Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - KARMEN
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


KARMEN

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1516171819 42>
Korisnik
Poruka
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 18:39
 Prekrasnooooo!
ANĐELKA
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
orca View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje orca Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 22:00
vrlo vrlo fino...like it!Clap
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 08:10
Originalno poslano od člana anastazija anastazija napisao:

čekaj da se odzbunim...
prvo sam ostala zapanjena, pa zbunjena. zadnja strana - je salveta, nije salveta? bojano? aaaa pečeno. cool! kak je dobro ispalo! a zašto se uopće mora peći? zar ga lakiranje ne zaštiti dovoljno? 
zlatni gel - šta je sad pobogu to? ajd i to sam pročitala.  uglavnom divan komplet.
i onda još na kraju i ovi tanjurići.... smile227  
 
Ja sam čula kada je pečeno da je 100 posto fiksirano tj. postojano i da ga se može potopiti u vodi i prati u perilici posuđa. To još nisam probala ali hoću na nekom manjem komadiću bez veze samo da isprobam. Za sada sam probala samo peći. Bumo vidjeli.
 
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 13:04
anđelak je predivan ... tako to lijepo i ukusno, onosno, kako kaže lula....sa stilom ukomponiraš...bravo karmen...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 13:35
tanjuri su predivni!
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 14:27
Hvala vam curke.... a sada opet trebam savjet kako da ovo završim.
Zgodno mi je baš zato što je prozirno a opet me muči da stavim podlogu od recimo jedne boje banane. što vi mislite?
IMG_1148.JPG
 
IMG_1149.JPG
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 14:33
Jako bi odgovarala banana ali bilo bi mi nekako žao jer ovako je predobro!Ali znam,ako se stavi na šarenu podlogu ,ne dođe do izražaja.Nisam ti pomogla....ali ovako je pre pre...krasna!
 
 
Jel ti i ovo okolo salveta,divne su boje!
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 14:53
Originalno poslano od člana maslina55 maslina55 napisao:

Jako bi odgovarala banana ali bilo bi mi nekako žao jer ovako je predobro!Ali znam,ako se stavi na šarenu podlogu ,ne dođe do izražaja.Nisam ti pomogla....ali ovako je pre pre...krasna!
 
 
Jel ti i ovo okolo salveta,divne su boje!
 
Hvala maslina55... da......... tako sam ti i ja u dilemi. To je salveta i baš mi se nekako stopila u bojama s motivom pa zato ne bi puno brljala
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 14:56
Originalno poslano od člana KARMEN KARMEN napisao:

Hvala vam curke.... a sada opet trebam savjet kako da ovo završim.
Zgodno mi je baš zato što je prozirno a opet me muči da stavim podlogu od recimo jedne boje banane. što vi mislite?
 
IMG_1149.JPG
da zgodno je što je prozirno...a da podloga ide recimo samo u ovom djelu gdje su  magnolije...a da ovaj prugasti dio ostaviš prozirnim.....u tom slučaju bih ja osobno izabrala jednu od boja prugica, koja ti se najviše dopada .Ili čak obrnuto isto ne bi bilo loše...da semagnolije vide s obje strane.....probaj malo ....znam da ćeš u sebi naći rješenje....
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 14:58
Vidiš....baš dobra ideja lula....toga se nisam sjetila
Na vrh
Božica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 565
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 15:02
Meni je Karmen i ovako dobro i originalno...
Na vrh
goga-osijek View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 683
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-osijek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 15:45
prvo nisam skuzila na sto se misli da je prozirno...al evo, nadosla sam...mislim da je lulin prijedlog odlican...iako je i ovako rad savrsen...
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 15:48
ja ne bih mijenjala ama baš ništa...ostavila bih  je ovako...otkačena mi je do daske...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 16:07
i meni se sviđa ovakva kakva je, ali sad me zanima i kako bi izgledala poslije. a da napraviš još jednu koju ćeš obojati? sigurno neće biti ista
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 16:22
Meni se jako sviđa ovako, iako se dvoumim i mislim da bi neka žućkasta boja na pozadini "podigla" cijelu stvar, tj. istaknula te štrafice! Hmmmmm....Biti ili ne biti? U svakom slučaju smile55!
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 23:16
Super ti je ova ideja sa ovim prugama sa strane, odlična kombinacija! 
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 00:30

ja osobno ne bi ništa mijenjala. ovako izgleda baš lijepo.

Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 08:06
Hvala vam svima na komentarima ali vidim da ste podijeljenih mišljenja. Na žalost Anastazija nemam još jednu pa da probam i drugu verziju. Ako nešto smislim podijelit ću s vama.
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 08:48
 
Ja osobno ne bih ništa mijenjala. Meni je ovo jako lijepo i originalno.
ANĐELKA
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 12:44
Evo vidim da je ovdje jako živo, pa buduči da tražiš savjet, ali ga ne moraš poslušati...ja bih također stavila neku svijetlu boju kao podlogu,mislim da bi sve došlo puno više do izražaja, mada je i ovako lijepo.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1516171819 42>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.