Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 181182183184185 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2010 u 08:32
Draga moja Lantana, taman kad mislim da sam sve već vidjela i da me nemaš s čim više iznenaditi, objaviš nove slike gdje je sve još ljepše, racvjetanije, urednije...Clap
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2010 u 08:54
Kod tebe Lantana uvijek melem za okoTongueLampranthus sa svojim ogromnim ljubičastim cvjetovima je predivan,a ti si mu našla zanimljivo misto:niz zid,obično(primjetila sam)sade ga kao pokrivača tlasmile71
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2010 u 09:14
Ja ću samo reći da sam opet uživala kod tebe...
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2010 u 09:42
pff ne znam šta bih prije pogledala, kuda virnula, šta prije pohvalila...oduševljava me tvoj vrt smile39
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2010 u 09:53
Vrt ti je predivan..Uživam u posjeti tvome vrtu..
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2010 u 10:35
uh uh uh čista uživancija, lijek za oči, dušu iii neznam više šta uopće napisati a da nije puno puta napisano odnosno rečeno
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2010 u 13:44
Svi vrtovi ovdjesu mi prekrasni, u svakom nađem nešto posebno, ali tvoj mi je sav poseban! Nema stvari, biljke i kamena koji bi izdvojila, jer su mi je sve fenomenalno!
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2010 u 15:40
Ja vas čekam na kavu smile79, na jednoj od terasa, iako je i meni ova najdraža...

Nuna lampranthus cvjeta samo sada u proljeće, ja sam htjela prekriti ovaj zid i on se pokazao idealan, uvijek je zelen, nema smeća, a kad cvjeta prizor je zaista lijep.

Istina, gosti tu stvarno uživaju više nego ja, ali kad odem u penziju selim se dolje LOL

Frida, samo polako, svake godine nešto novo i da vidiš kako će te iznenaditi...

Evo još malo slika, ovaj puta kamenjara

















život je more
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2010 u 15:56
Draga zaista je predivno ,melem za ocismile64
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
kamilica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 15 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamilica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2010 u 16:10
Jednostavno da staneš, zineš očima, nosom i ustima ....čak nenađem ni smajlića koji mi odgovara.... nesmijem se ni onesvijestiti, kako mi nešto nebi promaklo...ostala sam bez daha....moram se bučnuti u more da dođem k sebi... a da, more je kod tebe...pa ništa onda, idem još sliniti po tvom dvorištu... nisu puževi, to sam ja....smile211
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2010 u 17:41
Ma nisam baš zavidna osoba, ali svejedno ti zavidim na ovoj ljepoti
Na vrh
jasminaaa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jasminaaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2010 u 18:29
Prelijepo Lantana Smile .Baš kako Otok kaže zavidim ti na ovoj ljepoti ...
Lijepo osmišljeno i urađeno smile39
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2010 u 21:15
Nemam riječi kojema bi pohvalila tvoj vrt......prepreprekrasno....smile93
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2010 u 21:19
Tu je uvijek ko u raju
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2010 u 21:53
Ma samo se fališ sa slikama od prošle godine -lako je takoWink-hajmo nešto drsmile232-ili hoćeš da mene iznenadiš kad dođemsmile96-ej ona maslina što si mi donijela uvijek onako stoji da li treba da je mali šišnem makazama da se počne granati ili onako da stoji
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2010 u 23:02
Predivno , rajski

Rastu mi tvoje pacifičke krizantemice, već su u vrtuBig%20smile
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2010 u 23:06
Bez riječi na ovu ljepotu.smile227
Koliko volje, strpljenja i rada da se ovo sve uredi i održi.smile141
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2010 u 11:38
Kamilica, hvala ti na posjeti, baš si me nasmijala, kako si opisala svoje stanje gledajući slike...LOL

Otok, ma dobro je malo biti zavidan Wink

Niho, ajde dolazi više po ovo cvijeće LOL, maslinu nemoj još dirati, orezat ćeš je slijedeću godinu.

Smrcko moja prva pacifika nije imala ni korjen, ali se odmah zakorijenila, i od nje imam 5 grmova.

Rose2, Jasmina, Mali kaktus, Štefica, Lilie hvala vam na posjeti, bit će još slika, sada je sve u cvatu i svaki dan nešto novo...

Malo perunika dok nisu ocvale












Ovo je autohtona bračka perunika, donesena iz prirode, malo je tamnija nego one obične plave








i za kraj moja rascvjetana jabuka...




život je more
Na vrh
hamara View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hamara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2010 u 11:47
moje perunike su dosta stradale kod čišćenja vrta... ma ne možeš baš ugnjaviti ćovjeka da pazi na svaki gomolj... na žalost. kad se rascvatu (tek su počele) vidjet ću što je oatalo...
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2010 u 11:53
Lantana - kraljica!
Lijepi pozdrav
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 181182183184185 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.