Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrt za  dušu by Free
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrt za dušu by Free

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 191192193194195 251>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2012 u 20:49
Opet oduševljenje vrtom. Svaka častsmile113
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2012 u 22:24
Zbija nikada ne miruješ i uvijek imaš nešto novog pokazati i oduševiti nas,prelijepo kao i uvijek.
“Život je kao ogledalo: ako mu se namrštiš, namrštiće se i ono tebi; ali ako mu se nasmiješ, uzvratiće ti osmijehom.” – Vilijem Takerej
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2012 u 22:44
stvarno je tvoj vrt bogat,a mogu mislit šta sve još ima,ma da se čovjek izgubi u tolikim biljkicama,volila bi da neka i moja biljkica nađe mjesto  u tvom vrtu,no ne znam šta bi  od mojih biljkica tebi odgovaralo a tako bi volila da i ona nađe mjesto u toj raskoši,milion pusica primi iz vrelog Sarajeva
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2012 u 11:44
Vrijednice naša, baš si krasno stazicu sredila!! Pusa i hvala za djetelinu.... Nek svima donese srećicu (znaš kaj sam si ja poželjela...)
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2012 u 21:55
krasnosmile55
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2012 u 23:38
Prekrasno je u tvom vrteku, baš sam uživala.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2012 u 00:01
Malo sam duže šetala,a bome i našetala tvojim carskim vrtom,.sve jesmile57
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2012 u 00:33
A gdje je domaćica ? Gdje je pivo  , kava ? Žena čupa korov, sređuje, licka......a joj kad nas obaspe slikicama, al ćemo sliniti , bar ja kao i obično.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2012 u 13:11
Pivo u frižideru, kava u kafe aparatu, korov očupan, slikice spremne, slinčeki također !!!  Glikica smile78 !!!

Jaca, Anabistrica, moon, zahvaljujem na posjeti i pokojoj lijepoj riječi !!smile75  !!!

Anaida, samo za tebe sam i sigurna na cijelom cif-u, da znam tvoju želju !!  Dao bog da ti se ostvari !!!  Ta jedna i jedina !!Heart

Draga Sarajka, pa možeš računati da se nekaj tvojega već nalazi kod mene !!  Međimurski sarajlije !!  A da vidiš koliko su narasli, znači da se dobro brinem o njima !! 

Ovo je slikica od 5.mjeseca



Uploaded with ImageShack.us

A ovo današnja !!


Uploaded with ImageShack.us



 Meni su dragi kao da su od tebe došli !!  Sada na slici vidim da mi fali iz ove tvoje-malog kaktusa teglice jedan burito !!  Netko mi ga je maznul, bemti miša !!  Lopov u mom dvorištu !!  I sad se pitam zakaj imam 2 psa !!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2012 u 13:23
Arim, tu si u pravu, nebrem biti mirna, ak nemam lopatu i motiku u rukama barem 3 puta tjedno - ja sam bolesna !!   A sada sam i sretna, jer se ti je dopala šetnjica !!smile78
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2012 u 13:41
Dobro se brineš za kaktusiće,bit ćeš dobra kaktusarkaClap ,a ti imaš lopova,baš si me nasmijalaLOL
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2012 u 14:06
Dijana  Thumbs%20Up   smile219!!!

Mari, da sam sretne ruke tj. sretnije - sada bi se banjala, a ovak gacam po vodi od zalijevanja !!  Al sam zato sretna za žuti hibić, jer sam njega dobila od Mire za rođendan !!  (pak bu moon rekla, opet od Mire !!)

Ajama, neznam kaj bi se za alergiju moralo roditi da ja nebi prčkala u zemljici !!  Al zato se ti štimaj s belimi rokami !!  Buju i tvoje jemput kak moje, al moje nebuju nigdar tak kak tvoje !!

Anastazija, mene vručina nebre hapsiti v vrtu !!  Ja ti kradem ujutro  vuru i pol, pa onda između 19 i 20h ili kak je na onoj stazici bilo, u hladu kruške i vrć hladne vode, pa se nadam da zbilja nebum završila na zemlji, al bi to moji saznali tek drugi dan, nekak nebi imali osječaj da im netko fali, ali bi ih čudilo kaj je takva tišina u i oko kuće !!!smile219 

I kaj ve ??  Vani je tak vruće, ja bi se išla kupati na . . . . moju plažu !!!



Uploaded with ImageShack.us

Ali prije kupanja . . . . . . . moram u djetelinu, pa ak se nađe 7-8 komada sa 4 lista, pa pokoja sa pet listova i barem jedna sa sedam listova, možda se napokon . . . . i okupam u moru !!








Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2012 u 14:27
E ne sviđa mi se ovaj aranžman sa kaktusima, pa šta je to ? A gdje su kamenčići ? Pa to nije u tvom stilu, ajde brzo to popravi !!! Mislim....
A burrito ćeš dobiti, ne plači. Kiss !
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2012 u 15:14
Glikica, da se zna, ovako: kad se je radio ovaj aramžman - ja nisam bila kaktusar !  Ovo su kaktusi koju su morali biti teleportirani u Sarajevo, ali su silom prilika završili kod mene, al sam ja mislila da ih moram vratiti, ali je  gospođa MK rekla nek se ja dalje brinem o njima !!  A sada su tak počeli rasti da se bojim ih premiještati !!  A jel bi trebalo ???

A za ovo, "ne plači!!", ne brini, kaj god da pošalješ, nebreš poslati da meni bude  - preveć !!!  Pa se iskreno nadam da ću jednom saznati kaj to znači - od viška glava ne boli !!!smile96    Za ve samo znam da mi je preveć smile46!!!  Kod mene u vrtu +37!!  U hladu !!

A za kamenčiće, nije da ih nema . . . .  ali mi MM neće dopelati prek ceste betonsko korito za napajati krave !!  2m dužinex0,70cm širine i 35cm dubine !!  Dušu dalo za mali kaktus garden, al neće pa neće !!  A cijela zamisao je već razrađena do najsitnijih detalja !!Wink

MK, ak ti veliš da bum dobra kaktusarka, onda valjda bu tak !! Ako bog da !! I ti i Glikica !!smile70
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2012 u 15:35
Joj, imam opak plan i ideju kako da dobiješ svoje korito ! Gle , dopelaš si neku kravicu , kad ona počne mukati veliš mužu da je žedna i da treba vode, on ti dopela korito, a ti vratiš kravicu odakle si ju i uzela. Šta misliš ? Korito mti ostane, hm ?
Idem sad van nešto raditi, neću više trabunjati, a ti u međuvremenu nabaci malo kamenčića u onu zdjelicu, znaš ti to.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2012 u 16:01
     smile96       smile156    opaki plan, al gdje da nabavim kravicu  ?????
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2012 u 16:20
Originalno poslano od člana Free Free napisao:

     smile96       smile156    opaki plan, al gdje da nabavim kravicu  ?????
Ej,moja susjeda ima 15 kravica,da posudimo jednu???smile198
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2012 u 16:37
moram se javiti opet....nasmijale ste me do suza i uljepšale dan,ja imam problem kak i ti samo se radi o kopanji betonskoj od svijna...kaj da ja ovom svom mm dopeljam svinjuLOLLOL
LOL

Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2012 u 17:24

Jaca, da ti veliš MM da ti treba dopelati kopaju doma, on bi odma dopelal !!!  A jel bi ti rekla svojemu da meni moju prepela prek ceste !!  MM nikomu nezna reći nebrem, a valjda ni tvoj !!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2012 u 17:26
Originalno poslano od člana mali kaktus mali kaktus napisao:

Originalno poslano od člana Free Free napisao:

     smile96       smile156    opaki plan, al gdje da nabavim kravicu  ?????
Ej,moja susjeda ima 15 kravica,da posudimo jednu???smile198



A onda sljedeća kavica, i ja se vračam doma s posuđenom kravicom !!!Embarrassed
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 191192193194195 251>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 1,906 sekundi.