Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Mamin grunt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Mamin grunt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1617181920 38>
Korisnik
Poruka
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2009 u 17:09
Tako je - kod nekih će biti PARADNO a kod tebe RADNO !
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 01:06
Da vas izvijestim- slikice slijede sutra:
1. konačno malo opljevila predulaz- sad ga čak mogu poslikati
2. Opljevila cvijetnjak- samo 3 puuuuuune tačke drača odvezla- puževi ga počeli napadatiCryCryCry
3. posadila sve grane koje su bile na ukorjenjivanju, pa šta bude, bude
 
4. Rasplakala se od muke na vrtu- puževi su mi sve pojeliAngryAngryAngry, nisam ništa htjela saditi, neznam šta da više napravim???? (dobro ostalo mi samo luka)- sve ostalo pojedenooooooooo- čak i čičoka, ničeg nema, nijednog flanca, ničeg, ricinus pojeli, sve živo, negdje se vidi još samo malo stabljikeCryCryCryCryCryCryCry
 
Molim vas dajte mi sve moguće i nemoguće prijedloge kako da im stanem na kraj????? Šta da napravim???
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 14:05
Da vidimo kak stojim s ružama:
Ova puštaSmile ova je ni amo ni tamoConfused
ova ima listeke Smile veliko moždaConfused
osušenaCry ima listićSmile
ima listićClap suhaCry
ima listićBig%20smile ima listić Big%20smile
možda pustim listićConfused
Sve u svemu- barem nekoliko ih se primiloSmile, žao mi je radi ostalihCryCryCry
Sve u svemu nisam baš bila sretne ruke s reznicama ruža, nadam se da ću na jesen biti bolje sreće
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 14:11
Evo čisto pogled niz potok , i uz potok
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 14:18
vidi se da je proljeće, u zraku hrpa bubica, ptičica- fascinira me kako su se podijelile- vrapci su na krovu od štale i dvorištu a lastavice na žicama i kućnom krovuSmile a svaki u ustim drži crvićaSmile
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 14:21
Mama i dalje budi jako pažljiva prema ovim reznicama,koje se primile,jer njihova kriza još nije prošla..Zalij da zemlja bude pomalo vlažna,ne premokra,al da imaju dovoljno vlage...I ove suhe ne diraj još,znalo se desiti da odnekud opet krene list...
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 14:36
Alisa hvala na savjetu- poslušati ću te s obzirom da je ovo moje prvo iskustvo s ružamaEmbarrassed
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 14:41
Ovo je predulaz- koji sam uspijela opljeviti i popikati nove grančice šimšira- tu još ima hrpa posla
s desne strane redom-malo cvijeća uništeno prezime od šimšira iglice 
s lijeve strane u L- niska živica- bar bi trebala biti jednog dana - tu su dvije vrste zimzelenih trajnica
U produžetku bi trebala kamenjar napraviti do kuće- jer nije moguća sadnja-ispod je beton, a ispred kuće žicu i penjačice- ima još posla poprilićno na ovom dijelu
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 14:42

ispod brajdi polako napreduje cvijeće

Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 14:44
brajde već formiraju grozdove Smile
i na jednom dijelu se nikako riješiti nekog čudnog puzavca- ima malene malene cvjetove tijekom ljeta- raste mi ko drač- zna li netko šta je to????ConfusedConfused
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 14:44
Kako si ih stavljala u jesen,onako bez zaštite il pod tegle?.Ako si pod tegle,onda drugi put,uzmi pvc flaše od cole il tih napitaka,odrezi do pola,i stavi na reznicu ruže.I to onaj dio sa poklopcem.Onda za toplijih dana,povremeno otvaraš taj poklopac,svaki dan po malo,da se naviknu na vanjske tem..Kad vidiš da je toplije,skinis kroz,ja sam prošle godine skinula tegle u ova doba,a ove polovinom aprila..Znači najveća opasnost za reznice je naglo skidanje tegla,to ih šokira pa i one što su se primile uginu...Ja imam dosta ruža i vše od pola dobivene su na ovaj način...Iskustvo me naučilo šta je za njih najbolje....
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 14:45
jagode iz šibenika
jagode iz čakovca
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
domingo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Kolovoz 2008
Status: Offline
Bodovi: 602
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje domingo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 16:39
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Ribizli crni, crveni - ukusni - djeca ce uzivati u vitaminima.
Ostalo sve za pet, a slike za 2.smile96


možda su bolje slike na zadnjim stranicama....baš me zanima
Na vrh
domingo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Kolovoz 2008
Status: Offline
Bodovi: 602
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje domingo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 16:45
Jesu, bolje su ove slikice.
Jesu li jagode iz Šibenika iz časopisa?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 17:36
Izbacilo me s foruma uslijed stavljanja slikicaCryCryCry i nisam se mogla vratitiAngry
Originalno poslano od člana alisa alisa napisao:

Kako si ih stavljala u jesen,onako bez zaštite il pod tegle?.Ako si pod tegle,onda drugi put,uzmi pvc flaše od cole il tih napitaka,odrezi do pola,i stavi na reznicu ruže.I to onaj dio sa poklopcem.Onda za toplijih dana,povremeno otvaraš taj poklopac,svaki dan po malo,da se naviknu na vanjske tem..Kad vidiš da je toplije,skinis kroz,ja sam prošle godine skinula tegle u ova doba,a ove polovinom aprila..Znači najveća opasnost za reznice je naglo skidanje tegla,to ih šokira pa i one što su se primile uginu...Ja imam dosta ruža i vše od pola dobivene su na ovaj način...Iskustvo me naučilo šta je za njih najbolje....
problem i jest što to nisu jesenske reznice nego proljetne- i one su pod flašama provele cca 1 mjesec i nešto sitnoEmbarrassed hvala ti na detaljnim uputama za jesen- slijedeća tura će definitivno ići na jesenSmileSmile
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 17:38
Originalno poslano od člana domingo domingo napisao:

Jesu, bolje su ove slikice.
Jesu li jagode iz Šibenika iz časopisa?
Da one koje se reklamiraju kao Mount Everest, a ove iz Čakovca su iz rasadnika Iva- prodaju ih pod normalne jagode penjačice
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 17:43
Da nastavim gdje sam stala-ov je ispred stepenica-mini kamenjar jer veliki nemogu još napraviti- prvo bunar i stazeCry
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 17:46
tratinčica ima posvuda
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 17:50
Ovako izgledaju moji flanci
ovo je vjerovali ili ne čičoka-čim nikne oni je pojeduCry
 
jedino što mi je na vrtu opstalo je ribiz- uskoro ćemo ga popapati (moš si mislit kak je teško jedan ribiz pojestiWink
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 17:56
Pa ti već zbilja svega imaš! I da ti se pohvalim- iglica sa kavice ima pupove!!!

Žal mi je samo kaj ti još nisam uspjela poslati ono kaj smo dogovorili, a sad je već sve tak jako buknulo da je prekasno za rasađivanje! Bumo ostavili za jesen!
A tad bum i ja već mogla štihaću v ruke pa iskopavati!

Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1617181920 38>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,218 sekundi.