Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Monnin dnevnik
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Monnin dnevnik

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1718192021 27>
Korisnik
Poruka
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2009 u 10:47
Shasha, znala sa da će to netko pitati LOL, to je plastični cvjetić koji sam piknula tu još prošle godine i ostao tako...kamo sreće da je pravi!
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2009 u 10:49
hehehehe,a ja gledam,mučim se i nikako da odgonetnem koji jeLOL
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2009 u 11:30
Magnolija je prekrasnasmile120
život je more
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2009 u 10:03
Magnolija je spakirana pod vrećicu, čeka da prođe ovo kišno vrijeme. prošle godine svi cvjetovi propali od kiše, sad sam je preduhitrila.
U dvorištu i vrtu ništa ne mogu raditi, sve mokro, još sipi sitna kiša.
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2009 u 10:30
Monna sve ovo što sam vidjela je prava divota, magnolija me je oduševila,
a pogotovo sađenje krumpira u bačvu!!! Čega sam sve naučila na forumu......
Mi imamo mali prekid kiše danas, sunce sije konačno ali sutra već imamo opet kišu.
Tvoji bucmasti suncokreti su mi svi niknuli, bit će za cijelo susjedstvo još samo čekam ukrasne tikvice i papigice, njih sam malo kasnije sijala a i stalno pada kiša
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2009 u 11:16
mona imaš super ideje Thumbs%20Up
moram priznati da mi je magnolija stvarno posebna smile107
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2009 u 13:35
Hvala Kontesa! Ovo sa bačvom krumpira stvarno pali! Uskoro ću posijati u jednu od 200 l.  Pošto me kralješnica muči, nastojim si smanjiti muke tako što sadim krumpir u bačvu.Wacko
 
Korijenko, drago mi je da je mali suncokretić tako brz i vrijedan! I krasan je kad procvate. Papigicu posadi kad nikne negdje u pozadinske biljke, jer izraste oko 1,5 m.
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2009 u 13:37
Uf, zaboravila napisati, opet će biti slatkog posla: dobila sam paketić s biljkama od Grive 1978, taman je kiša prestala, juriš u vrt!!!smile160
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2009 u 20:09
Dobila punu vrečicu sadnica dalije od mame, i još koječega, danas sve posadila i čekam da se razraste! Pljevila travu do navečer, sutra nastavljam s poslom.smile161
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2009 u 21:28
I ja se ove godine spremam na pokus sa krumpirom. pročitala nešto slično , samo se sade u gumu od auta i kako krumpiri rastu tako se gore dodaju gume. U jednu gumu stave se 3- 4 gomolja.
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2009 u 22:47
Ja sam jedne godine "sadila" krumpir u travu, ali to je več SilveK-ina domena- bio uzgoj. Stavila sam sloj suhe trave i lišća cca 10 cm, poslagala po tome krumpire i pokrila još jednim slojem suhe trave. Poslije sam samo dodavala svježu travu. Bio je super krumpir i najbolje što možeš uzeti mladoga koliko ti treba, a da ne uništiš cimu. Malo razgrneš travu, pažljivo uzmeš mladi krumpir i ponovno zagrneš travom. Jedino mi je bio problem kada je cima jamko narasla, nemam toliko trave za dodavanje, pa je cima polegla.
Danas sam ti poslala paket - jagode su mjesečarke.
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2009 u 21:43
Danas mi je dan bio popunjen do mraka! Uz sav moja posao, stigao paket od kat.ree, svega mi je poslala! Sve sam uspjela posaditi, još je ostalo malo zvjezdana, to ću ujutro.
  sijala sam još neke sjemenke povrća i cvijeća poslijepodne, ali mi je ponestalo posuda pa ću završiti idući put. Ma, jedva čekam da to rasadim uokolo pa da čekam cvatnju!smile161
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2009 u 21:08
Malo slikica:
 
 
-trešnja u cvatu
 
 
tulipani i narcise...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
- procvala je i kockavica...
 
 
 
 
 
 
 
 
...potočnica koju sam dobila od kat.ree se udobno smjestila...
 
 
 
...kao i njene jagode, novi dom im je u izbušenom drvenom buretu...
 
 
- paprat počinje rasti...
 
 
- nova kučica za ptice
 
 
...na krovu sam joj posadila čuvarkuću...
 
 
- mačuhice...
 
 
- svega sam posijala...
 
 
- "biserak" okićen jajcima
 
 
- Snoopy u obilasku dvorišta
 
 
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2009 u 21:13
pedivno monna! smile76
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2009 u 21:51
Tulipana, narcisa ko u Nizozemskoj, sve je super.
život je more
Na vrh
maso View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Studeni 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1048
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maso Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2009 u 22:13
Mona, Mona ma predivni tulipani, moji su ove godine zakazali mislim da ih je nesto popaplao :(
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2009 u 09:37
Možda proždrljive voluharice! Kod mene ih baš nema, ali nikad se nezna!
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2009 u 10:33
Monna i kod tebe puuuno lukovica, krasni su ti tulipani Tongue. Simpa je bačva sa jagodama. Mačuhice su i moje male - kupovno sjeme ništa nije niklo pa sam kasnije posijala moje sjeme, ali je sve skupa došlo kasno, tako da isto još ne cvjetaju. Ma nema veze, zato će dulje cvjetati. Ajme meni šta će biti klijanaca, odnosno flanci......
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2009 u 23:45
Monna, hvala na čestitci i sjemenju ukrasnih tikvica. Ponovno sam pregledala tvoj dnevnik ali nisam našla tikvice, ili su mi promakle smile42.
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2009 u 08:42
Koje divne slike, najljepša je gdje su narcisi, tulipani i zidana kućica, ima veliki kotač, da nije to bunar, nisam još takav vidjela.
Predivno....Clap
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1718192021 27>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.