kad dođem u ovaj vrt biti oduševljena. Ne znam kako opisati to što vidim; jednostavno presavršeno! Clap
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 22:55
Bože u kakvu ću ja ovo šumu doći a neka čuvaće mene Mirko--smile156
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 07:07
Divota, divota... I ja sam, kao i naša Otok, već razmišljala što je na nekim prijašnjim slikicama - a tek sada sam predivno iznenađena kad čujem da je brnistra. Netko ju je tako sadio ili je samonikla na tako velikoj površini? Tvoja je padina prekrasna, Lantanice. Sve pršti od boja, života, mirisa, ljepote..
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 07:24
Draga Lantana,sve buja i cvjeta,sve je predivnosmile64
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 11:04
Otok imaš pravo sad je najljepše, vidjela sam nekidan ogromnu brnistru u koju se uplela divlja ruža bijelih cvjetova, krasan prizor, a nisam slikala Embarrassed

Korijenko, žutu, žuto, cijeli se otok žuti...

Gio, dođiiiii

Kontesa brnistra jako lijepo miriši, možda najsličnije bagremu ili...

Medvjede. žao mi je da nećeš mirisati brnistru, ali ima dana i godina...

Sara samo sadi ti stari kaini su baš interesantni, meni se ovaj probio, a imam jedan koji je još čitav, pa onda u njega stavim pitar.  Otok je odgovorila kako se zove ona ljepotica i hvala joj...

Radosnica, nije presavršeno, ali ipak hvala ti...Embarrassed

Niho, neka te samo čuva, da se ne izgubiš LOL

Anaida, ova brnistra se sama rasijava i naši je ljudi baš ne vole jer je to korov kojeg je nemoguće istrijebiti, nedavno su dio ove padine čistili bagerom da je mogu iščupati van, lijepa je kad cvate, ali inače guši sve oko sebe.

Mira Wink

Malo sam sređivala slike za internet stranicu apartmana i evo za usporedbu nekoliko slika najgornjeg vrta

2006.
Ove dvije špice su mlade masline, ruže imaju "već" dvije godine, sve u svemu pustoš, jedino je trava bila ljepša


2010.





















život je more
Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 11:09
AHHHHHH divno predivno ja samo stanem i gledam bez daha ovu tvoju ljepotu draga moja pa ti živis jednostavno u raju na zemlji!!!!
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 13:47
Trenutno mi samo fali kod tebe sto si mi daleko, a zabranili mi putovanja Cry,inace bih dosla da proverim jesu li ti plahte dobro zategnute  Wink 
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 14:12
furešti budu svi popadali u trans kada vide ove fotke na internetu.
Ovo ljeto imaš sigurno gužvu, draga...Smile
 
Ako ti se onaj sukulent od Otok raširi do jeseni, voljela bih da bude jedan od stanovnika u mojem kainuEmbarrassedEmbarrassedEmbarrassed.
Imam u sudoperu jednog mićeg , ali kaže MM da u podrumu ima jednog aluminijskog, velikog, od pokojne svekrve. Jedva čekam da ga pronađe...
lijepi pozdrav
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 14:33

Lantana nije me bilo par dana, ali je oduševljenje tim veće, jer kod tebe je jednostavno prekrasno!!!

Od cvijeća do pogleda na more, a i osjećam se nekako ugodno na tvojoj temi.
 
Pusicaaaaa
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 15:02
Kako cviće oplemeni,dokaz je kod tebe uspoređujući sliku kuće prije i sad,a još osoba koja kao ti ukonponira cviće da se sve skupa odaje fenomenalni dojamThumbs%20UpClap
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 15:57
kuća bez cvića: smile60!
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 16:39
Aaaahhhh!!!!
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 16:54
Predivno smile94san snova
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 17:16
a ona brnistra ti je odmah iz leđa,fenomenalno
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 18:58
woow draga Lantana pa meni je srce stalo od ove ljepote, vidi se veliki napredak u ove 4 godine, vjerujem da ste uložili puno ljubavi i truda da to sve tako prekrasno izgleda..Ova slika mi je baš posebna..Pogled na more dok se na terasi pije kavica
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 19:43
Ovo je zaista raj na zemljismile71
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 19:56
Tako brzo prođu te 4 godine, a toliko lijepih promjena!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 19:58
Par dana ne stignem zaviriti u tvoj vrt, kad ono rascvjetali se kaktusi, sukulenti, nešto novo, nešto staro, i opet prekrasne slike okoliša, kuća, mora to je ono što šalje pozitivne vibracije prema meni - hvala ti.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 20:13
vredi doci,i nadam se da hocu jednog dana
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 193194195196197 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 1,766 sekundi.