Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 175176177178179 260>
Korisnik
Poruka
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2010 u 11:52
Draga Flavia dojmio me se tajanstveni "crnac" tako dostojnstven i zagonetan. S velikim zanimanjem ću pratiti njegov razvoj i boravak kod tebe.
Lijepi pozdrav
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2010 u 11:59
Hej draga daj mi reci gdje otprilike držiš cimbije na zimovanju??Ja nemam baš neki malo hladniji prostor, imam hodnik u kojem je otprilike oko 5C
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2010 u 15:13
Triša, Željka23, R-Sara, hvala na posjeti i lijepim riječima Big%20smile.
 
Štefi, moji su cimbidiumi, oni stari (žuti, zeleni i krem-bijeli) u negrijanoj prostoriji sa južnim prozorom i tamo su od jeseni....tu je temperatura u zadnje vrijeme nekoliko stupnjeva iznad nule i vidim da se dobro drže, čak i puštaju nove izdanke (cvjetnih još nema, a vjerojatno ih neće niti biti uskoro jer su imali cvjetove ljetos), a ovaj novi rozi je u svjetloj prostoriji gdje je temperatura nekih 15-tak stupnjeva jer ga nisam htjela stavljati na hladnije da ga ne šokiram jer je u cvjećarnici bio na toplom.
Na prethodnoj stranici imaš slike pa usporedi svoj cimbi sa mojim, ako ima takve listove i lisne "bulbe", onda je sigurno cymbidium. Ja, da sam na tvom mjestu, ovaj tvoj cymbidium bi sada držala na sobnoj temperaturi dok ne ocvate....cvjetovi bi trebali trajati još neko vrijeme jer su oni inače dugotrajni, a kasnije ga stavi negdje na malo hladnije, ali nemoj u taj hodnik dok je temperatura samo 5 stupnjeva da ga ne šokiraš. Kad vanjske temperature postanu više, toplije će biti i u tvom hodniku, pa ga onda preseliš Wink
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2010 u 17:11
nisam komentirala crnca ali je prekrasan....čak kažu da i cvijeta nemogu vjerovati da ga još nigdje nisam vidjela a stvarno je smile120
Na vrh
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2010 u 17:46
Flavia lijepo si se ponovila i orhideja i amarilis su prekrasni,i ja imam s.k. u blizini ali ništa ovako lijepo nema u njemu ili ja dođem kasno pa mi pokupe sve pred nosom!!!!!
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2010 u 17:50
bok Flavija!
u tebe uvijek lijepih, egzotičnih noviteta, orhideja je wow, a amarilis ima jako lijepu nježnu boju wow!
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2010 u 20:49
BromiBig%20smile, nisam ni ja nikada vidjela "crnca" do prije kratkog vremena na temi od Otok....i kako je naša Otok vrlo "milostivna" osoba...kroz par dana sam i ja postala ponosna vlasnica istog. Prezadovoljna sam tom činjenicom. Big%20smile
 
Mini Big%20smile, hvala ti draga na posjeti i pohvali!
 
Lika Big%20smile...u S.K. zna biti svakojakih biljaka, i kvalitetnih, a ponekad i povoljnih cijena, samo nemaju neku konstantnu ponudu....sve ovisi...kako naletiš...ja imam iskustva da kad krenem po nešto ciljano, nikad nemaju, a kad naletim onak slučajno....nađem "svega blaga" LOL
 
....a danas u jednom drugom šoping centru.....između sve sile jaglaca i ocvalih azaleja....šepurio se i ovaj dendrobium nobileWink.....moja se sveki odma zalijepila za njegaLOL....i evo ga....udomljen i spašen okrutne sudbine trgovačkog centraWink.....
 
orhideja dendrobium nobile
 
 
 
 
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2010 u 20:58
e sad zbilja idem plakat!!!!!!!!!! Ne zato jer ga ti imaš nego jer ga ja nemam! Divan je,prepredivan
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2010 u 21:00
ak može info o cijeni i je li bila još koja boja? Znaš da su mi oni slabost a uspjela sam naći samo ovog na svom avataru
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2010 u 21:02
Evo i mene u posjeti najbolje opskrbljenoj  cvjećarni u gradu Clap
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2010 u 21:12
Daj HanićBig%20smile...nemoj se plakat, bit će dendrobiumaWink....dendrobium nobile...bio je samo u bijeloj boji i to jedan jedini, cijena 70,00 kn...a ja nisam niti vidjela nikad da ima taj nobile u nekoj drugoj boji....uvijek samo bijele....sad opet nekaj više znam, znači i njih ima u različitim bojama....
Nisam ni skužila da je na tvom avataru taj d.nobile, čak je i ljepši za moj ukus od bijelog....meni je bijelo cvijeće uvijek zadnji izbor. Kod mene sam nek je šareno LOLLOLLOL. Od drugih orhideja bili su samo neki loši zygopetalumi zeleno-ljubičasti, dva komada i to napola truli od prevelike vlage....cijena ista ko i za dendrobium nobile.....
 
Otok, hvala na posjeti....uvijek je zadovoljstvo ugostiti drage prijatelje WinkBig%20smile
 
 
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2010 u 21:15
budeš vidla mog uskoro,već ima pupoljke a boja pink-bijelo-žuta i to miriši na zumbul.Ovaj tvoj ima kakav miris?
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2010 u 21:20
Išla sam pomirišat cvijet...miris mu i nije nešto posebno....kao...ima nekakav slab miris, ali ništa značajno.....
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2010 u 21:24
nema veze, i bez toga je predivan.Kad bude podmlatka bilježim se sa štovanjem.

ja sam danas slikala orhideje ali sam nekak lijena pa budem stavila slike sutra
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2010 u 21:26
smile227zašto ja ne naiđem na ovako lijepe orhideje....
hana kada idemo u zg. da mi nešto izaberemo, a ako nebude u k. ...onda ćemo u Flavinu cvijećarnu
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2010 u 21:33
Bromi dogovoreno!
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2010 u 21:35
Nema frke Hanić, samo ako bude podmlatka...reci mi samo...da li se pod podmladak računa izdanak iz supstrata ili keiki na stabljici...mislim...nemam nikakvih iskustava sa ovim nobile....pa bolje da pitam nego da skitam Smile
Bromi, ova današnja je iz Kauf...ovo...ono...
...čekam ja tebe i Hanu....pa ću vas vodit kam god hoćete Wink
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2010 u 21:53
nema me par dana i ti odmah preseliš vrtni centar k sebi doma Wink
bravo za novitete, a sad ste me sa crncem skroz zaintrigirale jer i ovako dobro izgleda, a još sa cvijetom tek Thumbs%20Up
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2010 u 22:11
Novitet je Thumbs%20Up,predivni cvijetovi orhideje..Ali, nee,nee nećeš me navući na njih.Samo uživam u tvojim ljepotanima!
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2010 u 09:43
Konti....hvala na posjeti Big%20smile...e sad si ga malo pretjerala sa vrtnim centrom LOLLOLLOL...pa ja sam u ovoj godini nabavila samo 3 biljkice - 2 orhidejice i jedan amarilis...Tongue
Alisa,  hvala ti draga....a za "navlakušu"....samo si ti misli da se nećeš navuć....LOLLOLLOL....vidjet ćemo kroz neko vrijeme koliko ćeš ti orhidejica spremit na prozorske klupice LOLLOLLOL
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 175176177178179 260>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,484 sekundi.