Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Zvrkov vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Zvrkov vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1617181920 63>
Korisnik
Poruka
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2009 u 22:20
Prekrasno! Gledam slike pakujaca i samo govorim smile227, super je iskombinirana gredica.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
ljubica087 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 30
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljubica087 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2009 u 23:34
Vrt mi se jako sviđa,baš po mome ukusu ogroman i nikad kraja vrtlarskome poslu.Uvik možeš nešto posadit a da ti nije gužva među cvijećem.Ja patim za velikim vrtom,a nije ni moj baš mali, nadam se da ću ubrzo imati jako veliki vrtal u skoroj budućnosti.Samo da mi je kopat!
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2009 u 23:46
prekrasno...bogme bi i meni pasao engleski okoliš- ili kad bi barem moj aulica k njemu naginjala- stvorili bi raj, zato stalno dolazim k tebi da pasem očiWinkBig%20smile
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 07:07
Originalno poslano od člana minimode minimode napisao:

stvarno kod tebe uvijek nešto novo kada navratim, ideje u vrtiću su za 5!, digresija-mislim da bi me ovdje blijedo gledali da im išta od ovoga predložim...i zato sam zaistaCry, ------.....xxxx!!!!
predivno!
 
Radis u vrticu ili bi dala prijedlog kao mama?
 
Ovo su tako jednostavne stvari a djeca ih vole.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 08:20
evo samo
Na vrh
Perla View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 22 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1296
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Perla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 08:36
Bok Zvrkica!
Član ovog foruma sam 100 dana, a ''šetala'' sam po tvom vrtu 50 puta!
Tvoj privatni vrt i vrt vrtića u kojem radiš su jako, jako lijepi i veliki, dobro osmišljeni. Teško mogu reći nešto što drugi već o njima nisu rekli.
Kad got ''šećem'' ili razmišljam o tvom vrtu nameće mi se riječ: usklađeno! Sve je usklađeno: vaše potrebe kao obiteji (staklenik, povrtnjak), izgled kuće, klima i kvaliteta zemlje, vrste grmova i cvijeća, vrijeme koje provodite u uređenju ili uživanju u vrtu. Stvarno predivno i usklađeno.
Ponekad mi se čini da od obijesti kod nas ljudi sade palme i čeznu za tropskim egzotama u kontinentalnom dijelu zemlje, a ''engleske'' travnjake žele u Dalmaciji gdje su temperature 40, a nema ni kiše, ni dovoljno vode za zalijevanje.
Vrt se stvarno može napraviti svuda, čak i na balkonu, samo ako znaš kako i ako imaš mjeru!
Pozz....
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 09:14
Originalno poslano od člana zvrk zvrk napisao:

Originalno poslano od člana minimode minimode napisao:

stvarno kod tebe uvijek nešto novo kada navratim, ideje u vrtiću su za 5!, digresija-mislim da bi me ovdje blijedo gledali da im išta od ovoga predložim...i zato sam zaistaCry, ------.....xxxx!!!!
predivno!
 
Radis u vrticu ili bi dala prijedlog kao mama?
 
Ovo su tako jednostavne stvari a djeca ih vole.
mama sam, puna sam ideja, naš vrtić i nema parkić, al ima jedna zelena površina odmah do objekta-koju sam predložila vijeću za tu namjenu, al su me stopirali radi eventualno pravnih posljedica......bila sam se spremna boriti za to malo oaze i srediti je uz pomoć dobrih ljudi ali ništa...DeadAngryOuch......our side story....
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 09:40
stvarno super izgledaju pakujac i hosta u kombinaciji Thumbs%20Up
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 16:50
predivno nešto, ništa ne izdvajam osim časopisa o vrtovima. Meni ovi naši uvijek presporo izlaze (jednom mjesečno) Blago tebi ako možeš kupiti kad hočeš

lp, Hana
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 20:16
Originalno poslano od člana hana hana napisao:

predivno nešto, ništa ne izdvajam osim časopisa o vrtovima. Meni ovi naši uvijek presporo izlaze (jednom mjesečno) Blago tebi ako možeš kupiti kad hočeš

lp, Hana
 
I ovdje su vecinom jednom mjesecno ali ih ima vise na izbor.
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 20:40
Neki od zacina
 
 
 
 
Aquilegia + peonia (jako stara, premjestena prije dvije,tri godine bez ikakvih posljedica na cvatnju)
 
 
Dicentra , stalno joj se divim, pokraj nje je polako pocela rasti i bijela dicentra koju sam posadila ove godine
 
 
Heuchera (prvi plan), cowslip - zuti cvijet
 
 
Lilac (jorgovan)
 
 
Hoste - sve tri posadene prije 5 godina, jedna ogromna, dvije zaostaju po rastu
 
 
 
Mixed border
 
 
Povrce presadeno u vece posude, i dalje u stakleniku (moguci mraz i lakse ih stitim od puzeva golaca)
 
 
Traktorska guma posijana sa sjemenjem jednogodisnjeg cvijeca (nigella, californian poppy)+ lukovice dutch iris (besplatne sa jednom narudzbom cvijeca)
 
 
Jos cekam da lupini narastu prije nego sto ih stavim u zemlju, u povisenom humku iza pocinje rasti salata (grow and cut vrsta)
 
 
 
 
 
 
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 20:43
Hvala svima koji posjecuju moj vrt Tongue!
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 20:48
Originalno poslano od člana minimode minimode napisao:

Originalno poslano od člana zvrk zvrk napisao:

Originalno poslano od člana minimode minimode napisao:

stvarno kod tebe uvijek nešto novo kada navratim, ideje u vrtiću su za 5!, digresija-mislim da bi me ovdje blijedo gledali da im išta od ovoga predložim...i zato sam zaistaCry, ------.....xxxx!!!!
predivno!
 
Radis u vrticu ili bi dala prijedlog kao mama?
 
Ovo su tako jednostavne stvari a djeca ih vole.
mama sam, puna sam ideja, naš vrtić i nema parkić, al ima jedna zelena površina odmah do objekta-koju sam predložila vijeću za tu namjenu, al su me stopirali radi eventualno pravnih posljedica......bila sam se spremna boriti za to malo oaze i srediti je uz pomoć dobrih ljudi ali ništa...DeadAngryOuch......our side story....
 
Steta. Djeca u nasem vrticu (pre-school) imaju stalan pristup vrtu, ako zele biti vani cijelo jutro mogu, tko voli biti unutra ostane unutra. Bale sijena su takva jednostavna ideja , mekano, uklapa se u sredinu. Traktorske gume se uvijek mogu naci, jer ih se farmeri rjesavaju. Male auto gume koristimo kao staza sa preprekama, isto tako cemo u jednu vecu traktorsku gumu(kao u mom vrtu) posaditi povrce.
U jednom dijelu vrta imamo camac (sto bi se vjerujem lako bilo nabaviti u vrticima na moru) koji je super za igranje mastovitih igara.
Radimo isto tako puno satora. Ako dobijemo nesto u velikim kutijama te se kutije taj isti dan koriste kao mjesto za skrivanje ili kuca za lutke itd itd...
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 21:16
Evo mene opet u tvom vrtu.
Zaista prekrasno!
pozdrav iz Norveske
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 22:00
ja sam se samo navratila malo odmoritiSmileSmileSmile
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 22:24
Skuhaj kavu evo mene opet ujutro, sad mi se čini malo hladno.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 23:29
Užitak je "prošetati" tvojim vrtom. Djeluje smirujuće i opuštajuće baš zato što je sve skladno i prirodno, stopljeno sa okolišem smile141. Kada si šišala wisteriu? Ako si ju kasno u jesen porezala možda si joj odrezala cvjetne pupove. Koliko ju godina imaš ( da nejdem tražiti po starim postovima), ako je starija trebala bi cvjetati stalno pomalo tijekom godine, naravno ne obilno kao prva cvatnja, ali ipak cvjeta.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 23:43
Prekrasno. Imaš tako puno hosta , a ja ih obožavam. Mogu misliti kako to sve izgleda lijepo, kad se razbuja.
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 17:08
Originalno poslano od člana kat.rea kat.rea napisao:

Užitak je "prošetati" tvojim vrtom. Djeluje smirujuće i opuštajuće baš zato što je sve skladno i prirodno, stopljeno sa okolišem smile141. Kada si šišala wisteriu? Ako si ju kasno u jesen porezala možda si joj odrezala cvjetne pupove. Koliko ju godina imaš ( da nejdem tražiti po starim postovima), ako je starija trebala bi cvjetati stalno pomalo tijekom godine, naravno ne obilno kao prva cvatnja, ali ipak cvjeta.
 
Mislim da ces uskoro biti 9,10 godina. Na granama nema ni jedan cvjetni pup, samo se lisce otvorilo.
Stavrno se ne mogu sjetiti sto sam drugacije napravila nego prije Confused.
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 17:09
Originalno poslano od člana smrcko smrcko napisao:

Prekrasno. Imaš tako puno hosta , a ja ih obožavam. Mogu misliti kako to sve izgleda lijepo, kad se razbuja.
 
Gledam jos i ove hoste Wink
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1617181920 63>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.