Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Gorski vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Gorski vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1617181920 58>
Korisnik
Poruka
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2011 u 15:41
Uh kod tebe još uvijek zima...ma nemoj plakati doći će i tebi proljeće
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2011 u 15:44
divne slike,i cini mi se da kod tebe ima vise snjega nego kod mene...kod mene se topi ,al zato ima vode,blata
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2011 u 12:02

Šuljam se sa metlom i čistim ti snjeg, zovem proljeće Big%20smile.... subotu i nedjelju sam skoro cijelu jednu dosta veliku gredicu ispljevila, sad sam ko da me je pregazio vlak ali zadovoljstvu nema kraja Big%20smile.

Amarilis ti je famozan !!!!!
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2011 u 19:49
Smrcko - bit će još snijega kod nas, prerano je za radove koje bi ti htjela obavljati Tongue

Moon - čini mi se da ću i prije proljeća krenut u vrtne radove, vidiš da nam Lora nešto prijeti...Wink

Gioiaa - kod mene na mjestima ima snijega, a na mjestima je bljuzga (u ovih par sunčanih dana dosta se toga otopilo) Confused

Korijenko - hvala na prizivanju proljeća u moje krajeve, molim te nastavi i dalje..Tongue

S obzirom da se Antoniji i Mari sviđaju snježne slike, evo vam cure još jedne današnje...




Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2011 u 19:53
Kako dobra slika!Smile
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2011 u 19:55
Ova zadnja slika je zaista fora

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2011 u 20:00
Čitam na postovima da svi zbrajate štete u vrtu. Kod mene je još prerano za to, no svejedno ću staviti par slikica da vidite da su neke biljke u lošem stanju. Možda se oporave.

- rododendron (tek lani kupljen, nisam ni znala da li može prezimiti)




- Heuchera sanguinea 'Leuchtkäfer'




- na sajmu sam lani u proljeće kupila maćuhicu trajnicu (vidjet ćemo da li je to baš tako)




- lychnis coronaria




- mislim da je ovo ukrasna sorta mravinca (Origanum 'Rosenkuppel')




- i na kraju lijepo iznenađenje, vrijesak koji je prezimio i koji cvate još od prosinca. Još uvijek je mali ali narasti će, baš me veseli...




Hug


Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2011 u 20:01
Moje drage gošće odoše iz vrta prije nego sam ih spazila.

Lora i MiraK Hug
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2011 u 20:19
prelijepo cvijeće,a ovaj  cvjetak što viri iz snijega je kandidat za sliku dana. izgleda da se ipak tvoje biljkice dobro bore sa zimomsmile227
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2011 u 20:54
prelijepa je slika čuvarkuće u snijegu!

mogu ti reći da je dosta cvjeća prezimilo snijeg i led! ja mislim, a to i želim da je zimi kraj!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2011 u 20:59
Baš je divno cvijeće!
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2011 u 21:00
I meni se dopala slika čuvarkuće u snijegu,imaš pravo Nataly,još je rano zbrajati štete u vrtu zimi nažalost još nije kraj iako su vjesnici proljeća tu.Tongue
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2011 u 00:20
ali suncem obasjan gorski vrt, vrlo brzo će zazelenjetiBig%20smile
vrijesak je zbilja izdržljivThumbs%20Up nisam ni ja znala
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2011 u 10:37
i ja zelim da je zimi kraj,i da se sto prije vrt zasareni
Na vrh
hamara View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hamara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2011 u 10:54
vrijesak mi je draga biljka, oko moje vik ga ima puno samoniklog
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2011 u 11:20
Nataly slike su Thumbs%20UpClapClap
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2011 u 12:36
Nataly, nadam se da će biti puno preživjelih biljaka u tvojem vrtiću.. Kod mene ovih dana sunčano, toplo, ugodno... Visibabe svuda oko nas a meteorolozi nikako da se po pitanju dugoročne prognoze dogovore... Malo najvljuju kišu, malo snijeg, malo sunce i temperature do 10 celzijevaca.. Ostaje nam da vidimo dal nam stiže proljeće ili zima samo malo miruje!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2011 u 13:00
kod tebe kao i kod meneClap
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2011 u 07:26
Sarajka - moje biljke imaju težak zadatak, nije lako prebroditi zimu u Gorskom vrtu. A niti u Sarajevskom, zar ne? Wink

Antonija  i Gioiaa - hvala na željama, ali nije još kraj ovoj zimi kod meneConfused

mačak - hvala na posjeti Tongue

mali kaktus i Anaida - kod mene je danas procvala prva visibaba pa se veselim da se imam i ja čime pohvaliti te da razbijem snježnu monotoniju kod mene Tongue

Mari  i Hamara - vrijesak je stvarno zanimljiv, oko njega snijeg a on cvjeta..Tongue

baka - hvala, pokušavam staviti poneku sliku koja bi vam možda bila interesantna (vjerovatno bi bilo zanimljivije da sam temu otvorila u proljeće, ali što je tu je...)Tongue

enrikova nona - hvala na posjetiTongue

Lijepi pozdrav svima šaljem sa prvom procvalom visibabom (Galanthus) u Gorskom vrtu (ova visibaba je na jednoj strani zaštićena zidom pa je zato valjda i procvala)











Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2011 u 08:04
Visibaba uvijek izmami osmjeh nakon hude zime. Zimska idila je super, ali najviše me se dojmio amarilis.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1617181920 58>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.