Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Lovrina okolina
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Lovrina okolina

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1516171819 120>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2010 u 13:57
Hvala Vam društvo*
Najbolji ste*
  (zvjezdica je umjesto uslkičnika do kojeg nemogu jer drugom rukom držim Lovru, (jedino  na rukama spava po danu).
 Evo još malo snježnih slikica.
I onda ne recite da ja nisam šampion u visini snijega????
Meni se čini da ga ja imam najviše!



Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2010 u 13:59
 Procijenite visinu snijega na krovu vrtne kućice*


Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2010 u 14:01
 Susjedove ledene sige slikane s prozora:

 
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2010 u 14:05
 Ulica danas ujutro!
 (da, probudil se!!!Wink)


Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2010 u 14:37
 Moj novi božićni kaktusić!


Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2010 u 14:38
   

    
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2010 u 14:40
                 
        
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2010 u 16:11
Ja mislim da naša Nataly ima više snijega,ali ga slabo slikaWink
 
Lijepi vjenčić i lijepi božični kaktusTongue
Na vrh
vule View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 401
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vule Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2010 u 17:17
prelepo ,ali nemrem verovati za tolki sneg
Na vrh
1234DRENOVA View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 10 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 535
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 1234DRENOVA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2010 u 17:51
Lijepe snježne slike,za nas u Primorju je uživanje to gledati,vijenčići su ti super
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2010 u 20:17
Puno sniga.adventski vjenac sa anđelićem.božićni kaktus-kada se to sve vidi dobije se poseban osjećaj pun emocijasmile72
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2010 u 15:31
koliko snijega imaaaa u tebe, zima se ne šali!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2010 u 19:44
Ne znam od kud početi!Wink
Snježne slike su krasne.Big%20smile
Adventski vjenci super. Ti si umjetnica!ClapClapClap
A ona slika kaktusa u cvatu s adventskim vjenčićem...Thumbs%20Up
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2010 u 20:43
Koliko snijega, prekrasno.
Adventski vjenčić s božićnim kaktusom također - prekrasno ,
a zvjezdica umjesto uskličnika mi je također prekrasna jer sam čitajući tvoje objašnjenje zamislila sliku malog Lovre u toplom narjučju
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2010 u 11:46
Tvoj kaktusek je baš poseban, čini mi se blijedožute boje? Ulica ti je baš slatka, zgpdne kućice jedna blizu druge, "omeđene" snijegom!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2010 u 14:57
wow snijega kao u priči... al vidim ja da ti je to dalo još više motivacije da dom učiniš toplijim i ugodnijim, vijenac je krasan!
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2010 u 20:28
Sviđa mi se boja Božićnog kaktusa..Thumbs%20Up

Vidim da ni vama ne fali snijega...
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2010 u 00:00
Lovro, koliko snijega ima kod tebe! jedva čekam da ugledam slike tvog proljetnog cvijeće i biti ću kao nova! Divan je božićni kaktus!
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2010 u 10:44
prelijepo sve a vidim imas i ljubimce kao i ja poz!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2010 u 21:52
Drage(i) moje(i);
Mali kaktus
  Vule
    1234 Drenova
       Mira 021
          Antonija
               Baka
                  Anaida
                      Vilmač
                          Nataly
                              Mira K
                                  Enrikova nona,
       i svi drugi koji šetate a ne ostavljate tragove u snijegu, veliki pozdrav!
N ije me zameo snijeg,(čak štoviše rastopio se) već šetam vašim vrtovima i kućama i divim se ljepotama: kod nekih ko da su na drugom kontinentu, sve u cvatu, kod drugih snijeg, kod trećih nešto između.
 Uglavno uživala sam i pasla oči!
 Hvala vam što to dijelite sa mnom i još puno puno članova!
    Eto, danas je ujutro u pola sedam vani bilo skoro 12 stupnjeva, a oko 11 sati 0.
Snježne pahulje plesale su svoj čaroban ples na neku nečujnu, al sigurno prelijepu muziku.
Izgledale su ko balerina, nježne, a opet jake i odvažne.
Uspjele su natrag zabijeliti livade, krovove, vrtove, ali čarolija je bila kratka.
       Slikice uskoro, nekaj me zeza komp. tj. kabel. Ne raspoznaje mi,kao uređaj! Budem ja i tome uskoro na kraj!
 I da, ispričavam se što mi ponekad pobjegna koja riječ iz mog govornog područja!Nije namjerno, a i tak mislim da se svi dobro razmemo!
MM mi je skrenul pažnju na to, a ja nisam ni skužila da tipkam po svom!
I tak!
        Pusa svima!
  

Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1516171819 120>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.