Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Zagorje zeleno ....
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Zagorje zeleno ....

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1516171819 94>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 3 Glasova, Približno 3,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2012 u 22:05
Za ovima lijem krokodilske   smile43 , to se dogodilo dok sam bila na onom dalekom sjeveru ! Nisu cuvani kako sam molila i kako mi je bilo obecano !


Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2012 u 22:07
Ovo se oporavlja , takodjer je stradalo dok me nije bilo !


Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2012 u 22:11



Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2012 u 22:23
Čini mi se da su ti adeniumi još vrlo živi, unatoč nemaru čuvara. Kaudeks mi se čini čvrst i zdrav. Nemam iskustva s ovako velikima, ali mislim da bi im godio boravak na prozoru sa što više sunca i prihranjivanje vrlo razrijeđenim kokošjim gnojem. 
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2012 u 22:30
žao mi je za adeniume
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2012 u 23:28
Originalno poslano od člana Andina Andina napisao:

Čini mi se da su ti adeniumi još vrlo živi, unatoč nemaru čuvara. Kaudeks mi se čini čvrst i zdrav. Nemam iskustva s ovako velikima, ali mislim da bi im godio boravak na prozoru sa što više sunca i prihranjivanje vrlo razrijeđenim kokošjim gnojem. 


Andina draga , kokosjeg gnojiva imam , razrijediti cu ga i jos jednom sve pokusati ! Oni su bili na prozoru pa sam ih ja sad skinula i htjela odnesti u podrum ! Hvala ti !
Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2012 u 23:16
Pozdrav i od mene nakon duuuugo vremena smile78
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2012 u 23:25
Originalno poslano od člana forzicija2005 forzicija2005 napisao:

Pozdrav i od mene nakon duuuugo vremena smile78


Dugo dugo te nisam vidjela , veseli me jako da si tu !   smile79
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2012 u 23:28
U mojem vrtu sad izgleda ovako :



a kroz prozor ovako :


Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2012 u 00:02
Lijepo je Zagorje i kad nije zeleno nego bijelo.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2012 u 00:40
puno mi ljepse vidit snijeg nego sol..kod mene je isto sve bijelo al ne od snijega nego od soli 
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2012 u 00:43
Draga, neka si mi ti živa i zdrava, adeniuma će bitismile78
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2012 u 00:44
čipke na tvom prozoruBig%20smile a vani čarolijaClap
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2012 u 15:27
Gute, i u tebe prava zima!! Pa od zagorja zelena ništa još neko vrijeme!!!

Ali.....  dolazi proljeće uskoro (ako zaboravimo najavu za sutra)!!!  A mene nekako baš jako zove onaj tvoj veliki stol!!  Koliko bi nas stalo oko njega!!  Baš mami na pravu forumsku kavicu sa proširenim sastavom!!!

Kod mene sija sunce, a moji adeniumčići su baš iskoristili svaki sunčani dan, i krasno se udebljali!!!!  Daj i ti svoje pod hitno stavi na sunčanje i uskoro će te obradovati novi listići!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2012 u 17:59
Zeleno postalo bijelo Zagorje.
Nemoj odustajati od ničeg... nekima treba dulje za oporavak.Pazi što se pravim važna, a sama nemam pojma nišEmbarrassed.
Zanima me hoće li ti orhideje opet bit "prave". Ja s mojima baš nisam imala sreće.
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2012 u 18:45
Djevojčice, klinika Freeland još ima slobodnih kreveta!!Wink


Neću obrisati ovo gore, dosta biljčica sam spasila na taj način!! I te biljčice podijelila sa vama!!  Gute,  sorry, za ovo u tvojoj temi!!

Ovo nije bilo žicanje, kako mi je skrenuta pažnja od brižne forumašice, već pokušaj spašavanja!!  I ne, nisam ničija prijateljica koja ima popis biljčica koje netko od vas ima u vrtu ili kući!!    Ali očito da je nešto divlje u zraku!!  Pa ću da se maknem na neko vrijeme!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2012 u 20:41
Samo sam svratila vidjet koliko snijega ima kod tebe. Pozdrav iz za sada suhe Rijeke.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2012 u 22:08
@ anabistrica
Imas pravo draga , no ja jedva cekam proljece , vec me prstici svrbiju !

@ kamenjar
Draga zelim ti da i snijeg i sol cim prije postanu proslost ! Sve te dobre zelje sam poslala "gore" na usvajanje !


@ bebolina
Draga Bebi , priznam zalosna sam ali slijedim savjete i nadam se uspjehu . Zao mi je svake i najmanje biljcice kod koje primijetim da ne osjeca dobro !


@ Mari
Mari draga , kad je jako brrrr onda mi je milije pogledati kroz prozor nego ici van . Nazalost pripadam onoj grupi kojoj to i kardiolog savjetuje !

@ Free
Draga Free i ja se igram "doktorice cvijetoljubice" , nekad imam uspjeh a nekad i ne ! Kaj se "stola" tice , namjera postoji ali nek se vrijeme malo sredi !  Osim toga ne razumijem kaj se dogodilo ? Ja nevidim nigdje razlog za neko "povlacenje" , cemu to ?

@ baka
Draga baka , vec sam i Free rekla , i ja se igram "doktorice cvijetoljubice" i nemam stvarno namjeru odustati ! Na ovaj forum me je dovela Hamara i ja sam joj za sve vas divne ljude , koje sam ovim putem upoznala , jako jako zahvalna !


@ Trisa
Draga Trisa , stima , mi imamo snijeg , sve je tako cisto i bijelo kao da je netko rasipao staubsecer ! Zao mi je kad cujem da ste se vi u stvari napatili a mi samo tako prosli !

Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2012 u 22:35
Živjele doktorice među nama!!!  Nije se "ništa" dogodilo, samo pp čini svoje, kao i uvijek!!  Ajde, žive mi bile i prošle ovu zimu sa čim manje žrtava!!

E, ti si rekla za snijeg staubšećer!!  E pa i kod mene je počeo, sitni i već se vidi po stazi!!   Kao da sam stazu i princeske posipala istim materijalom!!  A kaj češ, više ćemo boraviti unutra, a i vrijeme će skoro doći za sijanje, pa će nam i vrijeme brže proći!!  A ima i puno vrtića, koji nam krate vrijeme!!  
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Silvy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 28 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2406
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2012 u 23:29
Gute Fee,
koja divna zimska idila kod tebe - kroz prozor! Tongue
Napokon sam obišla i dugo šetala tvojom prekrasnom okućnicom, vrtom, povrtnjakom.
Sve pohvale za vrijedne ruke kada na ljeto postigneš svu tu ljepotu oko sebe.
Gladiole, cinije, lijepe kate, suncokteti - koje boje! smile64.
A kućne biljčice i mali bebači, sve zdravo i bujno.

Uživala sam u šetnji tvojim Zagorjem, ljeti i zimi.

Puno pozdrava i smile79iz hladnog, pomalo burnog Omišlja.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1516171819 94>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.