Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hoya - moje dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Hoya - moje dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 175176177178179 272>
Korisnik
Poruka
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2010 u 22:18
Sad sam te brža.
Di ti je marmelada i je li Ares noću u boksu?LOL
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2010 u 22:27
Hoya što reći...biljke predivne, nezna se koja je ljepša...Ares je toliko narastao...Predivan je...A vidim da si se bacila i u biznis sa izradom posuda...same pohvale!!
Dream as if you'll live forever , live as if you'll die today
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2010 u 07:10
Smrcko, jesi brža si me, ali sada samo ne mogu trčati za tobom da ti uvalim marmeladu LOL
A Ares nije u boksu, pogledaj gdje moj ljubimac provodi ove dane. Čuva mene:
Znači marmelada je slobodna smile195
(gle mu oči - nisam ga, majke mi, spojila na struju)
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2010 u 07:11
Stefkaja, to sam se počela igrati, a kako sada imam neizmjerno puno vremena, surfam cijeli dan, a ideje naviruuuu!
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2010 u 07:14
Ares je kao mali vanzemaljac na ovoj slici s tim okama Smile Smile , i to jaaaako zbunjeni vanzemaljac. Ma baš je medenjak!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2010 u 07:24
Draga Hoya, nadam se da oporavak dobro teče...Čuj, kao prvo moram pohvaliti ovaj tvoj novi hobi Clap, već sam vidjela na onoj temi gdje objašnjavaš postupak izvedbe ali sam nakon pročitanog brzo otišla da mi ne bi slučajno pala na pamet kakva ideja da se i s tim počnem zezati jer stvarno mislim da bi me muž ispalio na mjesec, svaki dan mu nešto novo pripremim tako da se čovjek boji doći s posla u zadnje vrijeme LOL...Još jednom svaka čast, prekrasne su tegle (a možda se ipak predomislim i počnem ako ne preko zime u proljeće će se baviti s tim Wink).
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2010 u 07:26
Anaida, imam već mjesecima novi program kojem nije do kraja sve instalirano, ne znam maknuti ove okice. A da je zbunjen, je! Ona ista koja ga je šetala, hranila, mazila, obilazila: Samo leži!
I on se pita: Šta da radim s njom?
 
Pa zamisli Ivna jedan lijep red ili jedan krug ili jedna piramida sa ovakvim posudama ..., a zima duga ...LOLLOL
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2010 u 07:34
Tek sada vidim da si nam ti ne bez razloga u horizontali... Želim ti uspješan oporavak i budi samo na boljovanju da ti bude bolje (tak su meni klinci u vrtiću pojasnili - da se na BOLJOvanje ide da ti bude BOLJE Smile ) Djeci je čaša uvijek napola puna, blaženi oni..
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2010 u 07:41
Joooj Hoya ne radi mi to, tek sam se maknula malo od morta LOL.
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2010 u 07:57

 
 

Hoyine posude za cvijeće su uživo još ljepše nego na slikama Wink

smile78
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2010 u 08:13
Anaida, različku naš, je l' tako da je i nama uvijek čaša do pola puna ?!
 
Ivna, kako da te ne nagovaram kad vidim da imaš zlatne ruke, ne nedostaje ti kreativnosti! A ruke uopće ne prljaš. Ljepo staviš rukavice LOL.
 
Otok smile78
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2010 u 08:23
kada idemo u " kupovinu" marmelade i posuda?
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2010 u 08:51
Antonija, LOL "... kud baš sada kad se ne mogu smijati ..." smile195
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2010 u 08:52
hoya za tebe i tvog cuvara
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2010 u 10:36
prelijepo cvijeće, campanule, rudbekije, suncokreti, predivne i originalne posude. Svaka čast, draga hoya, divim se tvojoj kreativnosti.Smile
lijepo je vidjeti Aresa u kući, pored tebe!
lijepi pozdravSmile
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2010 u 10:45
Gio, Sara
Svakim danom je sve draži. Kad je MM imao ozljeđenu ruku sjedio je metar dalje i samo gledao, sad leži kraj mene. Stvarno misli da me mora čuvati:
"Nikad se nezna kad ova može odšetati!"
 
Ljudi - ne mogu više mirovati. Već 2 dana sjedim, ležim. A još samo 19 dana Cry!
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2010 u 20:28
Hoya bome to treba izdržati
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2010 u 20:37
Hoya imaš dobrog i prekrasnog čuvara i neka, jer ti kakva si trčala bi i sa štakama po vrtu

Želim ti što brži oporavak a Ares zna tko ga najviše voli

   

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2010 u 21:47
Pa ti si pravi ranjeniksmiley1745.gif

Te oči su me natjerale da šparam ovu marmeladu što imamLOL

smilie_love_157.gif
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2010 u 22:07
Anči - šta se mora nije teško LOLLOLLOL (koja glupa izjava, al' neka ...LOL)
 
Lora, ne fali mu pažnje, ali "Alfa" nije zdrav LOLLOLLOL.
 
Smrcko, marmeladu na kapaljku, lijepo molim!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 175176177178179 272>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,265 sekundi.