Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Čaaarobni otok
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Čaaarobni otok

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1718192021 78>
Korisnik
Poruka
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2008 u 10:34
Kao i sve u životu, kad se naučiš na nešto teško ti je poći na gore. Ja sam svoje navike počela prije 4o god. kad su moji kupili kuću u Balama. More je bilo 5km daleko ali potpuno pusto. Samo 2 ribarske barke na moliću i poneki seljak na njivi iza plaže. Sad tamo grade hotel, ima i neki kamp, nemam pojma. Brbe moguće prepzna naziv Colone. Nakon udaje za MM ljetovali smo u bungalovima na Lošinju, koje je njegova firma imala za svoje ljude. Kupili smo gumenjak i išli na puste plaže. 1989 je došla jedrilica i onda je definitivno bilo gotovo sa ikakvim susjedima na plaži. Ja znam da se većina i kupa u gužvi i ne obraćaju panju nego uživaju, ali ja ovako grintava bi poludila.smile116
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2008 u 10:52
....meni samo nek je voda tepla i cista, morda as Rijeka bas i nema plazu blizu pa sam naucena ici sakamo....
 
 - na bazen na gradsku plazu as je blizu,  kad imam malo vremena i ne smetaju me (jos) ljudi ni buka ni vika ni guzva, a i va Recinu do Pasca kad presusi Grota Valic, as ja san sa Katarine
 
- vikend okolo Rijeke svaki put na drugo mjesto Krk, Jadranovo, Crikvenica,  Selce Novi  ili na drugu bandu  Opatija,  Icici, Medveja, Moscenice, Rabac,
 
- G.O. s barkom po otocima,
 
To je meni car moje Rijeke sakamo res i sega vidis
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2008 u 12:53
Ja osobno volim mirne plaže i živopisne gradiće gdje na večer možeš izaći i prošetati kao i šta vidjeti, mislim da to nije previše...
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2008 u 13:01
Volim Kvarner! Tamo mi je more taman! Neki vele da im je hladno, ali meni tako paše! Najveći gušt mi je plivanje ujutro, kad još nikog nema na plaži, a more bistro, osvježavajuće! 
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2008 u 13:52
Nama se dogodi da budemo jedini na plaži jer idemo već oko 9-9,30 radi djeteta ali i radi nas. Eh to je onda prelijep osjećaj, uđeš u more koje je kao ulje, plivaš  i gledaš u prelijepi Velebit... Eh to ja zovem odmorom, čista priroda...more... obitelj...ma savršenstvo...
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2008 u 15:16
E moja Rijeka, tako je to kad se zvicijaš Nekad mi je i Gradsko bilo prekrasno, Sablićevo i Glavanovo raj na zemlji. Na Parku sam se osjećala kao VIP, a sasmile78d mi smetaju tuđa djeca.
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2008 u 16:14
'ko će s Rijekom držat korak...ona u 7 dana obiđe pola Kvarnera i Istre!!! Tongue
 
Volim i ja jutarnje kupanje....baš je posebno....samo meni opet ne smije ić sunce u oči....volim da mi je sunce s leđa, a tako je u uvali Lapad, u gradu, uvala se modri od ljepote, sunce je još  blago,a more prozirno i čisto od noći.....
Na otoku nema lijepih plaža, jedna je od pržine ( pijeska) , a to ne volim.....a ostalo su stijene....draže su mi stijene, možeš nać svoju logu i odmarat  na miru !
smile116
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2008 u 23:12
Manči slikice kao i obično predivne.
A diskusija o kupanju, gdje i kako, pa nekad i mene ulovi nostalgija za nekim dragim mjestima gdje sam se kupala, a sada kad imamo tu malu kućicu na moru, skoro da i ne idemo drugdje, osim s barkom, ali i tu se držimo blizu.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2008 u 08:35
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Manči slikice kao i obično predivne.
A diskusija o kupanju, gdje i kako, pa nekad i mene ulovi nostalgija za nekim dragim mjestima gdje sam se kupala, a sada kad imamo tu malu kućicu na moru, skoro da i ne idemo drugdje, osim s barkom, ali i tu se držimo blizu.
 
Triša " hvali more drži se kraja"!!!Wink
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2008 u 09:08
...
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2008 u 09:10
Ovo mi je za ugodan dan...
Wink
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2008 u 15:00
fenomenalnoooo!
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2008 u 09:23
Ovo me tjera da ulijem vodu u lavor, zasolim, pacam noge i piljim u fotke smile70
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2008 u 23:05
Manči, ja više ne smijem gledati tvoje slike! Odmah me uhvati želja za spakirati se i otići na more...Heart
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2008 u 21:42
Tako je ja večeras došla iz gorja - lijepo je stvarno, ali more je more.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2008 u 00:33
Na otoku se uglavnom festiža....pristižu članovi naše male kolonije na odmore...
....a što raditi u ovo doba godine nego posvetiti se iću i piću...
 
 
 
 
 
 
 
 
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2008 u 00:34
....poslije malo, ali baš malo....picigina....
 
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2008 u 00:36
....a može i ovako :
 
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2008 u 08:30
Slike sa barke ili broda !
 
 
Daksa
 
 
 
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2008 u 08:36
...
Lapad
 
 
Orašac - Zaton
 
 
povratak prema luci tj. lučićici Gruž
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1718192021 78>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,187 sekundi.