Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Franjicine kopanjice
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Franjicine kopanjice

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1516171819 51>
Korisnik
Poruka
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2008 u 20:42
Franjice tvoj dnevnik je pozamašan!! Kako volim sve temeljito proučiti stigla sam tek do početka ( LOL ). Krenut ću u čitanje večeras, ono kao lektira,  jer me čeka još puno dnevnika koje nisam nikad ni otvorila..... a što ćeš uvijek se tučem s ovom djecom za red na PC-u  smile121
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2008 u 20:57
Mislim da bi ti bilo pametnije ne čitati, ponekad se iživljavam za svoju dušu, pa onda nemam mjere... gle, shvatila sam da si ovdje mogu  lako pospremiti neke događaje, sličice, misli,  odrastanje svog kamenjara i poigravanje sa rukama (za slučaj da me do kraja zgrabi onaj blentavi Švabo - Alchajmer) i onda se vraćati i iščitavati kako je to bilo u moje vrijeme....smile96. Smiješno je reči ali ja sam u drugoj polovici svog prvog stoljeća totalni početnik u mnogo stvari - biljke, fotografija, Internet, forum, chat. Čvrsto sam odlučila sve to savladati i još puno toga naučiti a i mnoge stvari otkriti - počela sam voljeti najviše sebe
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2008 u 21:25
Predivno!!!!smile211smile211
Onaj cvijet(kaj  misliš da papiga sjedi na njemu) pogledaj pod balkonsko cvijeće.Neki čudan naziv ima,mislim da je Admin stavio sliku i tekstWink
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2008 u 21:49
Franjice, ako netko nije već napisao, onaj cvijet ispod žute gazanije i pijetlove krijeste što ti počeo cvjetavati crvenožuto je lotus! Prošle godine sam ga ogledavala kod susjede, ali me nije impresionirala! Grane joj nisu toliko bile rascvjetane kao primjerci koje sam vidjela na Flori! Cry
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2008 u 22:40
Čestitam Franjice na gubitku karaktera! LOL (mislim kaj se tiče cvijeća..)
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2008 u 10:44
Franjice, evo konačno sam te stigla pročitati i moram konstatirati da si neumorna i samo takva i ostani!!!
Ti si postala dobra vila ovog foruma, koja čini mi se ima najzdraviju zezeanciju za druge ali i za sebe.
Kada bi vas takvih bilo više na ovom svijetu vjeruj mi da bi bilo puno ljepše i ugodnije živjeti!!!
Moj savjet ti je: nikada ali baš nikada se nemoj mijenjati, uvijek ostani takva kakva jesi!!!smile79
A sada o cvijeću...
Vidim da te je "proljeće" pravo lupilo, ali nisi jedina i mene je...Cvijeće ti je prekrasno, ali puno od tvojih prekrasnih biljaka niti ne poznajem, ali zato i jesam na ovom forumu da što više naučim!
Što se tiče tržnice iste smo... stalno sam na tržnici i uvijek nešto kupim, ali mi bikice si valjda ne možemo pomoći, kada nešto volimo onda stvarno volimo, a kada nešto radimo onda radimo kako treba, jel tako?
Nego kada ti sve cvijeće naraste i procvjeta mislim da ćeš dobiti svoju pravu oazu!!!
I tako i treba, samo uživaj...
I još jedan kompliment osim za cvijeće...
Ona teglica od tijesta ti je super, morat ću i ja prbati napraviti...Thumbs%20Up
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2008 u 10:50
šta se ovdje svašta događalo zadnjih dana...kod Franjice nikad dosadno Tongue
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2008 u 12:03
Ma koja dobra vila pa ja sam dežurni KLAUN, no uvijek mi je u životu bio moto bolje se smijati i nasmijavati druge , pa ti neki zavide, nego javno plakati jer će te samo sažaljevati a ionako nitko neće pomoći. Zbog toga uvijek oko sebe a i u sebi pokušavam "iskemijati" smijeh a zna se da je smijeh LIJEK.
Drago mi je da me tako doživljavate a posebna pusa smile78mojim stupovima i širokim ramenima ovih dana.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2008 u 13:05
Ja ti kažem ti si dobra vila i to stoji!!!smile73
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2008 u 15:56
Originalno poslano od člana FranjicaZG FranjicaZG napisao:

...... a ionako nitko neće pomoći. ........
 
 
.....kako bi rekal stari Manzoni:"
Zelite da vam puno njih  pritekne u pomoc? nastojte ne trebati ih"
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2008 u 19:23
Dobarveče!!
Jutros smo moj MM i ja obavili pregled kod smile221. Natjerala sam ga na prvi  EKG.......
Onda sam malo radila......a popodne "ubila oko" smile122.....
 
 
Idem malo po forumu.....smile200
Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2008 u 20:20
Trebalo mi je malo vremena da opet budem u toku s tvojim dnevnikom ali nema veze, tvoji opisi me uvijek nasmiju i raspolože dan
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2008 u 21:22
A tu sam se izgubila..........
 
Ha......ha......smile96!!!!!
Franjice, ovo mi je tako smiješno,  nemoj se ljutit, ali ja sam " u falu"  sa onim  "  Dobarveče " upala u tvoj dnevnik  misleći da sam na temi  "kava".
 
Cijelo večer mislim kako sam počela "hlapiti" jer me nema na " kavi" a lijepo znam da sam pisala........ Sad mi je malo lakše!!!
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2008 u 22:39
Veselila sam se odlasku na posao jer su uz cijelu prugu procvali makovi. Janso da sam uzela fotić je ujutro to izgleda prekrasno no ja sam došla pekasno - netko je bio jako vrijedan i pokosio je na stanici sve uz prugu pa nema niti jednog maka.
Na poslu sam veći dio dana i ponjela sam od kuće nekoliko irisića da mi uljepšavaju pogled, putem od stanice po posla jedna mi je dobra teta pokušala iščupati cvijet koji se sam rasadio, nisam sigurna koliko je ta "operacija"uspjela jer baš i nema korijena. Jasno da nemam sve u jednoj boji "morala" sam otrgnuti dvije grančice jasmina i sad gledam u ovo:
Nisam ništa slagala niti formirala aranžman jer je jedino bitno da je više od monitora.
da ima barem nešto malo žutoga
ma s koje ga strane gledala ovaj mi je cvijet PREKRASAN. Mislim da sam u Shashnom dnevniku pročitala da se zove pakujac. Moram priznati da sam ga do sada puno puta vidjela ai nikad dobro pogledala i da nisam ni znala koliko je to poseban cvijet. Bit ću presretna ako mi pusti korijenčiće (nada umire posljednja) ili ako mi uspije osušiti cvijet pa pobrati sjemenčice (najglupljem selaku rastu najdeblji krumpiri)
Nisam ja kriva što valjam gluposti, pogledajte što mi je cijeli dan bilo pod nosom, pa jasno vam je da sam "spržena"
Doma su me dočekale zaostroške agavice a sad je prekasno da počnem tražiti kako i kuda da ih posadim. Znam ja da će se naći dobra dušica i već sutra ću čitati kako da bebice najbolje smjestim.
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2008 u 22:41
smile222 naš i smile194naš - sve u jednom! Da te nema trebalo bi te zmisliti!


Na vrh
stephanotis View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 569
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stephanotis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2008 u 11:04
Hvala ti na slikama iz Nizozemske i što si mi malo dočarala tu zemlju... Volim pročitati putopise, a ti si ovaj svoj baš divno dočarala.   Wink
Dnevnik vrlo interesantan i duhovit. Samo tako dalje. smile198
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2008 u 11:35
smile39koji cvijetsmile39mislim na plavi pakujacsmile39
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2008 u 15:46
Daj brzo informacije kad se sadi, kak se uzimaju sjemenke, mislit ću o tome do ne znam kad jer bi stvarno pasao da mi "pobolda" žuto! Uglavnom raste na cesti i u susjednom dvorišću, već razmišljam da ponesem motiku kad idem na posao, jasno i kram da razvalim asfalt...
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2008 u 20:46
Franjice, opet si u "elementu"   -   motika, kramp.....Tongue
Što se tiče pakujca,  predivan je to cvijet. Ima na forumu, čini mi se , posebna tema o njemu.....
 
 
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2008 u 23:03
Zamišljam te kak rasturaš s motikom i krampom LOL Svaka čast, tak se super slikovito izražavaš da mi ne treba puno za zamišljati...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1516171819 51>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.