Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Moj povrtnjak
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - enrikove none povrtnjak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


enrikove none povrtnjak

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1516171819 27>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2013 u 12:21
ovo je konstrukcija mm za visoki grah

<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2013 u 09:02
Draga Nona bravo za tvog muža, kada se vrijedne ruke slože sve je brže i bolje.Smile
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2013 u 09:12
 Draga En vidim i kod tebe će biti puno posla!  Vrt je je bome lijep i velik! ClapClapThumbs UpHeart
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2013 u 12:53
Smail mm sve po špagi i metar u džepu , drugi odu u šikaru nasjeku granja i zabodu uz visoki grah ali kod njega toga nema smile209ipak mi dosta pomogne pa se dogovorimo smile186
monstera posla uvijek imamo , nikad nije dosadno, sinoć sam završila okopavanje krumpira, danas popodne još malo kopanja i rasađivanja jer opet najavljuju kišu pa da se primi bez zalijevanja smile113
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2013 u 00:16
Tvoj me povrtnjak uvijek oduševi urednošću, a i povrće ti je jako napredno. To je sigurno zato jer vas Tara dobro kontrolira dok radite Wink
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2013 u 08:45
Originalno poslano od člana anabistrica anabistrica napisao:

Tvoj me povrtnjak uvijek oduševi urednošću, a i povrće ti je jako napredno. To je sigurno zato jer vas Tara dobro kontrolira dok radite Wink

draga moja Ana nije on baš tako uredan, to se samo čini zbog redova po špagi, trave uvijek ima , doduše nije mi loša zemlja, dodajemo dosta i humusa a zbog frezanja dosta je i rahla, još dok Tara poraste pa uzme kanticu u ruke nadam se da će biti i bolje Winksmile78
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2013 u 14:21
Naucila sma nesto iz tvog vrta po tvom sam posijala spinat gusto i nabrala sam ga se ove godine,zato pratim tvoj nacin sadnje Thumbs Up
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2013 u 12:42
Originalno poslano od člana PUSTOLOV PUSTOLOV napisao:

Naucila sma nesto iz tvog vrta po tvom sam posijala spinat gusto i nabrala sam ga se ove godine,zato pratim tvoj nacin sadnje Thumbs Up


hvala ti na posjeti Hugdrago mi je da mogu i ja nekom pomoći, od malena sijem i sadim , naravno prije sa mamom, otkako je nema sama i stalno učim, otkad sam na forumu puno korisnih savjeta sam primjenila i drago mi je druženja sa svima smile79
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2013 u 22:20
par slika mog povrtnjaka danas, mokro a trava raste
krompir

cikla

niski šareni grah

visoki krupni grah cvjeta


<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2013 u 22:27
Nona, bit će ciklice , baš ti je lijepo porasla a nema niti uši po sebi kao moja. Krompir ti je dobar, vidim zemlja i kod tebe pozelenila od prevelike vlage, valjda će i to proći.Smile
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2013 u 22:30
proći će Smail, poslije kiše dolazi sunce
krastavci, već se nađe po koji za salatu


<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2013 u 22:30
Oooo, Nona , povrtnjak je krasan!!!
Kod nas je već polako počelo truliti od silne vodurine, zemlja prezasićena... podzemne vode su se opet jako podigle, a sad još očekuju i da će se Karašica izliti....
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2013 u 22:36
ajoj dadinice kod vas baš nije zgodno, nadajmo se da će više i te kiše prestati i da uspijete nešto spasiti , pratimo vijesti i u mislima smo sa svima vama kojima prijeti vodeni val smile78
mom kupusu godi ova silna vlaga


<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2013 u 10:42
salata kristalka

mrkva


pepeljuga

tikvice


<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2013 u 15:13
Uživala sam gledajući tvoje biljčice, lijepo rastu. Ove godine nemam ništa u vrtu, zbog zdrav. problema  pa mi je lijepo vidjeti ovako uređene vrtove.....Thumbs Up
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2013 u 22:03
Draga Nona, dobro ti za sada izgleda sve, još samo malo sunca i bit će svega.Smile
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2013 u 21:09
milica7 i Smail sve se ja nadam lijepom vremenu ali od toga ništa, od zadnjih slika palo jedno 7 ili 8 pljuskova jučer popodne bilo čak i leda, stvarni više dodijalo, mokro a trava raste, popodne smo mm i žurili stavit kolce i povezat paradajz jer je počeo neki vjetar a on veliki pa da nam ne polomi, dok smo mi to obavili vjetar se smirio , navukao se crni oblak i opet pljusak , evo sam slikala da vidite kako je mokro


<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
marta78 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2010
Lokacija: Čakovec
Status: Offline
Bodovi: 285
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marta78 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2013 u 21:22
Jako lijep povrtnjak, ogroman, tu se mora puno raditi ali se isplati jer domaće ubrano u svom vrtu je najslađe.Samo da kiša stane, ja se bojim bolesti na paradajzu špricam ga mjekom, ali neznam dali je to dovoljno.   
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2013 u 23:14

Gledam tvoj kupus, nema nikakvih oštećenja, a moj je pun rupica od nekih buha koje skaču kad me vide. Jesi li ti svoj pošpricala nečim kad je tako lijep?

Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2013 u 14:33
marta78 Hugda veliki je povrtnjak puno se radi ali se i ima svega za papati, mm je paradajz pošpricao cuprablauom
anabistrica Hugsad i na miom ima rupica nisam ničim špricala, još ću vidjet ako se prošire morat ću nekim insekticidom, nema druge, volim ja da je nešpricano ali volim i ubrat nešto kad se već trudim
evo povrtnjaka danas



<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1516171819 27>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.