Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Anaida  - vrt, cvijeće, kamen, dom...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Anaida - vrt, cvijeće, kamen, dom...

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 178179180181182 245>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2011 u 08:59
bome je baš ljepotan, pogled na njega mi je razvedrio ovaj u nas tmurni dan!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2011 u 09:04
Baš ti je lijep amarilis,ja jučer išla u kupovinu amarilisa,i znaš kaj sam kupila?kaktuse i to čak 5 komada,luda ja.Wink
 
Kaj ja to vidim,pojavio se neki moj susjed.?
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2011 u 09:48
Mali Kaktusek, pa ti si mi strašna s kupovinom - bilo kuda kaktusi te prate svuda Big%20smile . Budem ih pogledala drugi tjedan na kavici. A za susjeda - tak izgleda, još nam je jedan Međimurec (ili Međimurka) došel!
 
Otok, Antonija - zgodan je moj crvenko, ima jako bujne i lijepe cvjetove.
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2011 u 11:09
Originalno poslano od člana Anaida Anaida napisao:

.... A za povrtnjak baš nekako osjećam uzbuđenje jer će mi to biti prvi samostalni uzgoj povrća, do sada sam uvijek bila vrtni šegrt Smile - najprije baki a onda svekrvi.
 
Da sam barem ja imala gdje šegrtovati Confused
Time is something you can never get back..
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2011 u 12:47
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Bijeli clemati i weigelia su prekrasni, puno novog cvijeća, a sve sladno (ne vidi se da Fifi ordinira), a ova slika kamenjara je naj...Clap

prelijepo,ma cijelo dvoriše je prekrasno
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2011 u 19:13
Crveni je lipotanko,a meni i jesu najdraži crvenismile93
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2011 u 16:15
Čekala sam i dolazila vidjeti kad će procasti amarilis i skoro mi omaklo..Embarrassed
Prelijepi je!
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2011 u 16:22
Tvoj kamenjar je uvijek lijep, amarilis je krasan! 
 
              smile39
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2011 u 16:26
Da krasan amarilis, ma predivan je!Big%20smile
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2011 u 00:16
Amarilis kao bombončićsmilie_ga_042.gif

Kamenjar je baš krasan, kao da ima tepiščićeClap
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2011 u 06:16
Originalno poslano od člana Anaida Anaida napisao:

Crveni ljepotan!

Iščekivanje se isplatilo, predivan je! LOL
Time is something you can never get back..
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2011 u 17:27
Amarilijus ti je baš pravi ljepotan Thumbs%20Up.
 
Ja ih imam par komada ,al mi nikad ne cvijetaju .
Nešto griješim u nima .
A nemože mi sve biti dobro i lijepo Sleepy Sleepy .
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2011 u 17:57

 Ja imam isti ovakav, ali je još uvjek u fazi mirovanja. Zašto- ne znam.
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2011 u 19:59
Prekrasan crveni amarilisThumbs%20Up
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2011 u 20:39
Prekrasan crveni amarilis, zgleda ko da je umjetni ! ClapClapClapClapClap
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2011 u 10:25
smile141za "crvenog ljepotana"
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2011 u 10:28
pravi ljepotan
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2011 u 11:15
Evo i mene, snijegom okružene - pada od ranih jutarnjih sati i opet je zabjelio moje dvorište.. Kad će nam proljeće!? Molim one koji znaju ponešto o dolasku proljeća i načinu na koje ono može doći ranije da mi došapnu tajnu Smile jer mi je laganini dosta zime..
 
Jučer smo MM, Fifić i ja bili u šumi - što u šetnji, što u nabavci zemlje. I uspjeli smo naći kvalitetnu zemlju te napunili 5 vreća po cca.80 litara. Danas zato leđa bole, ruke bole, noge bole.. Ali vrijedilo je! Nisam slikala te aktivnosti, zanesena u kopanje i lopatanje, zaboravila na foto aparat.. Ali sam zato sliknula dio mojih sukulentića u zimovalištu. Neki su otišli u vječna lovišta, neki se dobro drže.. Očistila sam cijelo zimovalište i zavirila u svaku teglicu - poluzadovoljna sam dosadašnjim prezimljavanjem biljaka. Neke su savim otišle (muškatle, anđeoska truba, timijan..) , neke se dobro drže.. Kao i u životu, netko izdrži više, netko manje..
 
Evo sukulentića
 
 
 
Moj rododendron prezimljuje, za sada, sasvim dobro
 
 
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2011 u 11:21
I kod mene od jutros lagano snježi Confused 
Po tome znam da i tvoj vrt već jutros izgleda drugačije! Ali snijeg nečemu još doda ljepotu Wink
Time is something you can never get back..
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2011 u 11:56
Evo ja uzvraćam posjet. Kod mene je šarenije, a kod tebe zelenije.

Krasan mi je lješnjak, mislim da ga kod nas nema, iako se sjećam da je nekad davno rastao u vrtu mojih roditelja.
Sukulenti (sad sam pronašla izraz mesnatice) će čim bude toplije živnuti.
Uvijek nešto ugine preko zime, ali zamisli da ništa ne ode - pa gdje bi onda sadili nešto novo?

Žao mi je što opet pada snijeg.
Kod nas u Primorju zvončari pokušavaju otjerati zimu, da probate i vi?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 178179180181182 245>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,563 sekundi.