Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ručni radovi i Izrada nakita
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Izzy: Laboratorij žica i perlica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Izzy: Laboratorij žica i perlica

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1617181920>
Korisnik
Poruka
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2010 u 21:58
Proljeće, hvala ti što si mi učinila uslugu i iskopala moju zaboravljenu galeriju, sad ne moram tražiti! LOL Skidam prašinu sa slikicama ove serije skromnih naušnica koje sam brzinski sklopila za prodajnu izložbu prošli vikend u Gradiški! Slikice izložbe možete vidjeti na blogu ako vas zanima! Željela sam napraviti nosive naušnice, više orijentirane na mlade te da su povoljne! Koristila sam razne materijale - školjke (u raznim oblicima), bisere, Swarovski kristale, češke staklene perle, lava kamenje, metalne elemente... Za svakoga ponešto! Heart


















Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2010 u 22:39
ja cu poludit,koje divote,obozavam nausnice. vrhunski slikano i prezentirano,svaka čast izzy!
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2010 u 23:11
smile71 prepredivnooooo!!!
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2010 u 08:46
Naušnice su odlične!!!
 
Krenula sam od prvih i mislim si ove ću naručiti, pa dođu druge još ljepše, pa treće uh, i one bi mi trebale....i tako do kraja, a svake lijepe na svoj način.
 
Pretpostavljam da su sve na prodaju ili ?Wink
Na vrh
sandrazg View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Studeni 2009
Status: Offline
Bodovi: 192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sandrazg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2010 u 10:00
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Naušnice su odlične!!!
 
Krenula sam od prvih i mislim si ove ću naručiti, pa dođu druge još ljepše, pa treće uh, i one bi mi trebale....i tako do kraja, a svake lijepe na svoj način.
 
Pretpostavljam da su sve na prodaju ili ?Wink


potpisujem.....svaka čast, predivne su!
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2010 u 13:55
smile227
nisam baš ženska od naušnica, mislim lijepo mi je to i sve ali kad god sam ih nosila uvijek mi se kosa zaplitala u njih i imala sam sto problema. ali volim kad ih netko dobro nosi, ali kad ih netko ovako dobro radi to mi je još draže....
 
a ti Izzy osim što osmisliš da tako lijepo izgledaju još im i nadijeneš prikladno ime. pa sad...s tim u vezi zanima me da li si ove "Slave to love" krstila u tijeku izrade, naknadno ili možda na povratku iz Gradiške?smile156
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2010 u 15:51
Originalno poslano od člana anastazija anastazija napisao:

smile227
nisam baš ženska od naušnica, mislim lijepo mi je to i sve ali kad god sam ih nosila uvijek mi se kosa zaplitala u njih i imala sam sto problema. ali volim kad ih netko dobro nosi, ali kad ih netko ovako dobro radi to mi je još draže....
 
a ti Izzy osim što osmisliš da tako lijepo izgledaju još im i nadijeneš prikladno ime. pa sad...s tim u vezi zanima me da li si ove "Slave to love" krstila u tijeku izrade, naknadno ili možda na povratku iz Gradiške?smile156
Joooj Anastazija i mene ovo zadnje jaaako interesira??!!!!smile96
Sve mi se čini, da joj je taj izraz pao na pamet u vlaku ili u tramvaju...LOL
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2010 u 17:00
svaka cast  majstorice preljepo i elegantno kao i inaceClapClapClap
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2010 u 18:27
Odlično! Našle su se dvije prave! Curke moje, Anastazija i Proljećka... Naušnice sam motala u Zagrebu, pa sam ih selila u Slavoniju (tamo su i ostale), a naziv sam smislila kad sam izašla iz vlaka i tramvaja! Bila sam pod dojmom! Nadam se da će i ovaj vikend biti hmmmm... "kreativan"! smile96
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2010 u 18:49
ja ti od srca želim da i ovaj vikend nešto smotašsmile96
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2010 u 18:51
Kakva jesam, smotat ću sama sebe! LOL Jooooj, jeste šašaveeee! 
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2010 u 19:49
Izzy, naušnice su preprekrasne.

I da, smotala si sama sebe pa si slike stavila u friško iz radionice, umjesto u friško ispod čekića.
Ili sam ja smotana?
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2010 u 19:58
smile227 koje nausnice, ne znam koje su ljepse, pa prezentacija, imena, svaka cast smile211smile73
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2010 u 20:47
Originalno poslano od člana anastazija anastazija napisao:

ja ti od srca želim da i ovaj vikend nešto smotašsmile96
 
 
I ja očekujem da bude produktivna!!!LOL
Ne u svezi naušnica, već baš produktivna LOLLOLLOL
A i ovo što je malo zbunjola u zadnje vrijeme, to mi ne sliči nikako na nju.
A i proljeće uskoro dolazi....ma ne znam sve mi to miriše na nešto....smile96
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2010 u 21:27
Ajoooooj! Eto vidite kad vam kažem da sam smotana! Idem sad to brisati! Otok, šta bih ja bez tebe - već drugi put?!?!? Embarrassed
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 14:28
smile227koje divote za ženski svijet ,šta bi tek bilo da nisi smotanaWink
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 14:41
Originalno poslano od člana file file napisao:

smile227koje divote za ženski svijet ,šta bi tek bilo da nisi smotanaWink
 
ne smijem ni misliti.......naušnice su predivnesmile71.......ali eto ja sam jedna od onih koja ih ne zna nositi........ali znam gledatiWink
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 17:49
Mare, ako pobjediš još na kojem natječaju (a velike su vjerojatnosti da ćeš biti pobjednica i na ovom, škicni tamo! Wink), umjesto salvetica ti šaljem jedan par onako elegantnih i jednostavnih, za početak... Da se naučiš nositi! Da vidiš - druga žena! Ionako sam ti poslala sve dupliće salveta koji nešto vrijede! Thumbs%20Up
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 18:15
malo smo zamjenili mare i mare.......Wink.......uf hvala bogu,još bi morala bušiti uši.......smile39
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 18:23
mare, samo nisi u toku Wink nemaš probušene uši? Shocked
ja imam i jedino što od nakita volim su naušnice i ako se ubraja sat Tongue
ali sam viseće naušnice obožavala dok nisam nosila naočale (sad se čudno osjećam kad to nosim skupa Confused)
i stvarno su sve predivne, jako mi se sviđaju vitice na Queen's choice,a po mojoj mjeri su So Simple i definitivno Tears of Pearls smile227

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1617181920>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.