Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj prvi vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj prvi vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 180181182183184>
Korisnik
Poruka
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2010 u 19:36
E da još jedna slikica je isplivala.Smile

Jaglaci od prošle godine i sukulent iz Kaufića.


Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2010 u 19:40

Zaista ti ne fali mašte "koraljni greben", to je nešto što me baš razgalilo, a samo da znaš na puno mjesta u mom dvorištu tvoji su čempresi i rastu, rastu.

RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2010 u 19:41
Hvala Minismilie_love_010.gif

I naravno Piilu će biti kraljSmile ako mi ga nemaznuShocked. MM kaže " Samo ti krcaj, a kad počne dobijati nogesmile223".

Zato se ograđujemEmbarrassed
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2010 u 19:43
Drago mi je Triša da ti se sviđaSmile, a nek svima kojima sam dala budu lijepi i veliki čempresi. Neki nisu imali sreće sa kupovnim sjemenima, pa valjda će kod svih moj nići.

Sad idem u susjedstvo probati izvući koji pelc, držite mi fige.Wink
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2010 u 20:54
Kupila sam lonicera dropmore scarletsmilie_tanz_011.gif, ako preživi ovako bi trebala izgledati.

Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2010 u 20:58
Ohoho, počelo je počelo.Ono pravo. Sad ćemo imati što gledati. Imaš već sad puno cvijeća a vidiš nešto je i ostalo uprkos zimi!
Ma za čas će to biti opet bujni raj!Clap
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2010 u 08:38
Smrčkice, znači danas se radi kod vas punom snagom? Dobro vrijeme i snažne mišiće vam želim!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2010 u 10:42
ova lonciera je wow!
smile73
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2010 u 11:45
Smrcko meni su prekrasni mini tulipančići u tvojem vrtu, čak možda ljepši od velikih. Sve cvječeko iz Bau, Mau, Kaufića i ostalih izvora je prekrasno, lijepo si to sve ukomponirala u razne otoke, kamenjare i grebene i sada samo čekamo da se razbuja.
Odlično draga, krasan vrtek!
lijepi pozdrav
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2010 u 12:16
puno si toga posadila,sad pričekaj još malo više sunca i da vidiš koja botanika kod tebe
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2010 u 16:39
Smrckić!!! HugEto vidiš da je već sad prelijepo na tvom gruntu, a tako si se bojala da ništa neće preživjeti! Ma bit će to savršeno, već je i sad jako lijepo! Piilu vidim ima svu njegu i pažnju, dobro je ušuškan, sad je na njemu red da on tebe razveseli bujnom cvatnjom. Koraljni greben je prva liga smile91
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2010 u 22:25
Eto poćinje bujati tvoj prekrasni vrtić Drago mi je da su ipak neke biljkice preživjele. Clematisi, Lonicera, Koraljni greben prva liga. Kad  se sve to rascvjeta tko će se s tobom. Prekrasan i lijepo sredjen vrtekClapClapClapClap
A kad krene povrrtnjak......

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2010 u 22:35
Bila sam kod tebe,odmorila oči.Koraljni greben i tvoj "neuredni kamenjar"su više nego odlični!!Baš lijepo napreduje tvoj grunt!Smile
Na vrh
hamara View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hamara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2010 u 22:48
Smrčkiću, prelijepo! čestitam od srca! moje maline su posle duljeg vremena konačno okopane i pognojene...
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2010 u 22:54
Originalno poslano od člana smrcko smrcko napisao:




Neuredni kamenjar, nemam vremena da ga sredim



 

Trebas ga i ostaviti ovakvog...meni je bas cool Tongue...mozda da mu dodas samo malo cvijeca s razlicitim bojama cvijetica...i 10+ WinkTongue!!!
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2010 u 23:44
Sve mi je u vrtu lijepo ali ovaj kamenjar najljepši. Kao što kaže Džomba ostavi ga ovakvog možda još malo cvjeta. Izgleda kao prvi.   smile55
Ja baš ne volim one kamenjare gdje je svaki kamen i cvijet kao pod "špagom" i to mi onda nije to.
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2010 u 00:15
Cure hvala vam na posjeti u moj vrtsmilie_love_298.gif. Prvenstveno hvala svim vrjednim ručicama koje su mi poklanjale biljkesmilie_love_299.gif i čiju ljepotu sada pratim sa ushićenjem, i željno očekujem rezultate svojih cvjetnih kombinacija.

Od uzbuđenja ne mogu niti da zaspem na veče , stalno mi je vrt pred očima i kombiniram i premještam biljčice.

Danas sam premjestila 4 ruže, posadila 3 penjačice Don Juan i 5 niskih ruža .  Znači ukupno 12 ruža, s tim da mi je jedna možda uginula.

Dvije stablašice čekam da vidim je su li žive i ne računam u onih 12 gore. Posađena je Loncera i Clematis Multi Blue.

Posađene su sadnice od Anaide, Lore, susjede i moje što su mi ostale na balkonu.

Umorna sam da sva drhtim, stopala me bole za poluditi, stalno ih masiram.

Ali sam sretna i zabrinuta a što ću kad to sve sredim, morat ću kupiti još jedan terenLOL
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2010 u 00:16
Kamenjar se tek sprema procvjetati i bit će žut kao limunsmilie_love_300.gif
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2010 u 00:22
Šmrčkice, šteta što tvoj teren nije bliže pa da ti posudim/naravno bez naplate/onaj preko žice kod mene.Wink Kakakv bi to bio raj na zemlji.
 
Vrijedna si ti i previše. Zadovoljna si tek kad sve "pošlihtaš". Noćas nećeš ni spavati od zadovoljstva što si sve uspjela napravitiBig%20smile

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2010 u 00:34
Danas me zaustavi jedna susjeda i kaže da je procvjetao jorgovan prvi put u 15 godina odkako živi tu, i to onaj dio gdje sam čistila u moj podstanarskom vrtu i gdje se gazdina mama naljutila što čistim smeće. Rekla mi je da su mi ruke zlatne.  Biljku razveselila pažnjasmiley4392.gif

---

Dođe mi druga susjeda kad sam krcala cvjeće za transport ( pitajte Lorinog B. što je vidio u autuWink) 8 ruža, višnja..... i pita je li se to selimo? Već smo i susjedstvo zabrinuli.
Rekla sam " Ma neee, ja to  prodajem sadnice cvijeća". Moramo kriti da imamo teren , kad smo kupili auto isti tjedan su nam digli stanarinu. Pa ti se pohvali što si kupioConfused

----

E dođem poslije na teren i dolazi jedna gospođa za koju smo ostavili puteljak na terenu da može joj traktor proći preorati njivicu. Ali joj nitko nije to rekao, tako da me napala prijetila unoseći mi se u lice , da će nam preko veza u općini obustaviti daljne akcije.
Tad je u meni proradio dio tatine nagle naravi i maminog mač - jezika. Na kraju je išla natraške i govorila " Auuu kako će ovo biti lijepo kad procvjeta" i . Volim samu sebe

Ali smo joj ipak danas ostavili puteljak čist da može obaviti radove starija je gospođa ( da je mlađa letila bi preko ograde), sve je dobro dok sam dobre volje
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 180181182183184>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,672 sekundi.