Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrt iz Samobora
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrt iz Samobora

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1516171819 24>
Korisnik
Poruka
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2009 u 22:28
bas divno cvece
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2009 u 00:15
Da da, opet ti sa svojom prekrasnom terasom provociraš i ja moram još više kopati i saditi da te sustignemWink. Sve je krasno. Ruža sa obrubom fantazija.smile57
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2009 u 08:32
Andrea, kod tebe je sve baš posebno, ideje su ti super kao da mi ponekad uzmeš neku iz glave, tako mi se čini kad gledam tvoje posude zacvijeće.
Vrt iz Samobora j ponos Samobora sigurna sam da i drugi tako misle.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2009 u 09:10
Prekrasno, i ja čekam da mi stolisnik procvate crveni iz Decore.
Slike su ti super, vidi se da uživaš u svakom cvjetku!!!
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2009 u 16:47
predivnosmile71.... super ideje,fantasticno cvijece...  mrak ti je ukrasna kopriva...takvu jos nisam vidjela...
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2009 u 21:52
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Andrea, kod tebe je sve baš posebno, ideje su ti super kao da mi ponekad uzmeš neku iz glave, tako mi se čini kad gledam tvoje posude zacvijeće.
Vrt iz Samobora je ponos Samobora sigurna sam da i drugi tako misle.

Embarrassed Trišice i društvo, uvijek nešto tako lijepog natipkate mi, da kad i ja sama gledam slikice svog vrta izgleda predivno. Nije niti u stvarnosti loš, ali ja vidim i nedostatke koje bi voljela prikriti, ali vremena nikad dosta.
Zato stvaram projekte koji se sporo provode.
Ali, najbitnija je stvar da ja u tom vrtu uživam i pozivam kad god netko može da dojde i uživa zajedno sa mnom!
Na vrh
pčelica7 View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2008
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 1966
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pčelica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2009 u 10:35
jučer sam bila u Samoboru (na Taboru) i gledam hoću li vidit tebe Andrea i tvoj prekrasni, šareni vrt, ali ništa...jedino mi miriši odnekud, moglo bi biti da su to tvoje ruže... 
Kad ima volje, ima i načina. (G.B.Shaw)
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 22:12
Pčelice, drugi put malo se ranije najavi da složimo u Samoboru "Odbor za doček"!

Ovaj cvjetak mi toliko drag ovako neobičan! Cvjeta samo do podne i po suncu, tako da čekam sunčani vikend da ga ponovo ovjekovječim jer je sve ljepši.



Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 22:17
Kod tebe još cvate? Moji su ocvali, moram u izvidnicu dal bu nova runda cvjetanja.
 A kak je onaj svjetlo-tamno zeleni mali grmić što imaš ti i ja od tebe? Kaj bu s toga ispalo?
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 22:22
Ovo sam slikala prije 20-tog, tad je cvalo, ali neki na koje se nisam obazirala spremaju se cvjetati. Zgodno izgleda onako sa lopticama po sebi.
A onaj grmček mi se čini da bu cval, ali ono sitno srcolikog lista mi skroz "kulja", ali već ću ja u nadzor vrta otkud im je porijeklo! LOL
Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 22:36
Sve je prekrasno!
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 23:52
Dobro si se ti ulijenila, di su slikice? Daj slikaj taj krasni vrtekSmile

Prolazila sam (možda) u blizini Samobora, ali iza ponoći. Tu me policija zaustavila i kontrolirala, valjda što sam vozila 50 na satLOL

Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 00:03
Ma, smrcko, oni htjeli da ti samo usporiš i vidiš moj  vrta!!! LOL

A kaj se slikica tiče, imam ja novih, ali ostao u Vinodolskom kabel za prebacivanje slikica na komp. Srećom kaj sam uspjela Vinodolski uslikati kak spada pa sutra podijelim njegovu ljepotu sa vama. Big%20smile
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 00:12
Dobro onda imaš opravdanje za slikeWink

Kažem ja policajki da sam Šmrcko sa cvijetnog foruma i pitam znaju li Andreu 01. A oni meni predložili alko testLOLLOL


Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
pčelica7 View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2008
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 1966
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pčelica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 14:30
e da znaš opet ću dolaziti jer mi je ovi put bilo lipo i korisno (dolazila sam sva četiri dana na Tabor), a onda ćemo se viditi zasigurno...skoro zaboravi reći imaš lipoga cvića
Kad ima volje, ima i načina. (G.B.Shaw)
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 18:58
Sve je lijepo, ali onaj viseće košare s pogledom na  clematis... predivno!Big%20smile
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 19:07
HOĆEMO KABAL ----------za prebacivanje ovo više ne može ovako
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
TaTjana43 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1520
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaTjana43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 20:44
draga moja, od samog početka ostala sam bez teksta vidjevši svu tu ljepotu!smile120

koja lepeza boja i oblika!
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 21:42
Originalno poslano od člana niho niho napisao:

HOĆEMO KABAL ----------za prebacivanje ovo više ne može ovako

LOL Mislila ja po njega, ali imam bliže isti kabel, pa nadam se da će za vikend biti slikica friškijih. Baš i brugmansija cvjetavala... Big%20smile
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 01:13
smile141
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1516171819 24>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.