Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Ivnina cvjetna terapija
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Ivnina cvjetna terapija

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1516171819 43>
Korisnik
Poruka
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2010 u 21:57
stefek jesi vražija smile156
ivna, cveteki su super Thumbs%20Up
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2010 u 22:49
Morat ču si negdje nabaviti Lantane ,sada tek vidim kao su lijepe
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2010 u 22:49
Što si donjela od mame nisi nam se pohvalila ?!Embarrassed
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2010 u 22:55
Cvijeće ti je jako lijepo, i pogled na balkone, ali mene je ipak oduševila ova slika, skladno, lijepo...Clap koja ti je ono penjačica na ulazu?

život je more
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2010 u 23:23
kod tebe vlada i aromaterapija ne samo ona visualna
a i sklad vrtne arhitekture
mene se najviše dojmio ulaz u podrum,nisam nigdje vidjela takvo nešto
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2010 u 10:39
Anči, nisam donijela baš puno cvijeća ovaj put jer je kiša ljevala kao blesava i nije mi se više dalo kisnuti po vrtu kopajući cvijeće Confused,

Lantana, vjeruj nemam pojma koja bi to ruža bila, već sam razmišljala da zamolim forumaše da mi ju pokušaju identificirati ali jedno znam da je stara blizu 100-tinjak  godina, bar mi tako kažu ovi stariji susjedi koji su tu od rođenja Smile...
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2010 u 11:28
Ma ivna pa neće ti ti slatki mali ježeki ništa a vidiš kak baš pašu u tvoj vrtek među tolike cveteke..smile96
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2010 u 11:35
Aha 100 % smile48! Sam ti njih drži podalje od mene, u tvom vrtu naprimjer Wink !
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2010 u 12:06
Lepeke slikice si nam jučer darovala, puno cveteka i ljepote! Uzgred - Ferramol kupljen i postavljen.
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2010 u 14:51
Suseda balkon ti je prekrasan ,vidim da pasiflora fantasticno napreduje a ostalo cvijece da ni ne spominjem prava ljepota se rađa u vrtu podno Ivancice
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2010 u 14:52
Bravo Ivna, predivno je sve.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2010 u 15:04
To je zapravo pravo! Panoramska snimke. Tek one daju pravu sliku tvog prelijepog vrta!ClapClapClapClap
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2010 u 15:04
Predivno,a i mene je ta zadnja slika odusevila
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2010 u 22:15
Zato evo poklon od mene
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2010 u 22:18
Originalno poslano od člana ivna ivna napisao:

Anči, nisam donijela baš puno cvijeća ovaj put jer je kiša ljevala kao blesava i nije mi se više dalo kisnuti po vrtu kopajući cvijeće Confused,

Lantana, vjeruj nemam pojma koja bi to ruža bila, već sam razmišljala da zamolim forumaše da mi ju pokušaju identificirati ali jedno znam da je stara blizu 100-tinjak  godina, bar mi tako kažu ovi stariji susjedi koji su tu od rođenja Smile...


Nisam ni skužila da je to ruža, ogromna je, a kad tek procvjeta, kažeš ti puno godina, ma nevjerojatne su te ruže Clap
život je more
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2010 u 22:28
Kako je dobra ona slika s ružom iznad podrumskog luka!!
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2010 u 22:36
Sve buja i cvijeta,a panoramska slika je predivna i pokazuje sklad u tvom vrtusmile57
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2010 u 22:41
Hvala vam drage moje smile78!
Da, da Lantana, to je moja vrtna miljenica (o Bože mili kad malo bolje sagledam svi cveteki u vrtu, balkonu itd. su mi miljenici Embarrassed ).
Ovih dana sam na poštedi , tako da korov nesmiljeno raste, ja mu se "ne smijem " niti približiti tako da samo šetam i slikam, evo što sam danas slikala, ma sve je isto ali mene veseli!

Ne da se gore spominjana stara dama:





Graničica, koju sam na zahtjev mojih par forumskih prijateljica ostavila ove godine, jer sam shvatila da je ona uvijek pobjednik u našoj borbi, samo što nije procvijetala:



raste i iz kamena





bauštelica se lijepo rascvijetala, nadam se da joj poslovi koji počinju ovaj ili slijedeći tjedan neće naškoditi Confused



dijelići bauštelice:










Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2010 u 23:03
Draga moja, ostala sam doslovno bez daha, vidjevši kak se sve kod tebe zgusnulo, razbujalo i rascvjetalo. Predivan vrt.ClapClapClap
Odmah na početku, ne mogu a da ne naglasim koliko fantastično djeluje fotka s pogledom na bazen. Zaista bi čovjek mogao sjediti satima na mjestu i mirno promatrati taj prizor - prava cvjetna terapija.
A , što to moje oči vide? Nije moguće da je procvala žuta kamenjarka?!
Zadivila me tvoja gaura, koja je čini mi se drugačije nijanse od moje, čak mi se i više sviđa ( ili je to stvar u fotiću?).
Ma, neću više ništa izdvajati jer bi bilo nepravedno. Sve je, uključujući i fenomenalan balkon, prelijepo.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2010 u 00:05
Sve je divno,ali ja stalno bacam pogled na ruzu
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1516171819 43>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.