Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - OTOK- moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


OTOK- moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 162163164165166 374>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 21:36
Danas vas vodim u moje gornje dvorište





asteriscus



sanvitalia



smilje



ime ove biljke moram potražiti u Hortinom vrtu, ne mogu se sjetiti



Imena sam napisala za one biljke za koje sam znala, ostale ne znam kako se zovu
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 21:46















Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 21:56
Gornje dvorište je prepuno raznovrsnog cvića sa nježnim cvjetićimasmile57
Na vrh
primorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 769
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje primorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 22:01
Otok kod tebe je sve prekrasno!
Kombinacije su za 5. Clap
 
 
Tko ima "zašto" zbog kojeg živi, može se nositi s gotovo bilo kojim "kako"
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 22:11
Pa ti Otok sve znaš, ovaj asteriscus je ono što sam ja nazvala žuta kamenjarka, jer nismo znali ime.
Što ti je ono iznad asteriscusa s plavim cvjetićima kao felicia, ali ima drugačije lišće? Vidim gazanije još nisu procvale, ali kako si rekla 7 dana poslije mene, onda ih brzo očekuj.
Čekamo te astremie u drugim bojama, vidjela sam bijelu na netu prekrasna je. Ovaj put te neću hvalit, jer je ionako uvijek sve preWinkkrasno

život je more
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 22:31
ma nema šta mamin vrt 5 a tvoj nek se mama ne ljiti 5+ Wink
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 22:32
Taj asteriscus sam kupila neki dan i pisalo je ime zato znam - asteriscus golden dollar, vidiš nisam uopće mislila da je to tvoja žuta kamenjarka.
Ovaj s plavim cvjetićima ne znam šta je.
Gazanije imaju pupova, treba im malo sunca da procvatu, već je treći dan oblačno i kiša.
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 22:41
Hvala Otok na dobrodošlici. Posjećujem ja tvoj vrt redovito, ali tek sam se sad registrirala. Cvjetne kombinacije plijene.
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 22:45
E pa tog asteriskusa imam i ja mali picmoljak ali brzo napreduje i mislim da ima i pupoljak, mislim da ću ga zvat dolar, to mi je lakše za zapamtit Wink.
Kod tebe su stalno  neki novi vrtovi u igri, ovaj gornji je prva liga...
na drugoj slici odzdola je saxifraga i sve puno ukrasnih trava a možda su i gazanije ???? baš izgleda lijepo.
Pred jedno 15 dana sam gledala da mi nije niknuo kameleon i zaključila da je gecrk ali neki dan sam vidjela da su ipak niknule male biljkice i to dalje od mjesta gdje je bio lani posađen, on se valjda širi žilama....
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 22:55
Korijenko, kameleon ćeš pronaći svugdje po vrtu, pruža žile daleko.
Tamo gdje je saksifraga, sve ono drugo su gazanije.
Jesi li zavirila na prethodnu stranu?
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 23:20
Joj, možda i ja budem imala puuuunooo kamenjarki. Tako je lijepa.
Tvoj mi vrt dođe kao enciklopedija. Ako ne znam naziv neke biljke dovoljno je samo potražiti kod tebe!
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 23:21
ajme draga moja pa koliko vrtova imaš? Wink ma nema veze jer ja u svakom uživam Smile
nećete vjerovati, ali i moj cameleon je tek neki dan niknuo, a ja mislila da je gecrk
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 23:26

gornje dvorište, donje dvorište, lijevo, desno itd......ma kod tebe nema što nemaClapClap


Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 00:15
Imam osjećaj da bih se u tvom vrtu izgubila, da bi mi trebao kompas Tongue. Eto kako Otok pretvara otok u cvjetni raj.
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 06:56
skoro sam se pogubila po vrtovima koliko ih imaš a jedan ljepši od drugog! Ono malo plavo ti je brahikoma
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 07:44
Prekrasno Otok, ali ja zapela na ovim "žutim kamenjarkama"-asteriscusu.
Gdje ga ima kupiti ako nije tajna? Ja se mučim već dva mjeseca s 4 klijanca koji tako raskošni imaju po 4 listića i ne miču(od velike posude niknula samo 4 Confused) a zapela sam za njih jer su mi prekrasni.
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 08:13
Ivna, ja sam ga kupila u Konzumu
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 08:18
Odoh danas u Konzum i ja, možda ga nađem, hvala Otok smile184
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 08:26
Ma sve je predivno..neču ništa izdvajati jer zaista sve biljke i kompletan vrt zaslužuju pohvalu..asteriscus sam ja kupila u kauflandu za 9 kn..
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 15:31
Hvala na ugodnoj šetnji kroz gornje dvorištesmile113
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 162163164165166 374>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,483 sekundi.