Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sukulenti i kaktusi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Aloa Vera
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Aloa Vera

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1617181920 46>
Korisnik
Poruka
..funky.fish.. View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 22 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 14
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ..funky.fish.. Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2009 u 21:14
Hvala, ne zalijevam često. Ostali listovi se super drže, ovaj sam samo odstranila..
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
griva1978 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1612
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje griva1978 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2009 u 14:33
   natalija!!!smile79 trudni smo!! čekamo 2 bebe!!!! :)))))))))))))))))))))) dvije blizančice alojice :))))))))))))
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2009 u 21:28
čestitam Smile

eto vidiš da je krenulo
još ćeš ti i rasadnika aloa imati
Na vrh
griva1978 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1612
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje griva1978 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2009 u 23:16
:)))))))))) a kad su tvoje :))))))))))))))))))))))
Na vrh
griva1978 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1612
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje griva1978 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2009 u 20:01
TRIIIIII!!!! :)))))))))))))))))))))))))))))smile198smile199
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2009 u 21:24
eto je na ...pa to je pravi put prema rasadnikuLOL..baš lijepo izgleda si se sprijateljila sa alojicama..jel koja moja živa ili su papa..
Na vrh
griva1978 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1612
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje griva1978 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2009 u 23:48
ma žive su!! :))) jednu mi ugrabila susjeda ali je i ona živa.... pred mj dva izbacila im zemlju i stavila pol pol vrtnu zemlju i domaći kompost, oblilnije ih zaljevam.... sad su propupale kao u pubettetu, zelene, sočne :)))) al mislim da je problm jer me još sumljičavo gledaju... mislim da me kuže.... gledam na njih kao vještica ivicu u ivici i marici.... kad će porasti, koliko će se zadebljati, kad će se moći brati LOLLOLLOLLOL mislim da ću ih morati proglasiti počasnim članovima za razmnožavanje koje je zabranjeno reckati :)))))))
Na vrh
ejSid View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 05 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ejSid Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2009 u 16:35
Pozdrav,

evo i ja sam dobio alou na poklon(barem ja mislimda je aloa), pa me zanima koja je to vrsta?


Na vrh
AgavaL View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 122
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje AgavaL Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2009 u 22:58
Pozdrav ejsid! Mislim da bi to trebala biti aloe variegata. Ja imam istu, moja kao beba izgleda više "trokutasto" a poslje kako raste se širi u rozetu. Nemoj je puno zaljevati jer mi se čini da joj to ne paše. Jedna mi je istrulila pa sam prorijedila zaljevanje i za sada mi ova druga ljepo napreduje.

tp://www.cvijet.info/slike_cvijeca/
Na vrh
griva1978 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1612
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje griva1978 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 21:46
Originalno poslano od člana griva1978 griva1978 napisao:

   natalija!!!smile79 trudni smo!! čekamo 2 bebe!!!! :)))))))))))))))))))))) dvije blizančice alojice :))))))))))))
 
5 beba :)))))))))))))))
Na vrh
griva1978 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1612
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje griva1978 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 21:47
Originalno poslano od člana Duda-Lave Duda-Lave napisao:

eto je na ...pa to je pravi put prema rasadnikuLOL..baš lijepo izgleda si se sprijateljila sa alojicama..jel koja moja živa ili su papa..
 
tvoj daju 2 bebe:))))... samo da mi koje nedonošće preživi :))))))))))))))))))))))
Na vrh
Fermina-Daza View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1594
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fermina-Daza Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 23:03
Jesam li već rekla da je jedna moja aloja dala 11 mladih?
Ma da je i umjetna oplodnja, previše je.
Moje iskustvo je da aloja bolje raste i daje više mladih ako joj je u sudu- tijesno.
Na vrh
griva1978 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1612
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje griva1978 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 16:52
Originalno poslano od člana Fermina-Daza Fermina-Daza napisao:

Jesam li već rekla da je jedna moja aloja dala 11 mladih?
Ma da je i umjetna oplodnja, previše je.
Moje iskustvo je da aloja bolje raste i daje više mladih ako joj je u sudu- tijesno.
 
nISI!!!! :))))))))))))))))   ... ja moje prerasađivala u posebne posude... ali čini mi se a im se gospoja majka malo sva snuždila odkako nisu kraj nje... hm.... morati ću na to paziti sljedeći put...
 
 
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 17:03
Originalno poslano od člana griva1978 griva1978 napisao:

Originalno poslano od člana griva1978 griva1978 napisao:

   natalija!!!smile79 trudni smo!! čekamo 2 bebe!!!! :)))))))))))))))))))))) dvije blizančice alojice :))))))))))))
 
5 beba :)))))))))))))))
idi lipo vrit..ja naravno da sam prvo pročitala ono prvo! i kažem juhuu mislila dam da si ti trudna...Confusedkad ono aloe LOL
Na vrh
Fermina-Daza View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1594
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fermina-Daza Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 22:18
Ma naučit će ona nešto od aloja pa ćemo i to dočekati.Wink
Na vrh
griva1978 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1612
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje griva1978 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2009 u 21:45
LOLLOLLOLLOL  :)))))))))))) ma biti će i to valjda jednog dana :))))... a do tad :))) izviruju :))))))))))))  i stvrano je istina da su vidljivo živnule od kad sam im obećala da ih neću šišati :)))
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2009 u 10:40
hahaha Griva kad sam vidjela ovu gornju izjavu i ja sam kao i Duda isto pomislila LOL pošto mene komarci redovno imaju na meniju za svoje obroke, morat ću nabaviti jednu bebicu ove aloe Smile sliknut ću one koje imam (ako su to aloe) pa da im damo imena 
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
griva1978 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1612
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje griva1978 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2009 u 21:13
:))))  slikaj pa se nikad ne zna :) možda te iznenade :)
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2009 u 21:32
danas sam dobila neobično pismo ...hvala griva baš si me ugodno iznenadila..Big%20smile..toliko je simpatično da ga moram uslikati i staviti na forum ovako originalno pisamce nikad nisam vidjela  a još manje dobilaLOL...a kaj se tiče aloice moja čupavica je sve veča što manje ju zaljevam.. 
Na vrh
griva1978 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1612
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje griva1978 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2009 u 22:07
:))) a ja zaljevam sve u 16 .. ma nekako mi se čini da im paše :)) al ću sad prestati,,,proprijediti na 1 tjedno ili rjeđe... bojim se zime :)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1617181920 46>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,283 sekundi.