Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - dvorište malog kaktusa
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


dvorište malog kaktusa

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 176177178179180 222>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2012 u 23:33
Prekrasno ti je cvečeko, a ruže raskošne sada u jesen. Reci mi molim te, kako ti gaure prebrode oštru kontinentalnu zimu, jel ih nečime zaštitiš da bi opstale na niskim temperaturama?
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2012 u 00:05
Lijepo i rascvjetano je u tvom dvorištu...Kaktusi i ruže su moji favoriti...
sutra je novi dan
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2012 u 06:26
Nema veze što su kaktusi već na zimovanju, i sve ostalo kod tebe je naprosto divno... moram ti izdvojiti onu prekrasnu mandevillu-- oči mi se nahranile jutros na njoj Heart.  Moja je još vani isto.. nekako čekam zadnji tren za spremanje ove godine... nebih ja još zimu...
belica,zagreb
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2012 u 07:11
Lijepa je ova jesen kod tebe, puno je toga još u cvatu!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2012 u 09:14
Ruže, ružice .....prekrasne su.
Lošinj

Ne bojim se juga, ne bojim se bure, ne bojim se neba, dubine ni dna
Podivljali valovi me uzalud jure, na krilima vjetra poletjet ću ja...
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2012 u 21:13
Divnog li dvorišta i to još u ovo doba !!!
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2012 u 23:56
kak je kod tebe rascvjetano jesenske ruže si zamišljaju da je proljeće a ona dva smrdljivka osim cvijeta imaju još pupova vidim
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2012 u 06:22
Najprije, da ne zaboravim: još nisam vidjela da netko ima tako lijepu dipladeniju.
Ruže i katusi u cvatu su nešto predivno. Uostalom i jesu sinonim za Malog kaktusa.
 
Vidim da se brineš za krumpirka i mjesto koje mu je potrebno. I moji su ogromni, ali ne brinem. Porezat ću ih sve na istu veličinu koju su lani imali. Ove mlade grane i ovako su slabašne da bi iz njih dogodine rasle nove.
 
 
 
 
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2012 u 07:23
krasno ti je cvijeće draga moja no dipladenija je ovoga puta sve nadmašilaSmile.
lijepi pozdravSmile
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2012 u 20:58
Monna,moraš naučiti ukućane da kaktuse ne diraju kad nisi kod kuće,moji doma to znaju,bolje da su bez vode nego da im je previše.Tongue
 
Carol,to je Amber Queen,malo je promijenila boju sad na jesen,meni je posebno lijepaTongue
 
Anabistrica,gaure imam prvu godinu,Free me uvjerila da prezime kod nas,a ako se što i dogodi kupit ću nove,na placu su bile po 5 i 10 kuna.Tongue
 
Jagoda,nas dvije volimo isto cvijećeTongue
 
Belica,ni ja nebi još zimu,ali.....Tongue
 
AnaidaHug
 
OtokHug
 
GlikicaHug
 
Mari,ruže mogu još dosta cvjetati,pogotovo ako ne bude brzo mrazaTongue
 
Hoya,drago mi je vidjeti te ovdje,već sam malo porezala krumpirkaTongue
 
SariceHug
 
 
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2012 u 21:08
Ovo vam moram pokazati,ovu je orhideju dobila moja kćer lani kad se rodila naša mala djevojčica,sad je ponovo procvala
 
 
 
 
 
i još jedna obična
 
 
 
 
 
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2012 u 21:19
Divne su, tako su se lijepo rascvjetale
Na vrh
Monna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
3. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Pozega
Status: Offline
Bodovi: 2376
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2012 u 21:35
stvarno su prekrasne i u mojoj boji :)
pozdrav iz Zlatne doline
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2012 u 22:51
Ova prva je stvarno neobična ljepotica. Na prvu ruku uopće ne djeluje ko orhideja.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2012 u 13:21
puj. .. puj...puj smile86  Baš bezobrazno lijepo cvate !!   Božanstvena je !!  Kao i Nelica !!Heart




Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2012 u 20:49
Nisam komentirala orhideja ali moram predivneeeee su . Nažalost meni ne uspjevaju ni u kancelariji ni doma ,nemam ni jedan sjeverni prozor a da ima uz to i dovoljno vlage u zraku ali zato se mogu diviti tvojima.
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2012 u 21:49
Ma nema veze koje je godišnje doba, kod tebe uvijek ima nešto prekrasno!
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2012 u 12:53
Originalno poslano od člana aralija aralija napisao:

Nisam komentirala orhideja ali moram predivneeeee su . Nažalost meni ne uspjevaju ni u kancelariji ni doma ,nemam ni jedan sjeverni prozor a da ima uz to i dovoljno vlage u zraku ali zato se mogu diviti tvojima.


Aralija . . . Embarrassed

Moje orhideje nisu ni na jednom sjevernom prozoru, naprotiv, na južnom su, samo kad prži sunce zatvorim žaluzine !! Vlaga, nema je ni kod mene dosta, od južnih prozora jako se ugrije zrak i vlage jednostavno nema, Confused nema !!  A opet, pun mi je južni prozor u zimskom vrtu orhideja !! Upravo su poćele bacati cvjetne stapke, pa se oko nove godine nadam prelijepom prizoru a u pozadini . . .  snijeg !  Dakle, izgovor ti nije neštoThumbs%20Down !! Probaj naci draga Aralija bolji izgovor !!Thumbs%20Up  Ili samo počni kupovati orhideje, bolje sada nego kad vani jako zahladni, od hladnog zraka ( ili od otvorenog prozora ili kod prenošenja iz dučana u auto pa iz auta u kućuLOL) popadaju  cvjetni pupovi !!S njima sam imala samo jedan problem, i to ne s orhidejama već s mojim mužem !!  Jedva sam ga naučila da se ti prozori ne otvaraju ni pod razno ili ih pribijem čavlima !!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
11111 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 2457
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 11111 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2012 u 13:21
lip pozzzz MK
ponovno šetam ...i...zadivio me ponovno onaj asparagus od prije nekoliko str...
što roditelji izdišu to djeca udišu ...oni su naša slika..naše najdraže i najljepše cvijeće....pozzz od Ruže
Na vrh
Monna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
3. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Pozega
Status: Offline
Bodovi: 2376
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2012 u 21:21
hehheh aralija dobra si...ja sam svog jedva odvikla zalijevanja...njemu sve djeluje suho...ili: "pa nisam danas nista, samo jucer kad sam pio vode ostalo mi u casi"....katastrofa, cesto moram provjeravati keramicki lonac da vidim jel plivajusmile42on i sin su nemoguci...
pozdrav iz Zlatne doline
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 176177178179180 222>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,309 sekundi.