Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Bigmamma's dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Bigmamma's dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1516171819 74>
Korisnik
Poruka
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2010 u 22:32
smile156.Nije nam lakooooooo 
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2010 u 23:02
noo nema me koji dan i imam kaj za vidjeti Wink
no ne brini..bumo TM i ja izabralicvijećke za koje se ti nemreš odlučiti smile96
nego...ako katek dođe u obilazak tvoje glicinije....jel bu došla u obilazak moje? Wink
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2010 u 07:37
Prelijepi su svi kamenom okruženi otočići, ali ovaj me posebno oduševio!



Bigić evo savjeta koji sam dobila od prijatelja iz Slovenije: "
...
ako se pojave listne uši mogu biti različite boje pa čak i boje cvijeta,uzmi malo tekućine za pranje suđa spjeni sa spužvicom i pređi preko njih par puta ujutro i uvečer, pa će nestati..."
Ovo mi je napisao na mom forumu za slučaj da mi se na ruži pojave listne uši, nisam probala (nije mi trebalo), ali on je iskusan vrtlar i ja mu vjerujem! Smile

Time is something you can never get back..
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2010 u 08:13
Bigi vrt ti je krasan i imaš lijepih ideja. Otok s cvijećem, kamenjar...vjerujem da ćeš i uz onu stazu naći neku savršenu ideju.
Svaka čast, uz posao, "dičinu" kako bi rekli Grobničani, i muža, držiš vrt super!ClapClapClap
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2010 u 09:13
Konte, draga, ni sumnjala nisam da ćeš dat sve od sebe da mi "pomogneš".
Misty, ušetine nestale, svekrva mi napravila neku magičnu tekućinu (ona stalno nešto eksperimentira), al se ne sjeća što je sve stavila unutra. Hoće to s godinama, valjda. Wink
Bakić, hvala ti na posjeti i pohvalama, al imam tu sreću da uz svoju dičinu (najčešće, ne uvijek) sve stignem. Ja ti najprije obavim po kući sve što imam, poigram se s njima, pjevam, plešem, što god traže od mene, a onda me puste da napravim. Jer da ne zadovoljim najprije njihove potrebe, niš ne bi mogla.
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2010 u 09:52
Prekrasan vrt imas Bigismile57
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2010 u 23:48
Prekrasno, ja se mučim sa e maticom u ove kasne sate, pa sam došla odmoriti dušu i oči. Divno Bigi!
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2010 u 13:54
Nakon mjesec i više dana, nakon svih glupih i pametnih stvari koje su se izdogađale na mom dvorištu, da stavim par sličica.

Jel se sjećate fine dame i njenog smeća i gajbi? Ak ne, da vas podsjetim. Napominjem da su ove slike slikane kad je gospođa to "pospremila".






Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2010 u 13:57
A sada,... ŠOK (bar je za mene bio)!






Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2010 u 14:02
Malo detalja. Hoste:





Žalfija (već je nažalost ocvala)



Gogina astilba, i ona već ocvala


Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2010 u 14:08
Prvi krug, citisus (jedva da se vidi, pojele ga lisne uši, al riješili smo to) okružen gilardijama



Cornus alba sibirica (joj što volim pisat na stranjskom ono malo što znam LOL) također okružena gilardijama



Isti taj cornus sa svojim cvjetićima



...i svojim nekim bobicama, to su valjda plodovi (ni znala nisam da to ima)


Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2010 u 14:13
Pa jedna vinca



Pa druga vinca



Dalija moje najmlađe princeze






Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2010 u 14:18
Povratić moje svekrve



Uz stazu



Ovo niklo samo od sebe. Na cosmos mi liči (najte se smijat ak griješim) al nisam sigurna. Kako god, prekrasan mu cvijet.




Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2010 u 14:21
Krasan ti j vrt!

Moram priznati da mi malo fali šarenilo onih gajbi smile96
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2010 u 14:22
I, naravno, moj kamenjar (teško ga mogu još uvijek zvat kamenjarom, jer je tolko obrasao da se kamenje jedva vidi)






Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2010 u 14:27
je, cosmos je i medeni je Wink
gailardije uvijek volim vidjeti, ali ove je zasjenila princezina dalija Wink
čuj koka...malo je prazan taj zid kraj kojeg su bile gajbe...daj joj reci da ona njih vrati smile156
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2010 u 14:29
Lantanina gazanija



Čuvarkuće (samo jedan mali dio)



Burito



Neka crvena trava (ak netko zna ime, ...) koju je MM uredno kosio, pa sam je strpala u kamenjar, tamo ima zabranu prilaska



I opet gazanija, drugi dio






Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2010 u 14:33
Penjalica s clematisima (bolje rečeno, onim što je ostalo od njih Confused)



Clematis "gospon predsjednik"





Taj trenutno jedini cvjeta, Miss Bateman i Pilu su ocvali, nažalost, a ni slikala ih nisam Cry
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2010 u 14:36
Za ovo mi znalci rekoše da je lepi dečko, također je nepozvan došao (hvala mu).




Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2010 u 14:39
Idem se sada malo praviti pametna, crvena trava je imperata cilindrica

(sad sam bila u Anaidinom vrtu, a tamo je Horti njoj napisala ime iste takve trave)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1516171819 74>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.