Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 169170171172173 260>
Korisnik
Poruka
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2009 u 00:32
Joj hvala vam, iz vaših usta ( slova ) u Božije ušismilie_winke_045.gif smilie_tanz_009.gifsmilie_tanz_018.gifsmilie_tanz_008.gif
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2009 u 08:24

Slike Bena u snijegu su sjajne.

Baš smo jučer komentirali kako psi vole snijeg. Valjda to prškavo  im sliči na pjesak, tko zna.A on doista uživa!Clap

Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2009 u 17:38
Fala Baka...i ja mislim da psima vjerojatno snijeg djeluje kao pijesak...uglavnom vidim da svi koje srećemo u šetnji također uživaju! Počeo se topiti,  tako da će još vrlo kratko uživati u snijegu! Smile
 
A ja vam danas moram pokazati čestitku i sjemenke koje sam jučer dobila od naše drage Smrckice...smile72
 
puno ti hvala Smrckić smile78baš si me razveselila!
 
 
I još sam vam htjela pokazati moju pšenicu....koja u biti i nije pšenica nego ječam
 
ječam ima šire vlati od pšenice i djeluje "bogatije"..zato ja već godinama sijem ječam....stoji mi na kupaonskom prozoru na klupici i vidim da mu "odgovara" . Evo još jedna slikica
 
 
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2009 u 17:53
baš su mi sve slikice prekrasne, Ben je naravno poseban, baš je umiljatClap
a naša Šmrčkica uvijek darežljiva......

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2009 u 18:01
krasna čestitka i sjemenke..samo kakvo je cvijeće sirotica? Već sam je htjela pitati jer sam i ja dobila pa smrckić kad pročitaš daj nam dešifriraj
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2009 u 18:07
pšenica tj ječam je prekrasan, zelenn, bujan...a tek teglica preljepa

smrcko ti je poslala lijepu čestitku, a vidim i brdo sjemena biti će sijanja
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2009 u 18:12
Ma to je bila sitnica

Hanić to ti je ova biljčica. Nadam se da će vam se primiti.
Voli sunce i ne voli nikakvo đubrenje. Ako ima manje sunca manje cvjeta, a ako se đubri jača joj lisnati dio i takođe manje cvjeta. Može biti kao višegodišnja biljka samo zahtjeva dosta svjetlosti u skloništu. Najbolje bi bilo svake godine upelcati si novu biljku, zbog ljepote biljke kao i pelargonije. Kad se pelca samo se ubaci u zemlju i zaljeva, ne trebaju hormoni.


Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2009 u 20:38
Hvala Smrckić na objašnjenju, a naša lijepa sirotica se inače zove aptenia cordifolia! Nadam se da će biljkice niknuti i biti lijepe slijedeće sezone! smile71
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2009 u 20:49
baš je krasna sirotica...fala Smrckić
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2009 u 21:30
Ma kod tebe i obična pšenica - ječam izgleda prekrasno, pitar je super Clap
život je more
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2009 u 21:47
Hvala Vam curke na pohvali...a moja teglica u kojoj je ječam-pšenica....e....on je stara 22 godine i unikatna je (bila je naljepnica na njoj kad sam je dobila pa tako znam)...i to sam dobila na poklon za 19. rođendan od kolegica s kojima sam radila na mom prvom poslu....U njoj su bile plave ljubičice koje su davno uginule i sad mi služi isključivo svake godine za pšenicu. Tijekom godine je prazna....čuvam je da se slučajno ne razbije jer mi je draga uspomena! smile71
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Prosinac 2009 u 00:11
E i ja sam primjetila tu posudu za cvijeće. Baš je cakana i bila sam sigurna da je to tvoj ručni rad dekupaž ili slično.
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Prosinac 2009 u 07:13
Ječam je divan i predivan! A mojan pšenica, jao meni Confused , svaka deseta je nikla.
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Prosinac 2009 u 09:57

Predivan ječam - pšenica. Ove godine ću uživati u tvojoj jer je moja slična kao i Anaidi!

Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Prosinac 2009 u 12:29
Ječam ti je baš fino niknuo.
Ja svake godine sijem pšenicu i super mi nikne, ali ove godine....izgleda da će i mene pogoditi recesija Confused
Niknula je ali ne onako gusto kao prošlih godina...
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Prosinac 2009 u 12:54
Cure..niš se ne sekirajte ako su vam pšenice slabo niknule....vidla sam ima na placu reprezentativnih primjeraka po 10-tak kn....i u finim teglicama, poslije iskoristivih za neki cvijetak smile79
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Prosinac 2009 u 13:51
Flavia kod tebe je sve reprezentativno, pa i pšenica, koja nije pšenica, ali sliči na pšenicu!LOLZaplela sam se!Wink
U svakom slučaju ječam je krasan. A zdjelica zbilja lijepa.Thumbs%20Up
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Prosinac 2009 u 14:15
Originalno poslano od člana Flavia Flavia napisao:

Cure..niš se ne sekirajte ako su vam pšenice slabo niknule....vidla sam ima na placu reprezentativnih primjeraka po 10-tak kn....i u finim teglicama, poslije iskoristivih za neki cvijetak smile79
 
Ma meni je gušt kada je ja posijem...budem je poslikala pa ćeš vidjeti.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Prosinac 2009 u 19:09
Cure radujte se malim stvarima , svaka vas pšenice je bitnaWink. Ja nemam ni jedne , nisam posijala bila sam zločesta. 
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Prosinac 2009 u 15:10
Predivan poklon od smrcka..pšenica ti je super
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 169170171172173 260>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.