Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 177178179180181 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2010 u 15:51
Kod Otok kasnije a kod mene još kasnije. Moje gazanije, one što su preživjele su veliki lijepi buseni ali od cvijeta ni "c" još!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2010 u 17:07
one plave perunike sa plavom pozadinom me bacaju u trans!
krupni planovi biljčica su ti fantastični!
veeeliki pozdrav Tongue
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2010 u 22:03
Draga moja..veceras sam pregledala dosta vrtova i znam,a i nadam se Tongue, da se niko nece ljutiti ali majko moja kad sam u tvom vrtu svaka rijec je suvisna...mnogo puta smo ti vec rekli ali ovo je stvarno mali raj na zemlji...eh kad bi znala da je tako lijepo i na "drugoj" strani bilo bi mi lakse WinkTongue...

veliko cmok...sve je Clap Clap Clap Clap Clap ....
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2010 u 23:18
Drage moje hvala vam, proljeće je ipak najljepše godišnje doba.
Dzo dobro si ovo rekla ..eh kad bi znala da je tako lijepo i na "drugoj" strani bilo bi mi lakse WinkTongue... moramo se nadati...Wink

Danas je bilo krasno vrijeme, a najavili su kišu pa sam se ja nasijala svega i svačega. Posijala sam, sve direktno u vrt,  ovo mi je prvi put da sijem, prošle godine sam posijala nekoliko pitara i kod presađivanja je sve otišlo, ovako će odmah u zemlji rasti pa kako bude, taman kad sam sve bila gotova počela je sipiti kišica, kao naručena.
Posijano:
stolisnik crveni
rudbeckkiu bijelu i crvenu
srebrnu dihondru
ljetne boriće
mlječiku onu zeleno bijelu šatiranu
bijele noćne frajle
lupinuse - ispod šipka (nara) da im pravi malo hlada
cleome
crnooku suzanu
tagetese žute velike
i još neke koje ni neznam koje su, ako imalo izraste bit će ove godine jako cvjetno

Morala sam malo i poslikati
Kamenjar


...tu sam u kamenjar isto posijala rudbeckie i još nešto, a povadila sam malo alisuma, već su se jako raširili svugdje


...malo kamenarki




















...i kamenjar s druge strane


...ima još, ali dosta za danas...Wink

život je more
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2010 u 23:39
Hvala ti sto si malo Big%20smile Wink poslikala...uzivancija...a nada je uvijek poslednja koja umire pa cemo se nadati Big%20smile!! A i ja sam danas sijala,kao i ti direktno u vrt pa se nadam da ce uspijeti...nisam imala srece da padne kisa(jucer je padala cijeliiiiiiiii dan) al' zemlja je vlazna pa valjda i to pomogne!! 
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2010 u 09:04
Ti si bila vrijedna.
Neću ništa posebno hvaliti, jer sam to napravila već valjda milion puta, ali ona majčina dušica je jednostavno fenomenalna!!!
 
Koliko joj treba da se ovako lijepo razraste?
Ja sam ove godine kupila samo jednu teglicu i znam da će joj trebati malo više vremena da postane lijepi grmić, ali me svejedno interesira...
 
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2010 u 10:21
Super za posijane biljke, ako ti sve nikne bit će to pravi raj za oči..u tvoj vrt uvijek dođem odmorit dušu i uživati u predivnim bojama i predivnim biljkama..
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2010 u 10:44

nadam se da će nešto i niknuti, ma i meni ne ide to sijanje i ove godine sam posijala u male pitariće sjemena al niklo slabo, mislim da ću i ja direkt u zemlju pa što bude...

a ove tvoje padine su prilipe!
smile71
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2010 u 20:40
tvoje slike su moje veliko nadahnuće Thumbs%20Up
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2010 u 20:45
Ima nas više koji kopiramo
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2010 u 20:50
Mislim da nemam šta dodatiThumbs%20Up
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2010 u 20:56
ajme ljepote Lantana draga, predivno, prekrasno, magično lijepoClap.
Reci jesi posijala tvoje žute kamenjarke? ( ima zainteresiranih zbog neuspješnih sjetvi)Wink
lijepi pozdrav
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2010 u 21:32
prava divotasmile57
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2010 u 22:40
Predivno, rascvjetano i lijepo kombinirano cvijećesmile99
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2010 u 23:42
Sve je puno predivnih komentara i to sa pravom,kao da smo odlutali u neku čarobnu zemlju i na kraju dugo ne dolazimo do sebe,ma sve je toliko lipo i ja se,moja malenkost pridružujem divljenju i svim pohvalamasmile95smile55
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2010 u 00:07
pa stvarno nemam riječi smile42 kažeš, bit će rascvjetano? kao da sad već nije, a kod mene većina biljaka tek kreće nicati iz zemlje Wink
draga moja, ovo je stvarno raj na zemlji smile70
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2010 u 00:48
tiho sam se prošunjala po tvom vrtu, nekoliko sam puta morala odmoriti a oči su mi skoro ispale od silne ljepote. Raj na zemlji. Sve uskladjeno, uredno. Dovoljno je prošetati da umiriš dušu i napuniš baterije za cijeli tjedan.....Ma što reči

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2010 u 01:00
Komentari su suvišni jer su drugi sve rekli za ovakvu ljepotu.
smile161
Ako sam dobro pročitala napisala si da ti se previše raširilo pa si neke biljke raščupavala, pa bih te molila, budući da pokušavam napraviti kamenjar, ako imaš viška da mi pošalješ malo kamenjarki (cvjetajućih i drugih).
Primam i ostalo što imaš više!          smile143
 
 
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2010 u 07:03
Kažeš za danas dosta. Ma mislim da nam nikad nije dosta ni previše gledanja tvog jedinstvenog vrta.Thumbs%20UpBig%20smile,
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2010 u 07:53
Još i siješ, a gdje molim te lijepo?! Pa tu više niš ne treba Approve! Šalim se naravnoWink. Daj mi molim te reci u kojoj je fazi sad kod tebe ona prekrasna žuta kamenjarka?Nisam je primjetila sad na ovim proljetnim slikicama Embarrassed.Kod mene je izrasla i izgleda jaaaako raskošno kak bi to Sara rekla( u dnevniku sam se pohvalila Confused), jedva 4 i cmolje da gledam kako će se sad onesvijestiti i pasti zauvijek u nesvijestLOL
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 177178179180181 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.