Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrt za  dušu by Free
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrt za dušu by Free

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 182183184185186 251>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2012 u 11:27
Ponukana tvojim pozivom pri prošloj šetnji malo sam sjela uz tvoje jezerce i odmorila, te se dosita nauživala u flori i faunismile78
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2012 u 11:30
Samo na brzinu pozdrave lijepe ostavljam!!
Vrtek ti je prekokrasan, kao i uvijek!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2012 u 11:48
pozdrav iz hladasmile113a i ja uzivam u tvom vrtu,draga!
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2012 u 01:33
ja sam kod tebe, ako ne stvarno, onda barem virtualno.Tongue
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2012 u 01:33

...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Mirijevo View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 09 Srpanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mirijevo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2012 u 11:32
Istu takvu biljku imam i ja. Skoro je pocela da cveta. Svaki dan po jedan narandzast cvetic. Da li si saznala o kojoj je biljci rec?
Na vrh
Mirijevo View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 09 Srpanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mirijevo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2012 u 11:40
Mislim na ovu:Biljčica za koju sam dugo mislila i veselila se da je paulovnija, narasla je preko 1m visine i ima pupoljke !! Valjda ću kad procvijeta, napokon saznati, što je ?? Prešla je 1,20m u visinu!!
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2012 u 13:48
 Opet sam prošetala tvojim prekrasnim vrtom i kao i uvijek, zanijemila sam od ljepote!!!!smile79
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2012 u 14:37
Pregledavam zaostatke i imam što vidjeti.Ove noćne su ti prekrasne i jako lijep izbor cvijeća.
Na vrh
josipa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 992
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje josipa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2012 u 21:12
Originalno poslano od člana Free Free napisao:

Dok još moj dragi traži signal na tavanu, stavljam vam par sličica !!



Uploaded with ImageShack.us

hahahahhaha . . . . . smile195  mislim da bu fletno doletela hitna kaj nas otpela na psihijatriju . . . . ako susjedi gladaju k nam !!  Moj V. s baterijom na krovu a ja s fotićem blickam vani !!!smile96



Šta ti ovo ovako lijepo svijetli u mraku (na gornjoj slici)
baš mi se sviđa a ne mogu da skontam šta je.

Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2012 u 22:33
Od nevinih ružica, predivnih hosti, kraljica noći, noćnih dama, astiba... da ne nabrajam dalje sve je zdravo, njegovano i predivno!

A kaj pa ve, jel ima kakvoga dežđa pri vami ili zaljevaš z Drave ili z pipe?

Na vrh
svesa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje svesa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2012 u 22:56
predivno,predivno smile57smile106smile141
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2012 u 11:27
Draga Free tvoj vrt je jedan od onih iz kojih mi je teško izaći! Čudi me da izbacujete ježiće iz vrta, ja bih tako željela da mi barem jedan dođe
Time is something you can never get back..
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2012 u 14:13
Originalno poslano od člana Mirijevo Mirijevo napisao:

Mislim na ovu:Biljčica za koju sam dugo mislila i veselila se da je paulovnija, narasla je preko 1m visine i ima pupoljke !! Valjda ću kad procvijeta, napokon saznati, što je ?? Prešla je 1,20m u visinu!!


Draga, identificiran mračnjak, korov koji se zasijava bolje od sunčanih zraka !!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2012 u 14:15
Josipa, ako misliš na ovu u sredini, nekako ni se čini da najbolje svijetli, to je mošusna kadulja !!!  Trebaš sjeme ??
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2012 u 14:19
Originalno poslano od člana gospina trava gospina trava napisao:

Od nevinih ružica, predivnih hosti, kraljica noći, noćnih dama, astiba... da ne nabrajam dalje sve je zdravo, njegovano i predivno!

A kaj pa ve, jel ima kakvoga dežđa pri vami ili zaljevaš z Drave ili z pipe?



Hvala za posjetu i pohvalu mojim biljčica , draga GT !!   A sada ti moram reči da sam se začudila koliko kiše je palo jučer !!!   Al ma kako crne oblake predviđao moj susjed, stotinjak raketa ispaljeno u zrak, odnijelo je sve strahove za tuću !!  Naime, odlučila sam da neću sklanjat ni jednu teglicu, pa kaj bude da bude !!  Nekako nisam mogla odlučiti kaj bi moglo u zaklon a kaj da ostavim vani, pa sam sve prepustila sudbini !!  I sve je prošlo u najboljem redu, ni jednu teglicu nije prevrnuo vjetar. iako je bio dosta jak !! A jučerašnja kiša je uranila, rekao Vakula pljuskovi utorak-srijeda-četvrtak !!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2012 u 14:28
Originalno poslano od člana misty-da misty-da napisao:

Draga Free tvoj vrt je jedan od onih iz kojih mi je teško izaći! Čudi me da izbacujete ježiće iz vrta, ja bih tako željela da mi barem jedan dođe


Draga Misty, ne izbacujem ti ja ježiće iz vrtića iz hira, već im spašavam živote !!  Moja Ella bi se kuglala njima cijeli dan, a od Done nebi mogli spavati dok čuje ježeve u blizini, ni susjedi a ni mi nebi spavali !!  Ma da se ježići sakriju ma kako duboko i daleko, Ella bi ih u šubu našla !!  I eto uzbune!!

 A kod nas kad zalaje jedan pas, poput telegrafske žice, javljaju se svi  kerovi u selu !!  Kod nas svaka kuća mora imat psa, i to dobrog !!Pošto je romsko naselje nekih 5 km od nas, a ima ih ko mrava, izgleda da je recesija sustigla i njih od kad ih je Jadranka napustila!!  Pa prije nego stanu pod zaštitu EU moraju isprazniti sve kokošinjce !!   A za sada su već pri kraju s poslom!! Dobrano su ispražnjeni svi kokošinjci od reda !!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Mirijevo View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 09 Srpanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mirijevo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2012 u 15:00
Draga hvala na odgovoru. Mracnjak je lep, gajim ga do kraja.
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2012 u 10:47
Mračnjak mi je bio lijep, Wink, ali samo dok sam živjela u uvjerenju da je nekaj drugo !!!smile195  Ali ne opet tako lijep da ga ostavim do kraja !!  Pa da ga se sljedečih godina neću moći riješiti !!  Puno više, i ljepših i cvijetnijih ima biljčica oko njega!! 
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2012 u 11:00


Uploaded with ImageShack.us

Mini cinije, po međimurskim, lepi dečki, od malog kaktusa, kao u prvom razredu, jedan do drugoga !!  U pozadini je Trišina haucerica!!  I malo divlje djeteline, heheheh!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 182183184185186 251>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.