Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hoya - moje dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Hoya - moje dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 162163164165166 272>
Korisnik
Poruka
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2010 u 22:40
hoya, pravi odmor je bio pogledati one prve slikice mora smile71
a onda gušt pogledati slikice tvojih cvijećki i aresa Clap
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2010 u 08:12
sve pet, ma što pet, DESET!
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2010 u 15:07
Slike su prekrasne , drago mi je da si se vratila i da te cvijeće nije dočekalo ovakvo  smile85 !
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2010 u 22:52
Hej, došetala ja do tebe...
cvijeće ti je predivno, a arsen pravi dečko Wink
reci mi, dali si sama one školjke ronila?
Pozdrav!
Na vrh
cvetlin View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 714
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cvetlin Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2010 u 09:11
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2010 u 09:32
Kratki izvještaj s godišnjeg, baš zgodno u kombinaciji, s onim što te dočekalo doma, cvijeće zaista napreduje, a bogme i tvoj ljubimac.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2010 u 11:25

Ove godine ima oblje voća.

Ova je grana za sada sigurna:
ovu jabuku pod hitno treba poduprijeti:
da grane nebi platile glavom kao kruški:
Pod teretom je pukla velika, debela grana. Šteta jer ove kruške sazrijevaju tek u listopadu i budu duge pedalj, a sočneeee .....
 
A ovaj mali panj pri zemlji uspomena je na ružniji period suživota u našem dvorištu. Par godina čekali smo da vidimo hoće li izdanci roditi. I evo viljamovke:
 
Maline su pobrane, šljive u marmeladi, a na dvije sadnice pitomih kupina naberemo svaki drugi dan skoro kilogram. Od bogatih grozdova ostalo je još ovo:
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2010 u 11:45
Ja sam nova u hoyinom dvoriištu. U hladu se privikavam na novi ambijent:
R.Sara poslala mi je male grumenčiće i napisala: Odmah posaditi! I ja poslušala! Pogledaje što su predivni:
 
Još jednom pogled na najneobičniji balkon u mom naselju. Kažu susjedi: Pa gdje ti je cvijeće?
na forumski vrt koji se ipak dobro drži obzirom na sušu i sami kamen na kojem raste:
I pogled na zeleni zid od kojeg smo ove zime morali napraviti "branik za nespretne vozače" koji su svakih par dana razbijali auto dok je bio kameni:
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2010 u 11:50
hoya, sve pohvale za vrt, odlično izgleda unatoč žegi Thumbs%20Up
achimenes ti je lijepo narastao (oni grumenčići od sare) Thumbs%20Up

e da...jesu ovo ljetni čempresi? i kako se to voze kod tebe kada se razbijaju svaki dan na zidić? Confused
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2010 u 12:12
LOLLOLLOL konti, samo je jedan (ali vrijedan) nespretnjaković. Boli njega briga za moje cvijeće, za naš auto, ne brine ni za svoga. I sada je jednom pola auta bilo na zidu, a biljke sa njega pometene, ali barem više ne nalazimo komade od auta.
 
Jesi vidjela kako mi je lijep achimenes, a?
Ono ti jesu ljetni čempresi, ali su ovdje najlošiji jer se malo zaljeva.
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2010 u 12:28
Hoya, sjećam se projekta "branik" i baš se lijepo zazelenio, razrastao i rascvjetao. Da li su li to zelene santoline ili čempresići ljetni, nisam mogla biti sigurna, ali vsam tada vidjela  tvoj odgovor našoj Kontee. Voćkica imate dosta i nek vam je dobar tek!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2010 u 12:39
Ma, Anaida išla sam unatrag po temi tražiti sliku zida kad smo na njega zasadili sedume. I baš sam tužna. Ja ne vidim niti jednu svoju sliku stavljenu krajem 2009.
A na kompu baš ta sklika ooogroooomna - ne mogu je staviti.
 
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2010 u 13:34
hoya...zbušite vi tom nespretnjakoviću gume ili zabranite svim bircevima u gradu da mu toče piće LOL

Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2010 u 13:36
Ne, ne konti, ne pije, nego ne pazi ni svoj auto, a meni žao ...
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2010 u 14:36
a on je prirodno nadaren znači Wink
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2010 u 14:52
Je, bilo bi dobro da se malo s njim provozamo LOLLOLLOL
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2010 u 16:18
Nije ona samo zbog njega stavila čemprese, ali je nježna i ne želi me vrijeđatiLOL.
A dobro zadnji put sam dobila i kompliment " Sad malo bolje voziš".

E što pokaza to voće, sad ti ni jedna grana neće biti sigurnasmilie_girl_007.gif??

Prekokrasno dvorištesmilie_ga_042.gif
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2010 u 16:51

E, da znaš da voziš bolje od moje šogorice koja se ne prestaje hvaliti da je super vozač .

Ljudi smrcko super vozi - nemojte joj vjerovati!
 
I hvala ti na pohvala za vrt. Bar ti znaš da je sav u komi LOLLOLLOL
 
P.S. I ne diraj mi grane - tebe čeka u teglcama Wink!
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2010 u 17:36
Jako ti je lijepo dvorište hoya! ja si želim vilijamovku, ali nikako da je nađem. no ove godine idem u potragu pa dok je ne smjestim u vrt ne stajem
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2010 u 19:18
Joj, Medo, zaista ih treba imati - odlične su i nezahtjevne. Ja ih samo zimi jedno pošpricam juhom od sumpora i vapna i još jednom gnojnicom od koprive. I zdrave su!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 162163164165166 272>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.