Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - natine kućne čarolije :-)
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


natine kućne čarolije :-)

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1516171819 109>
Korisnik
Poruka
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2009 u 07:26
ovo je posljedica mog jučerašnjeg čaranja tijekom prijepodneva. prvo sam konačno naumila prijateljici srediti staklenu posudicu za šećer. kuhinja joj je u zelenim i vanilijama tonovima, pa sam nastojala i teglicu tako nekako iskombinirati.




a onda sam se totalno zarazila sa srđivanjem staklenih teglica, pa sam jedva čekala da se vratim sa posla i sebi sredim  posudice u kojima znam da će stajati šećer, a što će biti u drugoj, to ćemo još vidjeti. u mojoj kuhinji prevladavaju narančasta i plava boja, pa sam se tako igrala i na teglicama.



Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2009 u 07:49
 
Jako dobro! 5+
ANĐELKA
Na vrh
goga-osijek View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 683
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-osijek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2009 u 08:23
ooooo, ma tko je to bio vrijedan? dobro su ti ispale teglice...
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery
Na vrh
plavi cvijet View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 141
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje plavi cvijet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2009 u 08:43
ajme kako je ovo lijepo :)
svaka cast
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2009 u 09:32
Nataša jako lijepo mogu samo pasti oči
Na vrh
sanjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2009 u 09:54
Baš vesele teglice, sviđaju mi se kao i podmetač-pločica, lijepo ti to radiš...
Na vrh
darla View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 07 Srpanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 100
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje darla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2009 u 10:07
Ova zelena teglica mi je baš posebna! Super si pospajala motive.
 
Ova pločica sa suncokretima od kojeg ti je materijala i koliko je to veliko? Izgleda jako veliko, a veliš da je podmetač......
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2009 u 10:52
Originalno poslano od člana darla darla napisao:

Ova zelena teglica mi je baš posebna! Super si pospajala motive.
 
Ova pločica sa suncokretima od kojeg ti je materijala i koliko je to veliko? Izgleda jako veliko, a veliš da je podmetač......


ta pločica ti je keramička podna pločica...ostalo zakonitome nešto pločica nakon što je postavljao pločice u predsoblje, pa ih sada ja prigodno ukrašavam i koristim kao podmetače na stolu koji mi je na terasi...ili kao neki ukras na stolu...vazu bi mi vjetar srušio (dosta puše), a ovako pločica drži i stoljnjak pa  ga vjetar ne može otpuhati....multipraktik

pločica je veličine 30 x 30 cm
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2009 u 10:54
odusevljena sam kucicom,i suncokretima,i teglicama,sve ti je prekokrasnosmile141smile211
Na vrh
BJELOVAR2005 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 171
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje BJELOVAR2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2009 u 12:51




UUUUUUUUUUUUUUUUU ovo bi se meni uklopilo u samo tako....zeleno i zuto....jaooo....ti je to salveta ili print??
Ponekad nam netko toliko nedostaje` da ga poželimo izvuci iz snova i zagrliti u stvarnosti!
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2009 u 13:07
prekrasna je,prava proljetna
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2009 u 13:27
Originalno poslano od člana BJELOVAR2005 BJELOVAR2005 napisao:





UUUUUUUUUUUUUUUUU ovo bi se meni uklopilo u samo tako....zeleno i zuto....jaooo....ti je to salveta ili print??


to je sastavljano od ni manje ni više nego ravno šest različitih salveta, a ova mala kao pisamca, njih sam svako posebno palila svijećom pa otuda ovi starinski rubovi
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2009 u 13:38
Ova zelena teglica je stvarno posebna...i meni bi se dobro uklopila u kuhinju.
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2009 u 15:22
hvala na pohvalama posebice za zelenu teglicu....upravo se kolegica kojoj je namijenja smješka od uha do uha i viče da će se ipak u njenu kuhinju najbolje uklopiti... Tongue
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2009 u 15:37
Ma nema pojma...ja već bojam svoju crvenu kuhinju u zeleno samo da joj otmem tu zelenu teglicu. Super je.Smile
Na vrh
sanjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2009 u 18:47
Super fol ovo sa paljenjem, to mi nije palo na pamet... mrak ideja!
Na vrh
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2009 u 19:02
smile55
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2009 u 19:55
ooooooooooooooooooko mi je ispalo!
 
moja kuhinja je u kombinaciji vanilija-trešnja. samo kažem! smile61
Na vrh
tinaV View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 101
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinaV Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2009 u 15:34
bravo,nataša genijalno su ti ispale posudice
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2009 u 20:30
izradila sam još jedne podmetače od pluta...ovoga puta, ne za mamu, već za sebe...na mojoj terasi ovog ljeta decoupage u svim mogućim varijantama i na svim mogućim elementima...ljeto u znaku decoupagea...

svih šest na okupu (totalno šarenilo)



i jedan izdvojen u gro plan


Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1516171819 109>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.