Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - kaca-moja salvetna..
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


kaca-moja salvetna..

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1718192021 80>
Korisnik
Poruka
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2009 u 22:38
lijepe stvari ne mogu nikako dosaditi...osim toga, niti jedan nije isti...prema tome...samo ti njih radi i pokazuj...ja imam još jedan Smile
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2009 u 22:44
Originalno poslano od člana miškopiško miškopiško napisao:

lijepe stvari ne mogu nikako dosaditi...osim toga, niti jedan nije isti...prema tome...samo ti njih radi i pokazuj...ja imam još jedan Smile

u pravu si draga i hvala na podrsci..cini mi se da nismo vidjeli slikice svih koje si napravila,ili se varamWink
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2009 u 22:51
ne varaš se...nisam ih ni poslikala, to je taman bilo vrijeme božićnog darivanja pa su samo letile Smile al već sam mislila kako ću prošetati kad zatopli do primaoca čisto da ih ovjekovječim sebi za uspomenuSmile onda ću staviti sve...Smile
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2009 u 23:08
Originalno poslano od člana miškopiško miškopiško napisao:

ne varaš se...nisam ih ni poslikala, to je taman bilo vrijeme božićnog darivanja pa su samo letile Smile al već sam mislila kako ću prošetati kad zatopli do primaoca čisto da ih ovjekovječim sebi za uspomenuSmile onda ću staviti sve...Smile

e to bi bilo super,obavezno u setnjicu i poslikaj,i slikice na forum..WinkSmile
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2009 u 07:33
Prekrasnoooooooooo, i opet moram naglasiti jako mi se sviđaju motivismile71
meni je super u životu
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2009 u 08:43
Prelijepo! Kaća je pravi umjetnik od pitara! smile93
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
sanjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2009 u 09:14
Tvoji pitari su prelijepi, a gdje ih nabavljaš ako se može znati?
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2009 u 10:38
smile120Kaća šta da ti kažem tvoje tegle su stvarno unikatne i posebne...
Ja se uvijek veselim tvojim novim radovima jer su samo tvoji i drago mi je da imaš svoj stil...
Samo tako nastavi i samo stavljaj...kome se sviđaju taj će komentirati , pa vidiš da i ja stavljam svoje radove koji i nisu baš nešto tehnički..ali moji su i ja ih volim...
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2009 u 11:04
Originalno poslano od člana esmeralda esmeralda napisao:

Prekrasnoooooooooo, i opet moram naglasiti jako mi se sviđaju motivismile71

hvala draga,vjerujem da si prepoznala svoje salvetice,ova sa suncokretima mi je jedna od najljepsih salvetica...ako slucajno znas gdje ih ima kupit,bila bi ti do neba zahvalna,cijeli paket bi mi trebao..smile79
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2009 u 11:08
Originalno poslano od člana monna-1 monna-1 napisao:

Prelijepo! Kaća je pravi umjetnik od pitara! smile93

hvala ti draga monna,lijepo je dobit kompliment od umijetnice nad umijetnicamasmile79
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2009 u 11:10
Originalno poslano od člana sanjam sanjam napisao:

Tvoji pitari su prelijepi, a gdje ih nabavljaš ako se može znati?

hvala draga..ove sam kupovala u peveca,u splitusmile79
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2009 u 11:15
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

smile120Kaća šta da ti kažem tvoje tegle su stvarno unikatne i posebne...
Ja se uvijek veselim tvojim novim radovima jer su samo tvoji i drago mi je da imaš svoj stil...
Samo tako nastavi i samo stavljaj...kome se sviđaju taj će komentirati , pa vidiš da i ja stavljam svoje radove koji i nisu baš nešto tehnički..ali moji su i ja ih volim...

hvala na komplimentima draga,najbitnije je da uzivamo u onome sto radimo,jeli tako,a svaki rad na ovom forumu je na svoj nacin lijepsmile79
Na vrh
saara View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 900
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje saara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2009 u 22:41
Joj i ja bi s vama. Ajmo se nać na pola puta do Dbk
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2009 u 00:25
Originalno poslano od člana saara saara napisao:

Joj i ja bi s vama. Ajmo se nać na pola puta do Dbk

bojim se da je neizvedivo draga(bar sto se mene tice),ajde ti dođi k nama u splitSmile
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2009 u 19:02
Ajme Kaćice moja najdraža, imaš me pravo sto put stvarno sam bezobrazna ko... da ne kažen što...
vidjela sam sa posla pitare i dok san došla doma, jednostavno mi je isparilo iz glave, OPROSTI!
Kao i obično što reći na nečemu u što ja nebi nikad stavila cviće...slučajno da naraste i prekrije ga rad se nebi vidija i bilo bi mi ža ka pasu što se takva preciznost i ljepota ne vidi.
Voli te puno jedna zaboravna riječanka
Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2009 u 19:20
ona tegla s puno ruža smaramice mi je baš zgodna
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2009 u 19:23
ljube da znas kako san ljutasmile96,nasmija me bas..a narasce biljke i prekrit ce rad,a onda cu se divit njimasmile106pusa velikasmile76
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2009 u 19:43
sunce drago zaboravi ti rec HVALA...ancica,draga zahvaljujem i tebismile79
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2009 u 14:36
ne mogu a da ne prokomentarisem pitare,vise su nego odlicni
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 01:13
gioiaa draga,drago mi je da ti se sviđaju pitarici,hvala na komplimentusmile79
evo san nocna ptica,nece san na oci,pa ce slikice na forum


















Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1718192021 80>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.