Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - SunceRi-što nastaje u pomanjkanju materij
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


SunceRi-što nastaje u pomanjkanju materij

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1516171819 61>
Korisnik
Poruka
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Studeni 2008 u 18:24
Originalno poslano od člana spring spring napisao:

Ja sam gledala nekaj da napravim na onim češama od konjaka.. ali odustala nemam sada vremena.. ali budem do Božića!!

Koka prekrasno ti to trackaš!!



Hvala ti Springice, znaš, slikala sam po kući neke stvari samo za tvoje oči...radi se o nekim sitnicama koje smo spominjale prije neki dan...male slatke starinske stvarčice iz nonine škrinjice...stavi mi na pm mail pa ću ti poslati...nebi baš u galeriju s tim... i još ti nešto moram poslati mailom...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2008 u 09:02
ja u petak kupila ovakve čaše sa namjerom da ih malo obradimWink jel to rižin papir ili nešto drugo? ja sam mislila malo frostija, malo kristalića...
 
odlične su ti! još kad unutra staviš dušicu i zapališ, prekrasnoSmile!!
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2008 u 09:22
evo nočašnje smjene...


Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2008 u 09:24
ovaj rub na tanjuru čeka malo "snijega"
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2008 u 09:25
sunce, jako ti je bila uspjena noćna smjenaSmile smile141
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2008 u 09:26
sunce moje malo krasno jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2008 u 09:36
Grazie, cure...drago mi je da vam se sviđa.
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2008 u 09:37
moj favorit - skrinjica :) u prvi tren zaista pomislih da su skoljke nalijepljene na nju :) prekrashno ;)
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2008 u 09:40
thanx Ninochka, još mudrujem što da napravim gore...ali mi mreža ne dozvojlava puno prostora
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2008 u 10:00
I meni je škrinjica zapela za okice
Kaj si čaše frostirala ili si radila podlogu od rižinog papira...ne vidim baš dobro...ipak sam ja teta u godinama
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2008 u 10:04
Pa i inače se noćna smjena više plaća, možda su radovi zato tako dobri
 
Škrinjica sa školjkama i špagom je no 1, nemoj ništa na nju dodavati, stavi nešto u nju
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2008 u 10:18
predobro sunce malo, a kako si te čase tako  lijepo sredila Thumbs%20Up
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2008 u 10:22
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

I meni je škrinjica zapela za okice
Kaj si čaše frostirala ili si radila podlogu od rižinog papira...ne vidim baš dobro...ipak sam ja teta u godinama


hej tetice u godinama, nije rižin papir a nije ni frostee, otkrit ću vam tajnu, to je bijeli dio od salvete...fora ispadne a recikliraš cijelu salvetu...
i daj mi konačno komentiraj decoupage pittorico...pa svugjde ti puštam poruku a ti niš, hočete li me zvati u vašu udrugu na tečaj????
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2008 u 10:22
bravo za noćnu smjenu Smile
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2008 u 10:23
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Pa i inače se noćna smjena više plaća, možda su radovi zato tako dobri
 
Škrinjica sa školjkama i špagom je no 1, nemoj ništa na nju dodavati, stavi nešto u nju


Koke, pošta ide danas!
I hvala na komplimentu....
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2008 u 10:24
Originalno poslano od člana SunceRi SunceRi napisao:


Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

I meni je škrinjica zapela za okice [IMG]smileys/smiley2.gif" align="middle" />
Kaj si čaše frostirala ili si radila podlogu od rižinog papira...ne vidim baš dobro...ipak sam ja teta u godinama [IMG]smileys/emot67.gif" align="middle" />
hej tetice u godinama, nije rižin papir a nije ni frostee, otkrit ću vam tajnu, to je bijeli dio od salvete...fora ispadne a recikliraš cijelu salvetu...i daj mi konačno komentiraj decoupage pittorico...pa svugjde ti puštam poruku a ti niš, hočete li me zvati u vašu udrugu na tečaj????


Pa draga osgovorila sam ti..sad već i neznam gdje kad svagdje pitaš
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2008 u 10:27
jao koke kaj nemogu zrno najti, sunce dovlaci se u zgb  i stvar rijesena
hippy  dragaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, kak ja tebe jojimmmm
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2008 u 11:22
Originalno poslano od člana SunceRi SunceRi napisao:

thanx Ninochka, još mudrujem što da napravim gore...ali mi mreža ne dozvojlava puno prostora
 
pa imas sitnih puzica koje skupis preko ljeta svih boja i oblika i zalijepi ih gore kao da su uhvaceni u mrezu ne puno nego onako da su ponegdje i mozes koju od onih kineskih zvjezdica ubaciti (prodaju skolje na kile, no te male zvjezdice su doslovno pokolj sram ih bilo).
 
mozes i koju od pravih skoljaka prelijepiti dolje. ma da se tu svasta staviti ;)
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2008 u 11:29
Originalno poslano od člana Ninochka Ninochka napisao:

Originalno poslano od člana SunceRi SunceRi napisao:

thanx Ninochka, još mudrujem što da napravim gore...ali mi mreža ne dozvojlava puno prostora
 
pa imas sitnih puzica koje skupis preko ljeta svih boja i oblika i zalijepi ih gore kao da su uhvaceni u mrezu ne puno nego onako da su ponegdje i mozes koju od onih kineskih zvjezdica ubaciti (prodaju skolje na kile, no te male zvjezdice su doslovno pokolj sram ih bilo).
 
mozes i koju od pravih skoljaka prelijepiti dolje. ma da se tu svasta staviti ;)


istina samo tanka je linija između kiča i ukusa pa mi trebaju i tuđa mišljenja Wink
Na vrh
lollypop View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 29 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 214
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollypop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2008 u 13:22
vidim, ucinkovita si nocu. sve, ali sve do jednog mi se sviđa!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1516171819 61>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,141 sekundi.