Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - OTOK- moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


OTOK- moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 181182183184185 374>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2010 u 11:23
Jako volim slike "prije i poslije". Jer kad svaki dan nešto gledaš, promjene skoro ni ne primjetiš.

Evo kako je izgledao moj kamenjar kad sam tek posadila biljke u njega



a kako izgleda sada



sve čuvarkuće iz prve skaline ostale su pod sedumima pa se više uopće ne vide





guma za zalijevanje je uvijek tu - i prije i poslije LOL










A prošlo je oko 2 i pol mjeseca


Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2010 u 11:44
Usporedne slike su super, tako bi trebalo stavljati, da se najbolje vidi napredak. Prava uživancija kad vidiš kako je nešto izraslo.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2010 u 21:30
Žurila ja danas s posla jer  mi je MM javio da me doma čeka paket! Nadala sam se muškatli koja mi je prekrasna i koju mi je Otok ponudila poslati (a kojom me jučer i draga Mali kaktus iznenadila, što samo pokazuje kako divne ljude ovdje imamo.Pročitale su da se divim muškatli i obje me poželjele iznenaditi i darovati mi istu!!) a kad ono, ne bi naša Otok poslala samo jedan cvjetić. Tako sam zasadila i kadulju i rutu i gazanije i sedum... i muškatle ukrasnog lista kao i onu muškatlu, meni zaista predivnu! Hvala ti draga moja Otok na radosti koju si mi danas darovala i na veselju koje će me pratiti kako će biljkice rasti!!
 
Slike prije i poslije su super, a tek kad znamo da je to u dva i pol mjeseca tako popunilo kamenjar! Vau!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2010 u 22:01
Sviđaju mi se slikice prije i poslije,tako se lijepo vidi kako vrt napredujesmile71
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2010 u 22:11
Anaida, ma mislila sam što bi ti poslala kad imaš cijelu raskoš u svom vrtu. Pa sam se odlučila za nešto domaće, morsko - malo mora u MeđimOrju.

Hvala na posjeti Triša i Mali kaktus, volim kad ste tu.

 
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2010 u 22:17
i ja volim takve slike
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2010 u 22:21
ej draga, kako dojmljive ove fotke prije i poslije...zamisli tek sljedeće
proljeće.Smile
Očaralo me tvoje polje gazanija, koje i ja obožavam. Tako su raskošnih i blistavih boja da oduševljavaju i tazgaljuju i srce i dušu! Prekrasno !
lijepi pozdrav
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2010 u 22:47
ma šta reći bolan genijalnooooooooooosmile79
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2010 u 22:56
Kako nas cviće lipo uveseljava dokaz je tvoj kamenjar koji je u malo vrimena tako raskošansmile57
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2010 u 23:18
bate patak pa kako se sve razraslo smile39
sad ti stvarno zavidim na klimi Wink
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2010 u 23:24
Kamenjar je već sada prekrasan kakav če tek biti kasnije
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2010 u 23:26
Baš ti je sve lijepo, biljke zdrave i bujnesmile106
A ne kod mene sve stukao led i pofurio vjetarConfused
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2010 u 23:29
Otok napedak je fantastičan, baš si lijepo ovo iskombinirala Clap
život je more
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2010 u 23:30
Ajme, dvadeset godina uređuješ vrt!! Pa sad mi je jasno zašto tako dobro izgleda. Više se ne čudim tvom poznavanju, prepoznavanju i imenovanju biljaka. Sad računam koliko ću godina imati za 20 godina. Uf, uf!!!
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2010 u 11:20
Gio, Sara, Niho, Mira, Konti, Anči, Smrčko, Lantana, Lucy smile78
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2010 u 11:23
Gazanije su ti prekrasne a ove slike prije i poslije su zaista fascinantne, promjena se zaista vidi i jako lijepo izgleda
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2010 u 11:51
Surfinije sam dobila na poklon. Prijašnjih godina nisam baš bila zadovoljna s njima, kratko su mi trajale. Znam u čemu je problem - prihrana, to nekako uvijek zaboravim.
Ovogodišnje za sada dobro izgledaju







evo ih na zidu



a na drugoj strani karanfilići


Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2010 u 12:02
Stvarno predivno izgleda..ja ti mogu iz svog iskustva reći da surfinije samo šopaj prihranom barem jednom tjedno željezom i još za cvijet i vidjet češ kako će ti biti divne..
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2010 u 12:52
tebe bi se moglo vidjeti s vilama u ruci, ili s crijevom za vodu, daj se pokaži..
gazanije dobar izbor ali u kombinaciji s drugim cvijećem još bolje
mene jako privlaće karanfilići
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2010 u 12:54
petunije i surfinije,nema im premca u cvjetanju
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 181182183184185 374>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,594 sekundi.