Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj mali dio zagorskog brega
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj mali dio zagorskog brega

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1718192021 41>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2012 u 22:38
Ksan, hvala ti
 
Sara, vidim da si mi pazila na vrtek, nije bas sve smazano, ali sam jako zalosna. Ma, evo nekaj je ipak ostalo,
 
jezerce
 
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2012 u 22:39
malo "panoramika", kak veli Korijenko
 
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2012 u 22:41
jako volim kad vidim vrence kod jezerca
 
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2012 u 22:48
Panoramika,jezerce,vrence,ma prekrasno smile64
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2012 u 22:50
ovu lijepu, nepoznatu biljcicu mi je darovala Camellia (barem tak mislim, neka se ne uvrijedi, ako je neko drugi) i neprestano cvate
 
 
dok sam se skitala, hemerocallisi su skoro vec ocvali.
Ovi su me  jos docekali
 
Bitsy
 
 
Tropical Tangerine
 
 
Bonanza
 
 
 
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2012 u 22:51
Prekrasno, i više nego prekrasno!
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2012 u 23:03
Volim ovaj ljiljan, na daleko mirisi
 
Lilium Regale
 
 
Carex Comans Bronze
 
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
dado_84 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado_84 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2012 u 23:28
Originalno poslano od člana Carol Carol napisao:

ovu lijepu, nepoznatu biljcicu mi je darovala Camellia (barem tak mislim, neka se ne uvrijedi, ako je neko drugi) i neprestano cvate
 
 



malo da se  i kod sestre javim :) biljke lijepo izgledaju :) Ovo gore ti je Polygonum affine - dvornik. Hemerocallis Bonanza je zute boje sa gotovo crnom sredinom, tvoj mi izgleda malo drugaciji :)
Spasimo Hrvatsku kupujmo domaće!
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2012 u 23:47
Hvala Dado, lijepo da si i mene posjetio. Cujem da selis u Zagorje, samo dodi, ima tu praznih gruntih (parcela).
 
Bonanza je ispala na slici malo tamnija jer je slikano vec kasno popodne, a ime sam zapisala cim sam je primila iz Decore. Jedino ako mi nisu poslali nesto drugo.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2012 u 00:02
Samo da te pozdravim,sutra ću uživati u tvom predivnom carstvu,za njega mi treba vremenasmile78
Na vrh
dado_84 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado_84 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2012 u 09:05
Originalno poslano od člana Carol Carol napisao:

Hvala Dado, lijepo da si i mene posjetio. Cujem da selis u Zagorje, samo dodi, ima tu praznih gruntih (parcela).
 
Bonanza je ispala na slici malo tamnija jer je slikano vec kasno popodne, a ime sam zapisala cim sam je primila iz Decore. Jedino ako mi nisu poslali nesto drugo.


moguce da su boje ispale drugacije i zbog slikanaja. A mozda je kriv i moj monitor - sva ta digitalna cuda znaju jako promjeniti boje. :)
Spasimo Hrvatsku kupujmo domaće!
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2012 u 09:24
...kaj veliš Carol, da nam se Dado seli u Zagorje?....jupiiii...on je takionak napol Zagorec, hahaha...Dado, očekujemo teSmile...
              ...koka, nemoj biti žalosna, bregek ti jako lijepo zgleda, a za ono kaj je živina pojela bumo pripremili donacijeSmile...
lijepi pozdrav
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2012 u 14:29
Carol, krasan mi je tvoj vrt, sve je baš onako kako se meni sviđa, izdvajam jezerce, preslatko mi je, i ja sam ovih dana u izgradnji jezerca, pa zagledam tvoje. Ako ne tražim previše, jel može jedna slikica malo iz daljeg i reci mi koju foliju imaš ? Tj, što je na dnu jezera ? Ako može još koji savjet.....e sad sam baš zahtjevna.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Ivany View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 347
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ivany Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2012 u 16:00
Prekrasan vrt i slikice,ali posebno me se dojmila  jedna poznata slika-slika Vinskog Vrha!
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2012 u 16:32
Ne dam se ja sa vašeg brega,što mogu kad volim brege zelene.Carol ja dvornik nemam,a ipak mislim da sam ti ja dala taj cvjetić.Mogla bi biti neka Veronica,moram još pogledati.Kod mene je grmić oko 30-40 cm visine,raste na vrelom suncu,nikad taj dio ne zalijevam,a stalno cvate.Kupila ga naravno bez oznake.
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2012 u 00:23
 
Maris, dadinica smile78
 
Jaca, drago mi je da uzivas smile78
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2012 u 00:29
Originalno poslano od člana Retriver Sara Retriver Sara napisao:

...kaj veliš Carol, da nam se Dado seli u Zagorje?....jupiiii...on je takionak napol Zagorec, hahaha...Dado, očekujemo teSmile...
              ...koka, nemoj biti žalosna, bregek ti jako lijepo zgleda, a za ono kaj je živina pojela bumo pripremili donacijeSmile...
lijepi pozdrav
 
 
 
Sara, hvala ti, znam da ste svi vi uvek spremni za pomoc, ali znas kak se veli "Nedaj Bog veceg zla". Druge godine bu bolje.
Pusica i tebi
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2012 u 00:54
Originalno poslano od člana Glikica Glikica napisao:

Carol, krasan mi je tvoj vrt, sve je baš onako kako se meni sviđa, izdvajam jezerce, preslatko mi je, i ja sam ovih dana u izgradnji jezerca, pa zagledam tvoje. Ako ne tražim previše, jel može jedna slikica malo iz daljeg i reci mi koju foliju imaš ? Tj, što je na dnu jezera ? Ako može još koji savjet.....e sad sam baš zahtjevna.
 
 
Glikica, ima slicica jezerca na mojoj 3. str. Foliju sam kupila u Bauhausu, koja je bas za to i njome oblozila cijeli iskop, a ispod nje sam jos stavila jutene vrece i staru deku zbog korjenja.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2012 u 00:57
Originalno poslano od člana Ivany Ivany napisao:

Prekrasan vrt i slikice,ali posebno me se dojmila  jedna poznata slika-slika Vinskog Vrha!
 
 
Hvala ti Ivany. Da nisi ti sa neke druge strane Vinskog vrha ? Wink
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2012 u 00:59
Camellia, uvijek si rado viden gost na nasem bregecu.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1718192021 41>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,173 sekundi.