Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrtek
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrtek

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1718192021 35>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2014 u 13:00

Jedna, ali vrijedna gladiola u mome vrtu, baršunasta tamno ljubičaste boje, no nije mi uspjelo fotićem uhvatiti njenu pravu ljepotu...

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2014 u 13:07
Očaravajuća umjetnost prirode...
 
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2014 u 13:13
Lijepa grahorica odlučila uljepšati moju živicu...
 
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2014 u 13:20
Jako lijepa boja gladiole, a ovaj dizajn što ga  učini priroda stvarno je nenadmašiv. Prelijepo !
"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2014 u 13:39
Originalno poslano od člana temzi temzi napisao:

Očaravajuća umjetnost prirode...
 



smile227     Prekrasno !!!


U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2014 u 13:46
Lablab purpureus
 
 
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2014 u 13:52
Rajski vrtovi, Anastazija, hvala drage moje!!!
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2014 u 14:04
Moj divovski Aster počeo otvarati cvjetiće, biti će ih puuuuuuuno....Heart
 
 
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2014 u 14:11
Mali skakavac
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2014 u 14:16
Predivan panj prirodno ukrašen
Kad aster sav procvate,sve će zasjeniti svojom ljepotom,ovako veliki i pun pupova
smile79
Na vrh
rubensica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2013
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rubensica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2014 u 14:36
S cime si to "ukrotila" aster? Ja ih do sad nisam imala, ali sad kad vidim koliko boje unose u vase vrtove, pokusat cu si nabaviti par komada.Stvarno stvore vatromet boja u rujnu. Jedva cekam da stavis sliku ovog kad se skroz otvore cvijetici
“Nije dovoljno samo živjeti!” – reče leptir, “Potrebno je imati malo sunca, malo slobode i malo cvijeća!” (H.C.Andersen)
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2014 u 15:16
Obavezno nam uslikaj aster u punom cvatu .Smile
"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2014 u 18:00
Miška, Rubensica, Rajski vrtovi, hvala što ste šetale mojim vrtom!
Aster je "ukročen" improviziranom ogradom, jer mi je žao i nepraktično cijelog ga obavijati špagom i vezati za kolac, ovako je meni ljepše, a i njemu ugodnije...naravno da ću ga slikati i pokazati u punom cvatu, i ja ga jedva čekam vidjeti!
Na vrh
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2014 u 21:40
Odlična ideja za visoke trajnice,mogu li je posuditi?

Panj me oduševiosmile79
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2014 u 21:44
Koji će to rascvjetani grm biti!
Sutra je novi dan.
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2014 u 22:45
Catalpa draga, naravno da možeš, bilo bi mi jako drago...svi se mi međusobno nadahnjujemo, a i savjetujemo o uređivanju vrtova...
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2014 u 22:51
I ja se pridružujem grupi koja čeka astre da procvatu. Čekamo ko Japanci trešnje.
Vjerujem da znaš da je onaj mali skakavac veliki štetočina. Jede cvijeće.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2014 u 22:54
Lucy, još da malo i sunčeko pripomognesve cvijetne glavice bi mu se jako obradovale!
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2014 u 23:28
Originalno poslano od člana anabistrica anabistrica napisao:

I ja se pridružujem grupi koja čeka astre da procvatu. Čekamo ko Japanci trešnje.
Vjerujem da znaš da je onaj mali skakavac veliki štetočina. Jede cvijeće.
Jedva čekam da zasja u svoj svojoj ljepoti
A što se tiče malog hopsajučeg posjetitelja, moram mu oprostiti ako što gricne, jer su mi skakavci jako dragi...neke druge beštije mi zadaju velike muke, poput puževa, voluharica, krta...itd.
Hvala ti na posjeti, i radujem se tvojem slijedećem dolasku!!!
Na vrh
vila2 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vila2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2014 u 20:15
Temzi- prekrasno je šetati tvojim vrtom! Sve je tako prirodno i lijepo ukomponirano, stvarno vrtek po mome ukusu. Paprati, hoste i ostale ljepotice sjene su savršene, zato ovaj put izdvajam ovu divotu...
 
 
... no, ništa manje me se nisu dojmile i ostale biljke, od paukovog cvijeta, preko sukulenata, pa sve do one male preslatke ciklame. Onaj bonbončić na četiri noge je definitivno šećer na kraju! Veselim se svakoj novoj sličici tvoga malog carstva!
Što sam? Tko sam? Ja sam samo sanjar...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1718192021 35>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.