Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj medvjeđi vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj medvjeđi vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1617181920 83>
Korisnik
Poruka
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2010 u 23:37
Tvoj vrt lijepo napreduje. Imaš puno toga u njemu i sve lijepo izgledaju. 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2010 u 11:23
Jučer popodne sam skoro upala u nabujali potok radi tebe. U pokušaju da dohvatim jednu slatku biljčicu za tvoje jezerce, skliznula sam i na sreću se zadržala u dubokom blatu. Ma dobro barem sam završila na mekom, stradala je samo moja odjeća Wink. Možda ponovim pokušaj kad se sve malo posuši, jedino bi bilo nezgodno da tada završim na tvrđemu Ouch
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2010 u 14:52
medo, bome lijepo napreduju tvoji školarci Wink
misty čuvaj glavu LOL
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2010 u 17:32
Hvala OTOK! drago mi je da nekoga uveseljavam :)

Hvala Misty na pohvali mojih klinčeka :)

Tajtana naravno da ćemo se vidjeti na kavi u Zg, u četvrtak svakako dolazim

Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2010 u 17:35
Uvijek je lijepo pratiti nastanak vrta uzgajan s ljubavlju!
 Slikica s jezercom i turskim karanfilićima je za 5+ - prvašiću!Wink
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2010 u 17:37
Hvala Lucy, trude se svi dobro izgledati pa ipak su svakodnevno izloženi pogledima javnosti, a ja i to stalno nabijam na nos :)

O Misty draga, pazi kaj delaš. Najbitnije nam je da si nam ti zdrava, a biljaka će bit. No, velika ti hvala što misliš na me i trudiš se toliko

Kontesa hvala i da Misty, slušaj ju što priča ;)
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2010 u 17:37
O, hvala Bergenija. drago mi je da ti se sviđa :)
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2010 u 18:54
Originalno poslano od člana Medvjed34 Medvjed34 napisao:

pošalji adresu pa pošaljem štogod. veli draga da se ne boji ovih koje pričaju, nego onih koje šute, a još više onih o kojima ja šutim
torta uvijek dobrodošla, držim te za riječ
- E dragi moj kad je tako šaljem ti adresu pa ljepo sa svojom familijom dođete meni -ja sam taman sve sredila a vis epakujte i dolazite -Torta -ručak  sve vas čeka -ma nemoraš nositi cvijećaWink.-.-već koji kaktus LOLLOLLOL-i sve ok -alo se ima u planu čujemo se Wink

** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2010 u 19:11
Originalno poslano od člana niho niho napisao:


Originalno poslano od člana Medvjed34 Medvjed34 napisao:

pošalji adresu pa pošaljem štogod. veli draga da se ne boji ovih koje pričaju, nego onih koje šute, a još više onih o kojima ja šutim [IMG]smileys/emot110.gif" align="middle" />
torta uvijek dobrodošla, držim te za riječ [IMG]smileys/emot108.gif" align="middle" />
- E dragi moj kad je tako šaljem ti adresu pa ljepo sa svojom familijom dođete meni -ja sam taman sve sredila a vis epakujte i dolazite -Torta -ručak  sve vas čeka -ma nemoraš nositi cvijeća[IMG]smileys/smiley2.gif" align="absmiddle" alt="Wink" />.-.-već koji kaktus [IMG]smileys/smiley36.gif" align="absmiddle" alt="LOL" />[IMG]smileys/smiley36.gif" align="absmiddle" alt="LOL" />[IMG]smileys/smiley36.gif" align="absmiddle" alt="LOL" />-i sve ok -alo se ima u planu čujemo se [IMG]smileys/smiley2.gif" align="absmiddle" alt="Wink" />


Draga Niho, rado bih navratio, ali za sada nema planova za putovanja... U svakom slučaju, vrlo ću rado navratiti ako budem u tom smjeru, a isto tako i ti si dobrodošla gošća kod nas
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2010 u 19:26
Današnju priču o radovima započinjem jednom prepotentnom ružom koja si je jako bitna i sad se pravi važna tu jer ima najljepši cvijet



pa ćemo malo zaroniti i vidjeti što se dešava s dubinama jezera. abyss je tako tih, pitam se je li ga već nastanila koja nepoznata vrsta vanzemaljaca :)



pa onda ovaj lan... od jučer je narastao za gotovo jedan centimetar, izgleda da se i njemu dopalo sunce

a sad ću se malo vratiti na svoj bregec koji će uskoro postati obronak vukomeričkih gorica, ako ja nastavim nadosipavati. jučer sam srušio tu svoju staru jabuku, a kako je bila vrijedna prošle godine i dala mi ponešto plodova, zaslužila je da joj se osigura spomen pa je slijedom toga dobila svoje stalno mjesto pod suncem



pa jedna z malo daljega... tu negdje na toj jabuci svoje bi mjesto mogla naći i neka kućica za ftičeke, al se bojim da bi ih moglo bit strah medvjeda. bum videl kak bu sve išlo...


pa još jedna još malo z daljega, mali pejsaž za odmor duše...


i za kraj dva kamena koja su jučer došla s Paga.. to kamenje tam me oduševljava, kak ga samo sol pojede...



eto, toliko od raova za danas. zemlja je još jako mokra pa nije lako lopatat i nabaivat se njome no malo po malo i vukomeričke gorice skrijte se jer ja mijenjam zemljovide hehehehe
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2010 u 19:33
zgleda da ipak ne bum završil sa stijenama, nekak mi nije uspjelo stavljanje slike lana pa ponavljam taj brzorastući zvrk...

jedva čekam da procvate i zaplavi okloliš, kad već nemam more u dvorištu
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2010 u 19:34
Stvarno je gušt pratiti te "u stopu", kako ti vrt poprima lijepi oblik! ClapClapClap
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2010 u 19:39
hvala bako! nadam se jednoga dana tu imat pravi mali arboretum
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2010 u 19:52
Jedva čekam da taj lan procvate, pa da bude kao iz one pjesme - dan plavetan kao lan

(valjda nećeš ovo shvatiti kao trla baba lan da joj prođe dan LOL)
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2010 u 19:59
HAHAHAHAHA... ja sve shvaćam strašno ozbiljno, kaj ne vidiš koliko ozbiljnosti na ovim stranicama od mene...
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2010 u 21:22
mislim da se ptičeki ne budu mede bojali, ali miceka da LOL
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2010 u 21:25
A bumo videli. Ja ima napravim hižicu, a oni ak im bu pahalo nek usele, ak ne, kaj bi ima ja... mujcek tak i tak još ne šalabajza tam jer nije ogađeno pa...
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2010 u 22:13
Bože ja dok skontam šta vi pišete porođe vrijeme opet se Njemaćki puno koristi ---Otok Kontesasmile232
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2010 u 22:21
puno se toga kod tebe zašarenilo
a za staru jabuku bi te ja znaš da više takvu nećeš imati,a sad ptičicama gradiš kućice (bršljan ćeš dobiti od mene kad tad)
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2010 u 22:29
Preljepo je sve Tongue
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1617181920 83>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.