Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Shashin dnevnik radova
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Shashin dnevnik radova

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1718192021 39>
Korisnik
Poruka
lana_1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 1069
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana_1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2008 u 06:15
to si papala trešnje, njamić stižem i ja
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2008 u 19:10
Samo dođi Lana,naći će se i za tebe.Ova kiša ih je uništila,puno kiše je bilo kad su dozrijevale i sad su ispucane.Ma fine su ,zrele,samo brzo trunu.
E sad,evo me konačno sa slikama,da Andrea više ne gnjaviLOL,tog"brijega" na kojem se samo puno naradim.
 
Ovako je to u proljeće bilo,prije početka radova
 
Sad je to malo bolje.Voćnjak,tamo dolje na kraju,smo očistili i dotjerali.Vinova loza je posađena i krasno napreduje,a ispod je vrt. I tamo bi bilo lijepo da zečići nisu skužili moj vrt pa navalili.No nema veze,bude i za nas i za njih.
 
 
Ispred terase,prema vinogradu je trenutno korov no bude valjda i neka travurdara jednog dana.Ma ne,mislila sam reći da sam tu između napravila"začinski "kamenjar.Da se ne mora spuštati za svaku sitnicu u vrt tu ima ono osnovno,za roštilj,recimoBig%20smile
 
 
ovo je od ceste put prema ulazu,u proljeće....
 
 
Sad sam to malo posložila.Poveći je prostor pa treba dosta biljkica.No budu se razrasle ove sad posađene a i ljetnica nešto ima(samo da procvatu) a nešto još trebam dosaditi.Uglavnom sad ovako izgleda...(e da,to kamenje je tzv.lapor i to smo vukli iz vinograda pa sam ga ovako iskoristila)
 
 
Evo,mala usporedba da ne ispadne da ništ ne radim tamo gore.Možda se sljedeći puta sjetim da imam aparat i malo bolje uslikam.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2008 u 19:17
A sad i moj tzv peharLOL
 
 
I yuka,ponosna vlasnica pehara
 
 
Kako sam jučer kupila zemlju,prvo sam dracenu presadila jer je već tri puta presađujem i nikako da dođe na red
 
 
i onda moja nova bromelia(MM mi kupio dok sam ja tegle tražilasmile81)
 
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2008 u 20:13
Da, andrea gnjavi, a vidjet ćeš ti kako će i ostali članovi biti zadovoljni što si nam fotkala okućnicu vikendice.
Pa, znala ja da ti i tamo radiš cvjetni raj!!!! smile120
Na vrh
lana_1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 1069
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana_1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2008 u 07:57
super shahsa sve izgleda prekrasno, a yuka je   
Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2008 u 19:34
Ljudi moji ova Shasha me ubija . Jeste vidjeli koja je to bila pustara u proljeće, a ona skromno kaže: "sad je to malo bolje!" Ma šta malo bolje,predivno je .
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2008 u 20:08
Shashice, pa to je predivno, sve raste, a kamenjar za začinsko mi je želja, morat ću to predložiti mm. Lapor je fantastičan, volim kamen, pa na kamiku sam rojena.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2008 u 00:04

Ovo mi je skoro promaklo vidim gorice su posađene bude vinčeka, prekrasno, puno posla ali i uživanja u toj prekrasnoj prirodi baš ti zavidimsmile107

meni je super u životu
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2008 u 00:17
Xenia,ma nisam skromna,puno se napravilo no još užasno puno posla ima ali ponosna sam već i na ovo što se napravilo.
Nisam napisala,tu između vinograda i ovog djela gdje je kamenjar,i auto, su posađene breskvice i jedna trešnja,za sad samo jednaBig%20smile
Danas nisam nekaj pretjerano radila(nervoza pred utakmicu)no posadila sam nešto cvijeća.Od onog što sam posijala sad polako rasađujem,još.Trebalo je biti kiše,tako su rekli,pa se ja žurila saditi da to kiša zalije a kad ono ni oblačka a kamoli kiše.E da i zaljevati sam morala,poslije utakmice naravno,pa su me komarci pojeli.
nastavit će se......
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2008 u 09:13
Shasha kaže danas nisam ništa radila (a meni gore piše da je objavljeno danas), pa sam se nasmijal - kako si vrijedna, spavaj ženo, pa ćeš lakše raditi - uh te noćne ptice.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2008 u 09:32
Da shasha i ja se pitam kada ti sve to stigneš? Baš si prava vrijednicasmile161
meni je super u životu
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2008 u 13:35
Vikendica je mrak, tj ovo što si pokazala oko nje, ali moram priznati da nisam previše iznenađena jer sam pretpostavljala da ćeš i tamo napraviti mali raj.

Draga moja i ja se kao i ostali pitam od kud ti snaga za sve to , a i vrijeme.
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2008 u 17:16
Super si sve sredila Shasha. Bilo je to puno posla....bravo!smile141
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2008 u 20:35
Shasha jesi li skužila kak te hvali Esmeralda, Winknije ona blesasta, seli se u tvoje mjesto pa sve škica što će biti za sijati a što zapelcano, zna ona da si ti dušica koja voli pomoći a i zna raditi.
No kako izgleda oko vikendice prije bi rekla da si coprnica pa si samo coprala pa sve tako prekrasno izgleda, nema smisla ni pokušti nešto reči, za tebe nedostaje riječi hvalospjeva!
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2008 u 22:17
Hvala cure,stvarno je bilo puno posla no još ga je jako puno ostalo,tak da mi nemože biti nikako dosadno.
Kaj se snage tiče,aj tog još nekaj imam,no sa vremenom sam malo u deficitu pa uvijek nabrzaka sve tamo radim.No,ono osnovno napravim a za ostalo se nadam da budem negdje ukrala vremena da napravim.
A danas,danas nisam ništ radila.Aj,skoro ništa.Bilo bi ništa da mi SilveK-ica nije dala posla(nemre vidjet nekoga da jedan dan odmara)LOL
Donjela mi je vreču irisa i još nekaj(kako bi to bilo da donese samo ono kaj se dogovorimoBig%20smile) pa sam to sve trebala posaditi.I jesam,padala je kiša al barem nisam trebala zaljevati. Kad bum nekaj stvarno radila budem se i javila.Do tad,uživajte bez mog"laprdanja".....
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2008 u 23:23
Shasha zaboravila sam reci da je nikao suncokret sto si poslala,uskoro cu ga rasaditi.
A sto se tice radova oko vikendice svaka ti cast!
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2008 u 09:50
Super,Gioiaa,nadam se da bude više različitih boja.
Ja sam na pauzi,pokosila sam travurdaru.Nekako je jutros oblačno bilo i aj da prije kiše pokosim.Čim sam ugasila kosilicu vani se razvedrilo i sad nema ni jednog oblačka više.
Jučer sam porezala lavandu,mislim cvijet ne biljku,jer je danas kod nas gledanje utakmice i sve se bojim da mi ju budu strgali.Sad ću je još malo dotjerati.
Odoh sad do trgovine,moram štrukle peči za večeras,pa da stignem još nekaj vani napraviti.
Nastavak slijedi(budući da bu navečer gužva,vjerojatno sutra)......
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2008 u 18:31
Bravo  draga, štrukli su super, a ja pečem mojim palačinke, a onda tutanj za Rijeku, jer još smo u vikendici, da stignemo na utakmicu.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2008 u 20:15
skoro sam kosila ali zbog skoro svkodnevne kise opet moram.MMMM strukle,nisam ih jela godinama...moram mamu podsetiti da ih jednom prilikom napravi.
za utakmicu vam drzim fige,i ja cu gledati...bas volim cuti da i zenske gledaju nogomet.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2008 u 15:42
Shasha,Shasha, nisam niti sumnjala, stvarno se pitam kako sve to stigneš???
Kod tebe gdje god okreneš - bajkovito, hoćeš doma vrt hoćeš u goricama.
 
Ma prelijepo, samo moraš nam više slikati!!!Thumbs%20Up
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1718192021 39>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.