Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijet do cvijeta,Korjenkova hacijenda
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijet do cvijeta,Korjenkova hacijenda

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 181182183184185 203>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2013 u 10:41
Draga Korjenko  tvij Bijeli vrt me toliko očarao, da sam poželila, da ga i ja imam! Nadam se da se nećeš ljutiti, ako ti ukradem koju ideju Wink.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2013 u 10:53
krasno je.ja se pripremam na nešto slično(naravno kradem ideju)Embarrassed,ali najavljuju kanalizaciju.oh bože samo ruju.
nadam se do mirovine skupiti biljke,sortirati i onda kako kaže korijenko-uživati u gotovom vrtu
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2013 u 16:02
Uvijek se vraćam rado tvojem vrtu i tvojim biljkama.Hortenzija koja je tebi najljepša je stvarno posebna.Nedavno sam bila u jednom cvjetnom centru i slikala gotovo sve hortenzije,bile su prekrasne.Postoji jedna sa tamno crvenim,uskim lišćem,posebna je.
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2013 u 06:19
uzivala sam gledajuci tvoj lijepi vrt ,sve je predivno ali tvoja najljepsa hortenzija je nesto najljepse sto vidjeh,predivna je
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2013 u 10:05
Originalno poslano od člana mdrakulic mdrakulic napisao:

Slazem se sa svima vama, taj vrt buja ko lud koliko vidim,svaka cast jako mi se svidja, ps. benjamin isto buja ko lud ;))


baš mi je drago da si svratio Hug, baš sad gledam u mjesto gdje je bio benđi, nekako mi je prazno i ružno bez njega...ali sretna sam da je našao dobar dom i dobrog novog frenda a ja ću tu prazninu popuniti nekom drugom biljkom Wink
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2013 u 10:13
Tikvić......samo ti kradi ideje, pa tu smo da si pomažemo savjetima, da vidimo kakve nove ideje i kombinacije, biljke...... Big smile
Ajama...... koja boja je u điru , mislim u planu ?, dok čekaš da se završe najavljeni radovi imaš vremena da sve nacrtaš, isplaniraš, skupiš biljke (posadi ih na neko drugo mjesto, poslje ih lako preseliš, bitno da su tu Wink)..... i onda da vidiš kako to brzo ide.... u dvije-tri godine imaš već lijepi vrt Thumbs Up
Camelia... ako imaš sliku te tamno crvene hortenzije rado bi vidjela Embarrassed
Kamenjar....hvala ti na pohvalama, drago m i je kad svratiš Hug
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2013 u 10:19
WOOW Camellia ...pogledala sam tvoje slike iz Dehnera, predivne hortenzije i ta sa tamnijim uskim lišćem je stvarno krasna..... 25 euro kažeš, nije malo ali mislim da nebi došla doma bez nje Wink
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2013 u 11:11
Već sam komentirala bijeli vrt, ali moram još jednom Smile Hortenzija je predivna, u jednom etno selu u mojoj blizini imaju ogromne i nije mi palo na pamet "uzeti" pelcer, ali drugi put ću se sjetiti, baš je posebna
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2013 u 16:00
[QUOTE=korijenko]Big smile
Ajama...... koja boja je u điru , mislim u planu ?,
 
 
 
 
mislim da još nisam bijele zaokružila i nešto crvenih . mislim sve negdje posaditi pa kad sve bude gotovo onda te u nekim stvarima kopiram
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2013 u 06:18
Samo da se prijavimsmile128
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2013 u 17:52
korijenko nam je opet zaspala.ima li netko da ju malo razdrma  smile108ali ne ovako grubo već nježno,nježno...i tiho...
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2013 u 18:50
Predivno!Opet sam bila guštat po tvom vrtu i kamenjaru a grote su originalne
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2013 u 10:28
Evo meee..... i još uvijek ne spavam zimski san Wink, samo sam već tradicionalno velika ljenčina za stavljanje slika a imam puno "novih" tako  da obećajem da ću se potruditi....pozdrav svima Big smile
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2013 u 14:43

Probaj to napraviti čim prije!
Velika je šteta da smo zakinuti za tu ljepotu!

      smile78
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2013 u 21:28
I ja nestrpljivo čekam slikice
                                            
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2013 u 16:00
Evo meeeee........konačno slike, doma mi već danima ne radi internet pa sam se snašla s posla.....
Slike su iz kraja devetog mjeseca, imam i novijih ali najprije da riješim dugove Wink.

Moj veliki braco "big brother" PEDRO smile84. Cvao je ove godine pun gas i naravno narastao pozamašno. Ne stane više u garažu ali MM se dosjetio da imamo kanal u garaži pa ga je spustio, ne kompletno nego samo da mu vaza stane u kanal. Opet je na sigurnom za par godina. A onda ćemo morat smisliti neki "lift" da ga spuštamo u kanal do dna.........ajoj kakve kombinacije, strava Wink







Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2013 u 16:02







Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2013 u 16:05
Još jedan ljepotan, crnoglavac Heart (malo manje srce, Pedro je ipak miljenik)





Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2013 u 16:07
Na ulazu .....









Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2013 u 16:10
ispred garaže...






Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 181182183184185 203>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,406 sekundi.