Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Ivnina cvjetna terapija
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Ivnina cvjetna terapija

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1718192021 43>
Korisnik
Poruka
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2010 u 09:33
Ivnice predivno cvijeće, ali s ruselijom si me "dokrajčila". nikako da se dočepam te predivne biljke.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2010 u 09:50
Čudesna jeeeeee Shocked


Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2010 u 10:53
stvarno prekrasno okruženje, u vrtu i na balkonu..
pa kako to da ove godine sve prije procvjeta na sjeveru Hrvatske nego kod mene, gledala sam još neke slike iz Varaždina i Međimurja, a čujem da je lipa već ocvala u V.

..oni narančasti "zvončići" su super..tritome već tolike..a neven me uvijek raznježi
..voliš narančastu boju
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2010 u 11:26
Drage moje, zahvaljujem na pohvalama i posjeti smile78!
Mari, ma volim ja narančastu boju ali ovo što trenutno cvate u mom vrtu većinom narančasto je u biti čista slučajnost.Meni je crvena boja favorit ali osim ruže baš je i ne vidim LOL a toliko sam se trudila prikupiti crvenog cvijeća Big%20smile.
Evo nešto što nije narančasto,znam da je već slikano ali Embarrassed...inače kad vidim ovakvo nešto, prva asocijacija jest:Triša Approve !







Evo i mog zidića na bauštelici, koprive mu baš dobro stoje Wink




Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2010 u 14:11
Priznajme da ove koprive jako lijepo pašu uz ovaj zid od kamen.............baš si to simpa ukomponirala!
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2010 u 16:07
Draga Ivna pa kod tebe je pravi vatromet bojaClap
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2010 u 16:15
Narandzasto ,ruselija posebno,koprive isto
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2010 u 16:17
Koprive baš pašu na bauštelicu..super je..još samo fali jedan mali bodljikavac...LOL
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2010 u 18:42
Ivna baustelica super izgleda,vrt također ,ruselija, koprivice ma bombonceki ,nego vidim da si uhvatila kad si slikala tritome i onaj mostic ispod tebe pa mogla bi i staviti koju sliku onog potoka jer zaista lijepo izgleda,i da onu ruzu cu ti zapelcati samo nek ocvate a mogu ti dati i reznice pa ces sama ako zelis,a ja bih molila malcice tritoma da mi sacuvas kad ti se razrastu.
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2010 u 19:51
Ruselija je smile93a tvoj zid na bauštelici(nekako mi ne paše te riječ,prekrasan zid)je ćista elegancijasmile55
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2010 u 21:32
Baš ti je krasna ova kombinacija sa koprivama.

Bravo za ruseliju, napokon je imam i ja
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2010 u 22:54
iz dana u dan mi fotkama svojeg krasnog cvijeća uljepšavaš
večer pred spavanje. Što je sljedeće?
 
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2010 u 23:08
Bašsi lijepo uredila one koprive na zidu, bijeli kamen i crvene koprive  Clap
život je more
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2010 u 22:55
i meni se jako sviđa konbinacija s koprivama
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2010 u 00:25
Tritome su predivne, ali ova kontrastna kombinacija koprivica i ostalog bilja koje se gotovo stapa s kamenom pozadinom ostavlja bez daha.
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2010 u 21:43
Dame moje hvala vam na posjeti Hug i lijepim riječima!
Rosa, onaj mostić o kojem pričaš je tako zapušten da je to strahota i pogledati Confused.Ružu mi zapelcaj ti jer meni baš i ne ide za rukom a za tritome kad se malo razrastu ako ja zaboravim,molim te podsjeti me.
Mira draga, ovaj naziv bauštelica sam nadjenula dok sam mojim špancir curkama objašnjavala gdje je što i ostao je Wink, doduše pošto radovi na njoj nisu završeni s punim pravom nosi to ime Smile.
A sad, malo novih slikica Approve!

rascvala se i moja druga dalija





s ovim ljepotanom nisam znala gdje bih, stavila ga kod zločestog susjeda na među da bar malo odvratim pogled od korova, zahvaljuje mi što ga nisam bacila tako da lijepo cvate



dosta sam oleandera sakupila, ovo im je prva godina da cvatu ali ovaj prvi meni je i najdraži-crveeeeni







šta nije dobila lijepu žutu suknjicu moja miljenica Wink



kao dukati su zaista



procvijetala je i moja aptenia, doduše ovo joj je prvi cvijetić ali kreeenula je









moje četkavo čudo još cvijeta








Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2010 u 21:51













Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2010 u 22:00
ivna predivno ...a sta je na 4 slici odozdo(zuto)?
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2010 u 22:17
Ivna sve ti je prekrasno ,dok dođem do kraja zaboravim što je bilo na početku ,pa iz početka sve gledam ponovo i divim se Thumbs%20Up
 
 
Što to imaš u ovim teglama ?
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2010 u 09:03
Gio, to je cvijet cytisusa Smile,

Anči, u tim teglema su oleandri koji će ove godine prvi puta cvijetati i jedva ih čekam Approve!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1718192021 43>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.