Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - piramida
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


piramida

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1718192021 33>
Korisnik
Poruka
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 11:12
jako ljepo smile72
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 11:14
Ma sve mi se čini da ćemo mi imati jednu lijepu Jadransku turneju.Wink
A tek druženje!!!smile141
 
Kaća razgovaraj molim te sa iris da je prođa ova lijenost do tada smile102
 
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 11:17
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

 
Kaća razgovaraj molim te sa iris da je prođa ova lijenost do tada smile102
 
 
ova je dobra LOLLOLLOLLOL
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 11:27
Originalno poslano od člana iris iris napisao:

Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

 
Kaća razgovaraj molim te sa iris da je prođa ova lijenost do tada smile102
 
 
ova je dobra LOLLOLLOLLOL

ja se zagrcnula od smijehaLOLLOL..nema proljece pojma o kloniranjuLOL
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 11:31
Baš ste mi sve slatke,kažu da se svaki dan treba bar jedanput od srca nasmijati,ja sam trenutno u takvoj fazi života kad mi baš i nije do smijanja,ali sa vama se uvijek nasmijem...hvala vam od srcasmile79
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 11:32
Originalno poslano od člana kaća43 kaća43 napisao:

Originalno poslano od člana iris iris napisao:

Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

 
Kaća razgovaraj molim te sa iris da je prođa ova lijenost do tada smile102
 
 
ova je dobra LOLLOLLOLLOL

ja se zagrcnula od smijehaLOLLOL..nema proljece pojma o kloniranjuLOL
 
Ja stvarno nemam pojma o kloniranju??!!!!Shocked
Ich nicht verstehe, ich andere baustelle!!! smile52
 
Meni i jest bio cilj da vas malo nasmijem, ali što je najbolje ja sam ozbiljna...izvolite se dovesti u red, gosti samo što nisu došli, a vas dvije ne znate šta bi od sebe!!!???
A večeras imate generalnu probu, jel' tako???LOL
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 11:34
Originalno poslano od člana piramida piramida napisao:

Baš ste mi sve slatke,kažu da se svaki dan treba bar jedanput od srca nasmijati,ja sam trenutno u takvoj fazi života kad mi baš i nije do smijanja,ali sa vama se uvijek nasmijem...hvala vam od srcasmile79
 
Piramida svako jutro kada upališ komp, to jest forum idi prvo na viceve!!!
 
Ja to radim već par dana, i zaista dan mi počne super i budem super raspoložena...probaj pa ćeš vidjeti, znaš da te neću zeznuti...Smile
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 11:44
Ma vi ste mi bolje i od viceva,a i ništa ti ne vjerujem,tko zna kakve ti viceve čitaš,već sam si umislila da sam spiderman,tko zna kakva ću tek biti kad počnem čitati viceve...možda ću počet pričati viceve,a ja ih stvarno ne znam dobro ispričatismile148

Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 11:47
piramida pa zar ti nisi supermen?smile96 ja vidila na svoje ociWink
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 11:50
smile96
Pa dobro kaća kome ti više vjeruješ Piramidi ili svojim očima???smile96
 
Piramida ništa se ne sikiraj dovest ću te do tamo:
Ideš u
-Nevezano za cvijeće
- Brbljaonica-
_ i tu tražiš temu
-Smiješni vicevi...
 
Ja se već počinjem grohotom smijati...
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 11:53
Majko mila, ovdje je raspašoj! Ne znam je li vrućina, ona travulja koju još nisam ni poslala ili vi potajno nešto cugate zajedno? U svakom slučaju - počet ću nositi pelene jer se smijem ko' luda!!! smile156
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 11:54
tila san rec spiderman..vrucina mi udarila, izgleda, u glavu,i u ociConfused..smile96
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 11:55
oooo bože smile96
 
ajde kaća će sve ovo obrisati za par dana Tongue
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 12:01
Kaćo,sad si i mene zabrinula,više ni ja nisam znala kaj sam,možda nisam ni supermen ni spiderman,možda samsmile191..tko zna
proljeće sutra ujutro tražim viceve,današnju dozu smijeha sam popila,hm uzela,jao gori mi ručak zbog vas!
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 12:02
ako izgori uvijek možete imati lovački smile96
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 12:12
Drage moje ja se nisam odavno ovako nasmijala!!!
 
Meni su suze danas tekle na kaćinu izjavu:
tila san rec spiderman..vrucina mi udarila, izgleda, u glavu,i u ociConfused..
 
 
O onda još Piramida napiše da ni sama više ne zna šta je superman ili spiderman.
 
Hej urlala sam tu u uredu!!!!smile96  smile96
 
 
Iris stvarno bi bilo šteta sada nekoga opominjati, jer smo se očito našle sve u elementu.
A poslije samo s metlom prođite i sve brišite smile96
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 14:13
Originalno poslano od člana piramida piramida napisao:

Proljeće me je zarazila svojim satovima,pa sam i ja odlučila napraviti jedan,mami za rođendan,uživo izgleda puno ljepše


 
 
proljeće nije samo tebe zarazila. i mene je zarazila. sad samo gledam kako ću nabavit satni mehanizam Smile
sat je prekrasan! mislila sam da si radila na staklu dok nisam pročitala da je to keramička pločica. svaka čast!mami će se poklon sigurno svidit.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 14:15
More nisam ja kriva . Izzy je glavni krivac!!!!Smile
Ona je prva počela sa radovima, pa onda i mene nagovorila...LOL
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 14:20
ma vas dvi ko da ste se udružile, ko da ste se dogovorile da zarazite članove foruma sa svojim satovima! niste fer! Tongue sad definitivno moram napravit sat, inače ću puknut ako ne napravim bar jedan.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 15:18
Ako je ishod hrpa lijepih satova na forumu onda preuzima svu odgovornost na sebe!!!
 
A to znači očekujemo i tvoj sat...LOL
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1718192021 33>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.