Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Trišino dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Trišino dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 193194195196197 243>
Korisnik
Poruka
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2011 u 11:06
Super Gio, pa ja tako i u kući, volim promjene (jednom sam i muža promijenilasmile96), ali u dvorištu su promjene baš poželjne!
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2011 u 11:19
...a ja nikako da nadjem
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2011 u 11:32
He-he, morat ćeš na neki drugi forum, ovdje ti je na žalost totalno sužen izbor!
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2011 u 12:11
samo tako triša moramo naprijed pa nekad ispočetka a nekada nastavljamo gdje smo stali, ali što bi mi jedni bez drugih lijepo je imati ovakve prijatelje ja sam uvijek za, pa me hvalili ili kritikovali neka njih. volim vas sve smile155smile156smile121smile107smile212smile52smile73
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2011 u 15:25
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Hvala svima. Da znate jedino je Hoya prava, ona me u potpunosti podržava u promjeni koncepcije dvorišta i zato ću se ove godine više s njom družiti,smile79 a ostalimasmile52i samo se vi smile96, ali ja sam tvrdoglava "bikica"
 
I ja sam tvrdoglava bikica i točno znam ča to znači u vrtu Wink.
 
Ovo je moj komentar na to: smile96 smile52
 
Samo ti sadi lepa moja Hug, a za utjehu i moja aptenija je krepucnula ali iman rezervnu va garaže Wink
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2011 u 17:28
Dragi moji istomišljenici, ma volim vas svesmile79
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2011 u 18:25
Promjene su uvijek poželjne,pogotovo kad su dobreClap
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2011 u 19:11
Originalno poslano od člana korijenko korijenko napisao:

Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Hvala svima. Da znate jedino je Hoya prava, ona me u potpunosti podržava u promjeni koncepcije dvorišta i zato ću se ove godine više s njom družiti,smile79 a ostalimasmile52i samo se vi smile96, ali ja sam tvrdoglava "bikica"
 
I ja sam tvrdoglava bikica i točno znam ča to znači u vrtu Wink.
 
Ovo je moj komentar na to: smile96 smile52
 
Samo ti sadi lepa moja Hug, a za utjehu i moja aptenija je krepucnula ali iman rezervnu va garaže Wink

evo mene, treća bikica se javila, ja mislim da je to ona napisala kako bi nekaj novega užicalasmile52LOL
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2011 u 20:02
Mali kaktus vidi ti ovu Mari, slijedi me u stopu i pokušava nagovoriti na neke biljke, a ima nešto što bih rado užicala, ali sam karakter-moš mislit.
Evo što se dogodi kad su tri bikice u istom postu smile155
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2011 u 23:54
Evo onda i četvrte bikice da niste u neparnom broju.
 
I ja uvijek kažem neću više u cvjetnjaku cvijeće kojemu smeta preko ljeta vrućina a zimi se smrzne.
Budući da sam tvrdoglava bikica i karakter smile195 kada dođe proljeće i vidim cvijeće smile70.
MM hvata muka i onda mi smile190 a moglo bi i smile155.
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2011 u 09:13
He-he Lilie dobro došla u "klub bikica" - baš fora, ma vidi samo koliko na ima. E pa vidjela sam kod tebe da si nezasitna (na cvijeće mislim draga-nedaj Bože na nešto drugo).smile96
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2011 u 09:28
Triša - kako god ti odlučila i koju god koncepciju primjenila mi ćemo rado dolaziti u tvoje dvore uživati u pogledu!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2011 u 12:46
Uh koliko bikicaWinkLOL. Ako bude nekih promjena, vjerujem da si to dobro isplaniralaThumbs%20Up
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2011 u 22:04
Anaida, Moon, hvala vam što vjerujete u mene.
 
Ovi su dani bili baš lijepi, pa sam iskoristila za pregledavanje svojih kaktusa i sukulenata, većina se dobro drži za sada, iako su bili na temperaturama tek nešto višim od nule.
Evo malo slika kaktusa
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
To je jedan manji dio moje kolekcije, ali i drugi su ok, pa jedva čekam dan kada ću ih moći iznijeti van i konačno uživati u njima!
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2011 u 22:10
Ohoho, baš sam dobro naletilaThumbs%20Up.
 Kako su ti krasni.
Ima nekoliko njih koji su mi "zapeli za oko", ali posebno mi je zanimljiv onaj na drugoj slici po redu, nazvala bih ga "sitno vezeno"!WinkBig%20smile
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2011 u 22:44
Lijepi sukulenti, veliki pozdrav ti šaljem i puno lijepih želja smile78
život je more
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2011 u 07:54
Lijepi kaktusi i sukulenti,a još kad kažeš da je to samo manji dio tvoje kolekcijesmile71
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2011 u 11:40
Lijepi su ovo bodljikavci. Ja nemam tih ljepotana jer nemam baš mjesto gdje bi ih stavila a ima puno interesantnih oblika. Clap
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2011 u 12:58
super su smile57
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2011 u 13:30
Mogla bi ti i ostati bez nekog kaktusića dok te nema, vidiš koliko nas šeta tvojim dvorištem
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 193194195196197 243>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 1,281 sekundi.