Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - OTOK- moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


OTOK- moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 161162163164165 374>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 00:09
ja sve potpisujem
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 08:36
Otok vrijedna i puna ideja Clap
i ja volim pogledati slike prije i poslije, a kod tebe je ooogromna razlika...kamenje se sad skoro i ne vidi Thumbs%20Up

Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 19:28
Obećala sam da ću slikati kako napreduju mamine alstromerije, pa evo ih - pupovi su tu, brzo će procvjetati



i još jedna slika iz njenog vrta - bijele kale, u pozadini ostići, a ovo stabalce ima godina koliko i ja (dvadesetak LOL), zove se lipia citriodora, lišće ima krasan miris limuna, a cvjetići su nježno lila boje. Nekad kad bukete nismo kupovali u cvjećarnama, nego smo ih slagali od cvijeća koje je raslo u vrtu, cvijet lipie bio je obavezan u svakom buketu, umjesto gypsophilie koja se danas upotrebljava). Uspjela sam lani uzgojiti jednu malu lipiu, upravo se je okitila listićima.
 

Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 19:33
I da ne ispadne da kod mene raste samo trava, evo nekih ljepših biljaka

abutilon






ruselija



šarenolisna lantana, trebala bi imati žuti cvijet


Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 19:43
KRASNE SLIKE SI NAM POKAZALAThumbs%20UpThumbs%20UpThumbs%20Up
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 19:44
Ne znam hoću li ti upasti u stavljanje slika, ali moram reći ClapClapClap
I na travu i na mamino cvijeće i stabalce i na tvoje cvijeće, naravski!Big%20smile
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 19:46
I još nekoliko vaših ljepotica

Bilibergia od AgaveL, prekrasna i zanimljiva biljka



Pred par dana jako me je razveselila Hoya sa ovom agavom stricta



Korjenko, vidi kako sam tvoju tilandsiu uredila za slikanje





Flavia, klematis je procvjetao, žao mi je što je slika mutna, ali ne mogu ponovno slikati, nešto ga je malo pogrickalo, ali prvi cvijet je prvi cvijet
(ima još pupova i jedan i drugi, ubrzo će procvjetati pa će biti boljih slika)


Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 21:28
Kod tebe sve tako lijepo buja i cvjeta. Jako mi se sviđa kako si posude s cvijećem kamuflirala s bršljanom. Super ideja. Sve izgleda kao da je posađeno u zemlju i čini skladnu cjelinu.
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 22:03
Gledam i uživam!
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 22:18
Kad god dodjem u tvoj vrt, već unaprijed znam da ću naići na nešto novo, lijepo, rascvjetano i da ću posebno u tome uživatiClap
Sve ti je već u cvatu. Abutilon kod mene tek ima nekoliko listića, tko zna kad će procvjetatiCry

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 22:19
Ruselija je moj favorit i tilandisija -očarana sam sa njima smile39
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 22:36
Šarenolisna lantana je lijepa i bez cvijeta, aranžman s  tilandsiom je super, o maminom vrtu neću puno ni govoriti jer je prekrasan Clap
život je more
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 02:21
Otok imaš prekrasan vrt i prekrasne biljke...Lantana šarenog lišća je baš posebna, još samo da procvjeta biti će divna kombinacija..Zar ruselija već cvjeta kod tebe, moja je tek oživjela?Imala si prekrasne tulipane posebnih boja, a sukulenti su super.Osim tvog vrta moram pohvaliti i predivan vrt sa alstromerijama i kalama od tvoje mame.Kakve su boje alstromerije?Vidijela sam u vrtnom centru Arboretuma kraj Ljubljane prekrasne alsrtomerije u raznim bojama, ali najljepše su mi bile crvene....smile141
sutra je novi dan
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 07:44
Ajme ove kale iz maminog vrta su famozne a na ruseliju sam posebno slaba, prekrasno Embarrassed.No sad sam neprevedna što sam ovo dvoje izdvojila jer kod tebe čovjek uvijek ima što vidjeti a da pri tome ne treba ništa izdvajati Clap.
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 07:53
Sve je se razbujalo .izgleda lipo i raskošnoClap
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 12:01

Kao i kod Lantane, tako ja i kod tebe uvijek mirišim more.. I lipo mi je, lipo mi je..  Uvijek mi je lijepo k tebi doći!

"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 15:40
sve je krasno al "zavidim" ti na bršljanu,kamenu i maminim alstoemerijama, naravno to je pozitivna zavist Wink
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 20:26

Bilo zeleno ili šareno kod tebe je sve jako uspješno i predivno.Rselija je prekrasna, a kakva će tek biti, ali šarenolisna lantana, to je ono što me zanima kakva će biti kad procvjeta.

RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 20:32
jedva cekam da vidim kako ce izgledati sarenolisna lantana kad procvjeta
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 21:22
Koliko sam imala posjetioca! Hvala vam svima što pogledate i još i pohvalite.
Lucy - želim ti dobrodošlicu, nadam se da ćeš još nekada navratiti.

Da odgovorim Jagodi - mamine alstromerije su sve iste boje - ružičaste. Ja sam posadila neke u drugoj boji, za sada samo nešto viri iz zemlje.
Ruseliju sam dobila od susjede koja ima dvije velike i cijele zime joj je bila vani na vjetru i na kiši.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 161162163164165 374>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,391 sekundi.