Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 179180181182183 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2010 u 00:07
ova kompozicija s irisima i majčinom dušicom je fantastična.
O ostićima više zaista nemam kaj za reći. Jel oni ikad prestanu cvjetati?
lijepi pozdrav
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2010 u 06:56
predivno, irisi i majčina dušica se savršeno slažu, a ovaj pogled sa padine na kuću je predivan
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2010 u 16:58
ma jednostavno prelijepo.. ta tvoja padina mi uvik oduzme dah a majčinom dušicom mi tjeraš suze na oči od ljepote Big%20smile
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2010 u 17:06
ma komplicirano prelijepo....nadovezujem se na DuduBig%20smileLOL...jer nemam što za nadodati...Heart
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2010 u 18:02
Ma ja potpisujem sve od svih!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2010 u 18:27
Toliko toga iz svog vrta si podjelila, toliko nas usrećila, ali ništa se ne primjeti, ma nitko ti ne može uzeti zlatnu medalju-nema toga.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2010 u 20:23
Jedva čekam da vidim sve to -ma samo da se malo oporavim draga moja a valjda ću.....i eto me tm u zagrljaj -smile96a tebi ću cviječa donijeti ahahah-da se nebi ljutila
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2010 u 20:59
prekrasnosmile211
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2010 u 23:05
Ova padina je bila predviđena u mom naselju kao zelena površina, a na njoj je godinama bilo samo građevinski otpad, kad sam je ja sredila onda je svima bilo krivo, meni je bilo samo važno da lijepo izgleda i da ne gledam otpad, i malo pomalo postala je cvjetna padina, okrenuta je na jug i u zavjetrini je što pogoduje ovim autohtonim biljkama. Trebalo bi još napraviti nekoliko suhozida i stazica da se može normalno hodati, ali neće nitko da pomogne jer to kao nije naše.

Tu sam posadila i kineski jorgovan - lagerstoemiu, upravo je počela listati


Kineski šaš je svakim danom sve veći


Limun koji upravo cvate i krasno miriše


a na najdonjem vrtu procvalo svašta
Lamparanthus, već su se zatvorili cvjetovi dok sam došla doma


Spirea


c. ruber


mirisna pelargonia


heuchera cvate


žuta ruža penjačica


mačuhice imam cijelu zimu i tek su se sad rascvale


Pakujac


Ovo troje se jako lijepo slažu


Gazania


Felicia je puna pupova


Hosta, neznam zašto nije onako šarena


još jedna


a na najgornjem vrtu moja i Minimode ljepotica procvala bijelo roza cvjetićima





život je more
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2010 u 23:11
lantana Hostu trebaš je zalijvati malo više da bi se njena boja povratila .jako su osijetljive ote šarene ako nemaju vlage
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2010 u 23:13
Niho pa pada kiša, što će joj više vode LOL
život je more
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2010 u 23:19
Embarrassed--e kod mene ne pada pa ne znam sad si me baš osramotilasmile43a Lamparanthus,-ja ga nemam više svu zimu prezimio i na jednom krepo .fuj a toliko ga čuvalasmile40
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2010 u 23:23
Ma ne brini Niho lamparanthusa ima da nasadiš pola Bihača i nemoj mi molim te ove plačne smajliće stavljati daj radije onu guz... LOL
život je more
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2010 u 23:26
 ok nemoj reći da nisi tražila -odma ste usluženi draga moja smile52-i sad idem i laku noć ti želimsmile49
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2010 u 01:59
Opet sam malo u ove sitne sate navratila do tebe, da vidim pravi mediteranski vrt...Sve je u cvatu i u prekrasnim bojama....Izdvojila bih žute perunike u kombinaciji sa plavima, gazanije,ostiće i lamaranthus....Ovaj posljednji uredno je posađen i nadam se uskoro prvom cvijetu...smile141
sutra je novi dan
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2010 u 02:10
 Prelijepo cvijeće...prepoznala sam neko koje imam i ja Smile...
i moj je jasmin isti takav i prvi put sad cvjeta , a miris me očarao...razmišljam kako da ga što duže zadržim ( možda osušit cvjetiće u nekoj kutijici)...imam i mirisnu pelargoniju i ostiće i...da sad tu ne nabrajam, ali moram priznati da mi sve to kkod tebe puno ljepše izgleda...smrcc...
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2010 u 07:31
uvijek me oduševiš sa novim slikama nema šta neće kod tebe rasti....predivno, a irisi i majčina dušica u kombinaciji vanserijski....jedva čekam da moji procvijetaju...smile78
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2010 u 07:36

Predivno Lantana. Da ne kažem pohvalno kako uz svoj vrt uređuješ i okoliš!

Zbilja je gušt šetati tvojim "stranicama"!ClapClapClap

Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2010 u 11:30
i dalje ne mogu shvatiti ljude kojima je bitno da je samo u njihovom dvorištu lijepo i uredno.
I meni je to važno. Ali važno mi je da ako dođem na balkon ili prozor, vidim da je sve čisto, da u žardinjerama ima cvijeća, da u parku na južnoj strani
bude ugodno pogledu, i čude mi se susjedi kad idem s vrećicom i rukavicom na ruci, pobrati smeće ili slično. I u Senju sam nesretna kad vidim da neki susjedi koji tamo žive ne uređuju ni svoju okućnicu...
Presretna sam kaj si i takva, i što se trudiš uljepšati okoliš. Nemoj se prestati truditi, možda ćeš ipak kojeg susjeda motivirati...lijepa riječ otvara rajska vrata...
sada mi samo reci: zar ova trava tako lijepo i bujno raste tamo gdje nitko ne zalijeva?
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2010 u 13:15
Draga Lantana,uvjek i već dugo promatram tvoj vrt!Svi vrtovi su predivni,ali uz dužno poštivanje i divljenje,svjesna sam toga da u podneblju u kojem živimo trebamo birati i biljke koje "ljube"to podneblje!Mnogo toga ja dobijem i sadim,ali početnik sam i učim se i učim........Tvoj vrt mi je predivan i divim se tvom umijeću da sve to postignešsmile183
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 179180181182183 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,516 sekundi.