Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijeće oko i ispred kuće.....
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijeće oko i ispred kuće.....

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 160161162163164 226>
Korisnik
Poruka
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2010 u 22:31
Originalno poslano od člana niho niho napisao:

Liliiiiiiii-neću ja u krađu cvijećasmile156
 
 
QuestionQuestionQuestionQuestionQuestion   Kakva krađa???????????????? Shocked
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2010 u 07:04
Niho pozdravljam te ,kada ti se moje ideje ne sviđaju odoh ja prije tebe na godišnji , a ti razmišljaj kako češ  smile78
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2010 u 09:23
smile141lijepo ti je cvijece svo redom
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2010 u 15:55
......
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2010 u 15:56
......
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2010 u 15:58
......
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2010 u 16:01
......
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2010 u 19:27
prekrasne uokvirene slike.
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2010 u 22:07
Hvala Antonija najljepšasmile57
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
springy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje springy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2010 u 22:25
Listala ja i listala... Sad definitivno znam koga pitati savjete za mojih par kaktusa s kojima se inače mučim i ne znam kamo s kojim kad ljeto prođe. Jeeeeeeee! Hoćeš li biti moj kaktus guru smile143??? 
A vezano za one tužne stvari koje sam mogla pročitati ovdje, želim samo reći da imam, ne jedno, nego DVA ramena, ako ikad zatrebaju, i jedan, ali vrijedan veeeeeeliki osmjeh za sve lijepo što ubuduće želim vidjeti i znam da ću vidjeti na ovim tvojim stranicama...smile76smile78
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2010 u 22:41
Odakle sada svi ti olendri najednom cvjetaju, pa ti si čudotvorka, draga moja.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2010 u 00:07
Originalno poslano od člana springy springy napisao:

Listala ja i listala... Sad definitivno znam koga pitati savjete za mojih par kaktusa s kojima se inače mučim i ne znam kamo s kojim kad ljeto prođe. Jeeeeeeee! Hoćeš li biti moj kaktus guru smile143??? 
A vezano za one tužne stvari koje sam mogla pročitati ovdje, želim samo reći da imam, ne jedno, nego DVA ramena, ako ikad zatrebaju, i jedan, ali vrijedan veeeeeeliki osmjeh za sve lijepo što ubuduće želim vidjeti i znam da ću vidjeti na ovim tvojim stranicama...smile76smile78
-----Hvala ti najljepša --ma tu sam za tebe -sunce moje uvijekWink
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
magnolia View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Lokacija: mostar
Status: Offline
Bodovi: 426
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magnolia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2010 u 00:33
kakvi lijepi kaktusi...predivni,oleander extra i boja i cvijetsmile64
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2010 u 00:40
Originalno poslano od člana niho niho napisao:


Originalno poslano od člana Mari,5510 Mari,5510 napisao:

prekrasno
a žabicee, simpa
-----mariiiiiiiii šta su žabiceeeeEmbarrassed

one kako se zovu..zjevalice
Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2010 u 00:49
Originalno poslano od člana niho niho napisao:

Liliiiiiiii-neću ja u krađu cvijećasmile156
Ali kažu da ukradeno cvijeće najljepše raste i cvjeta pa si sada ti misli hehehesmile101
 
Pozdrav cvjetićima divnim i tebi od mene smile84
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2010 u 09:55
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Odakle sada svi ti olendri najednom cvjetaju, pa ti si čudotvorka, draga moja.
---------------LOLLOLLOL-prehrana hahahahaha
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2010 u 10:28
Vidim zasula si nas opet cvijećem! To da imamo što gledati dok ti budeš uživala kod naše Lantane?
Odmori se, uživaj i prenesi joj pozdrav i veliki od mene, jasno i za tebe jedan takav Wink
Time is something you can never get back..
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2010 u 14:20
Originalno poslano od člana misty-da misty-da napisao:

Vidim zasula si nas opet cvijećem! To da imamo što gledati dok ti budeš uživala kod naše Lantane?
Odmori se, uživaj i prenesi joj pozdrav i veliki od mene, jasno i za tebe jedan takav Wink
-----uhhhhhhhhh ne mogu doćekatai da je vidim -ali putujem iduće sedmice-idem malo u Split pa onda kod nje tako da ču  vas zasuti bar još jednim paketom sličica -lijep pozdrav draga mojaTongue
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2010 u 18:50
Prekrasne slike,prekrasni okviri,prekrasno cvijeće,lijepo se provedi s LantanomTongue
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2010 u 21:12
Originalno poslano od člana magnolia magnolia napisao:

kakvi lijepi kaktusi...predivni,oleander extra i boja i cvijetsmile64
--Ejjj legendoooooooo hvala ti najljepša od srca Wink
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 160161162163164 226>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.