Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moja cvjetna gredica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moja cvjetna gredica

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1718192021 85>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2012 u 00:49
Stigla sam i do tvog vrta punog proljetnih boja cvijeća, voća, zelenila trave. Predivno.
 
Volim cvijeće koje "mijenja" boju kao plučnjak. smile78
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2012 u 06:56
Zamirisao zumbul do mene.
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2012 u 09:26
evo i mene u povorci pohvala za plot, a iza plota sam uhvatila jedan mali pogled na drage nam zagorske brege, još uvijek neozeljene, a ipak tako lijepe.
lijepi pozdravSmile
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Stonka View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 31 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 124
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Stonka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2012 u 21:24
Predivnoooo ! Zumbul plavi šatirani je stvarno poseban.
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2012 u 23:43
lilie, dijana, sara, stonka, hvala na posjeti. Drago mi je čuti da vam je lijepo kod mene pa navratite opet.
Saro i šume su počele zelenjeti. Dođi i uvjeri se
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
flox View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 12 Siječanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 8
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje flox Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2012 u 14:47
anabistrica, vrt ti je predivan. Vidi se da je tu uloženo puno truda i ljubavi. Pogledala sam sve od početka i jednostavno se ne mogu odlučiti što mi je najdraže, sve je prekrasno. Clap
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2012 u 14:59
Prekrasno mi je u tvom vrteku.Od zadnjih slikica posebno mi se sviđa puškinija,interesantan cvijetak,a i novi drveni plot mi je mrak.
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2012 u 23:45
Flox, Maris, hvala na posjeti, navratite opet.
 
Danas sam popodne opet malo slikala rascvjetane narcise i tulipane koji su obojali moj vrtek.
 
 
 
 
 
 
 
a ovaj se tulipan sakrio u grmu lavande
 
 
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2012 u 09:44
Ovaj narcis na slici iznad tulipana sa trokutastim bijelim laticama i velikom žutim laticama u sredini mi je posebno zanimljiv jer još nisam vidjela takav. Zaista ih ima jako puno oblika i ne znam koji su ljepši.
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2012 u 09:50
 Imaš jako neobične i lijepe narcise!
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2012 u 10:09
ovo je stvarno za napuniti baterije, Jedva čekam koji mjesec kad baš sve zacvate. Ograda mi se posebno dopada.
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2012 u 13:59
Tulipan se lijepo "ugnijezdio"
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2012 u 17:54
Super mi je ovaj tulipan, a još mi je više super tvoja ograda od žive vrbe! Kako mi je to do sada promaklo?!?
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2012 u 19:00
Baš sam uživala u tvom vrtu.
Lošinj

Ne bojim se juga, ne bojim se bure, ne bojim se neba, dubine ni dna
Podivljali valovi me uzalud jure, na krilima vjetra poletjet ću ja...
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2012 u 00:24
Milica, Tikvić, Gospina trava, Moon, Medo, Otok, drago mi je da vam je lijepo u mom vrtu, navratite opet.
Medo, ograda je nastala slučajno. Posadila sam vrbe s ciljem uzgoja šiba za pletenje košara, ali nemam od koga to naučiti. Bilo mi je žao iskopati ih kad su se tak lijepo primile pa sam ih uplela u ogradu. Planiram s vremenom ograditi cijeli vrt da mi srne ne gackaju po gredicama i jedu povrće. Volim ja srne, ali ne u svom vrtu. Neka se one drže šuma i livada.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
LovorVisnja View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 23 Studeni 2009
Status: Offline
Bodovi: 123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje LovorVisnja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2012 u 08:08
Originalno poslano od člana anabistrica anabistrica napisao:

Ajde da se vratimo u ljetne dane. Danas je vani očaj od vremena pa da si ga malo uljepšamo.
 
Tu iza začinskog bilja je plot koji sam sama isplela. To se i vidi.
 
tu se vidi malo bolje
 
 
 
 
 


plot mi je zakon!
Na vrh
ljiljus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3244
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljiljus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2012 u 09:08
Anabistrica hvala ti što si mi jutros "napunila baterije" u svom prekrasnom vrtu,  sad mogu dalje. smile219 
Lipik
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2012 u 12:15
predivni buseni narcisa i tulipana, a još k tome podsjetnik na tvoj plot...obožavam te starinske plotove, podsjećaju me na baku i njen bujni vrtSmile.
lijepi pozdrav
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2012 u 22:09
Kao što ste mogli vidjeti, plot sad čisto drugačije izgleda, ali bit će bolji kad ga pokriju biljke. S jedne strane ribizli i ogrozdi, s druge strane krizantemice, a po vrhu lila klematis i žuta ruža. Vjerujem da će vam se i taj novi s vremenom svidjeti
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2012 u 22:14
Danas sam cijeli dan kosila, a u pauzama odmarala na verandi. U jednom je trenutku tako lijepo sunce obasjalo tulipane da sam ih morala slikati. Pa sam si mislila netko ima čik pauzu, a ja imam slik pauzu. Evo rezultata.
 
 
 
 
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1718192021 85>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.